Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Mano...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-06 22:47

nu ismeginsiu kokia diena.o jei deciau raudonus serbentus,ar nebutu per rugstu/bet ko gero eisiu juoduju pirkt,nors as ju ir nemegstu

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-08-06 22:55

vaivorykste 2009 08 06    

nu ismeginsiu kokia diena.o jei deciau raudonus serbentus,ar nebutu per rugstu/bet ko gero eisiu juoduju pirkt,nors as ju ir nemegstu

as dejau melynes irgi neblogas skonis tik spalva jau gavos tamsi :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-08-06 23:02

reikes i turgu nuslinkti kokia diena,tai kokiu rasiu uogu,tokiu ir pirksiu,is tokiu ir isbandysiu si recepta.bet tiesa pasakius turetu sustingti tas kremas ir be zeltinos.zinau is patirties.na ziuresiu,kas ten man gausis.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-08-06 23:09

nepamirsk papasakot

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-08-07 08:01

stengsiuos nepamirsti.gal dar ir foto ikelsiu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-08-08 09:19

ir aš būdama kaime pririnkau uogų ir bandžiau gaminti tą tortą nugalėtoją.Oje,kaip nusivyliau...ir nesustingo ir toooooks saldus,kad net šleikštu burnoj.Gaila sugadintų produktų...sumaitinau jį šunims ir katėms.Tai puota buvo jiems.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-08 09:22

o aš gaminau vištienos blynelius mmmm kokie skanūs išėjo , mat aš nemegėja saldumynų, tortų man gali ir nebūti, per kokius gimtadieus paragauju ir viskas  

2009-08-08 09:29

tie vistienos blyneliai skanus,bet as juos ir anksciau jau gamindavau.galima gaminti ne tik is vistienos,bet ir is kiaulienos,ar kalakutienos.jie visada skanus buna.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-08-17 19:01

Nepamirškite balsuoti už šios savaitės ypatingąjį receptą :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-08-22 12:52

Man taip smalsu pasidare,pagal koki kriteriju atrenkami tie trys receptai uz kuriuos tipo reik poto jau kitiems balsuoti?Jei tai padaro administracija,tai ar jie juos isbando,ar nuotraukas grazesnes ivertina ir to pakanka?

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-23 17:11

bulvinę picą dariau, bet mums tai nelabai.. o vat šiandien kiauliena korėjietiškai, tai suuuper buvo

2009-08-24 10:22

Finalas! Brangiosios ir brangieji, balsuojam ir išrenkam ypatingąjį receptą

Dėl receptų atrankos - jau yra šnekėta šioje temoje ;) Skaitykite, mielieji, skaitykite...

2009-08-31 10:21

Jau turime nugalėtoją

P.S. Tik nesibarkite ir neperplėškite vieni kitiems gerklių

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-08-31 10:24

Ot kaip gaunasi, laimi  tas receptas, kurį visi kritikavo. dar paskui sako -o tai dėkui, kad svetimi balsuoja. taigi matosi, kad per valandą prisibalsavo, kodėl vienus sukčiautojus šalinat, o kitų ne. derai kad aš nedalyvavau, mat esu pasimokiusi -kartą į žurnalą siunčiau vaikų nuotrauką, jaučiau kad labai gera. bet irgi buvo balsavimas ir... visus tris prizus laimėjo ta pati mergytė, fotografuota toje pačioje aplinkoje, su tais pačiais rūbeliais. Mama darbštuolė, mokas naudotis interneto gudrybė. likau labai nustebusi, sulaukusi skambučio iš to žurnalo redakcijos ir atsiprašinėjimų. bet vistiek jaučiausi morališkai apgauta.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-31 10:27

Tiesa pasakius labaiiiiiiii nusiminiau kaip pamačiau, kad vasaros tortas nugalėjo , mano nuomone tikrai nebuvo jis vertas ypatingos 1 vietos .

Na bet vis tiek sveikinu nugalėjus .

2009-08-31 10:33

Man asmeniškai skaniausias Šokoladinis pyragas

2009-08-31 10:42

na,prisidedu ir as prie sveikinimu,nors as ir uz kita balsavau.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-08-31 15:27

kas gudresnis,tas ir laimi.Kai gaminau si torta-nugaletoja,pagal visa recepto aprasyma ir likau nusivylusi,nes tokios saldzios koses neteko gyvenime pagaminti dar pagalvojau ar tik nelaimes sita nesamone...tai taip ir yra.Juk pribalsuoti galejo ir pati viena recepto autore,tam balsavimo sistema tikrai palanki si karta buvo.Epasu nauju kurti tikrai nereikejo.Smagaus maudymosi vandens parke!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-08-31 15:47

Mano manymu, tokie ,,tortai''' nugalėtojai daro gėdą tiek pačiai autorei.Stebėjau kaip balsuoja -į minutė gauna net po 5 balsus. Kas tuo patikės... bet patikėjo. Ir rašo - agnė, agnytė, agnutė...Padarykit normalų patiekalą, gražiai paserviruokit, ir balsuokitės į sveikatą. o dabar... Skambina man draugė iš Kauno , kuri irgi prisiregistravusi šioje svetainėje ir pasakoja apie tą ,,tortą''. Sako, negaliu patikėt, net į kalendorių pažvelgiau, ar ne balandžio 1-oji. Dievaži aš nepavydžiu to prizo, bet savigarbos turėkit, vaikus juk auginat...Tokias makaliūzes kasdien aš savo metinukams darydavau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 143

2009-09-01 15:56

Aš siūlau pervadinti konkursą, į "Ypatingo deserto", nes per visą ta tą laiką nė karto nelaimėjo paprastas patiekalas.

Paskutinį kartą redagavo: Ciuciundra (2009-09-01 15:56)

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

4

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Konkursas: Mano ypatingasis...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Linute