Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Mano...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-20 11:45

II etapo nugalėtojai jau paskelbti

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai ;)

Kaip įkelti receptą - prašau paskaitykite, kas dar nežinote.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-20 11:48

Sveikinimai nugalėtojoms, šaunuolės.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-20 11:54

sveikiname ir mes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2009-07-24 00:19

Šiandien oras blogas, į gamtą nevažiavom, prisėdau rimčiau receptukų paskaitinėti. Ir nesusilaikiau savo susižavėjimo neišreiškusi. Šiais laikais, kai knygynai lūžta nuo kulinarinių knygų, televizoriuje vis šmėžuoja įžymybės, gaminančios patiekalus, o apie internetą iš vis patyliu.....ten galima koją nusilaužti ir galvą nusisukti nuo informacijos pertekliaus, "ypatingame" konkurse radau patirtį. Skaitau ir suprantu: tikrai, jau buvo bandyta, gavosi skaniai, man nereikia vargti ir gadinti produktų. Kažkodėl besąlygiškai tikiu, gal dėl nuotraukų, kurios mėgėjiškos, neišdailintos ar fotošopu padarytos, o tokios "normalios", "valgomos", su tokiom pat lėkštėm, kurias ir aš turiu spintelėje. Dėkoju visom, kurios nepatingėjo savo patirtį perduoti, nesvarbu, ar sudėtingą pyragą ar elegantišką užkandėlę siūlote

2009-07-24 07:33

tikrai yra neblogu receptuku.greitai ir lengvai pagaminamu ir uz prieinama kaina.

2009-07-24 09:21

Shpilka13, net ašarėlę norėjosi nubraukti - dėkoju už visas dalyvaujančius narius! :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-24 15:40

Is tikro saunus pasisakymas Shpilkos13

Paskutinį kartą redagavo: Doriuks (2009-07-24 15:41)

2009-08-03 15:33

Oj kaip juokiausi, kai reikėjo skaičiuoti trečiojo etapo balus - atrodė, kad nėra jokių sausainių su pistacijomis Net pasitikslinau - gal netyčia pamiršau publikuoti

Taigi, saldukių kompanija - vėl turime saldymunų karalių Firminį vasaros tortą

O iš komentatorių priziukas keliauna Editukui.

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-03 15:38

Nuoširdžiai sveikinam laimėtojus

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-08-03 16:59

bandžiau as ten žvilgtelėti,ogi pasirodo lenktynės vyksta...Labai vištienos blynelių gerbėjai (savi ir artimieji)stengėsi finišuoti,tai iki galo ir nežiūrėjau.Tik pagalvojau,kad darbo Giedrei bus.na,čia reik stengtis-prizų gausi...bet savaitės mažylio kai kurių lenktyninkų nesuprantu ir gana.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-08-05 23:38

Nuoširdus ačiū kam patiko mano receptukas ir kas negailėjo balsų :) AČIŪ :) Ačiū Labai :)

Nu Giedrei tikrai darbelio teko,užuojauta :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2009-08-06 13:58

Sveikos merginos.

Neseniai savo pasisakymu vos jūsų nepravirkdžiau. Dabar tikiuosi kitokios reakcijos. Vis dėlto esu shpilka, negaliu nedurti. Tikrą tiesą sakiau, daug puikių receptukų ir idėjų yra, laiko patikrintų ir nuoširdžių. Pamačiusi firminį tortą tik galvą pakraipiau. Bet tiek nuostabių atsiliepimų! O jau balsavimas, tiesiog atrodo pasaulio stebuklas, žmonės net po du darosi! Laiko nelabai turėjau, vėl sodan išlėkiau, rūgštokų mėlynių prisirinkau ir puoliau gaminti jau tikrą nugalėtoją . Bet atsargiai, iš pusės nurodytų produktų. Kažkas komentaruose rašė: lengvas. Ta prasme, ne daug sveriantis? Nes daugiau kaip du arbatinus šaukštelius suvalgyti neįmanoma. Ko norėti, kondensuotas pienas su grietinėle- tai saldumo bomba, ir uogų rūgštumas dingsta visai. Į tortą nepanašus, nes nors per naktį ir sustingo, bet vistiek tai košė kabinama šaukštu. Nesuprantu kokiu principu atrenkami tris pretendentai, bet turbūt administracija gaminimu neužsiima. Turbūt šį kartą laimėjo ne tortas, o forumo draugiškumas. O dabar užmėtikite mane akmenimis

2009-08-06 15:06

Matai, jei administracija dar ir gamintų jūsų patiekalus, tai reikėtų atsidaryti restoraną :D

O šiaip jau per dvi savaites labai jau šykščiai receptukų pridėta buvo Be to, jei pastebėjote, stengiamės balsavimui atrinkti įvairios rūšies receptų.

Kad kalorijų ir saldumo bomba - tai niekas ir nesiginčija ;)  Uogos + kondensuotas pienas gan skaniai skamba, juolab, kad panašų tortą irgi esu dariusi. Gal būčiau dar dėjus žalatiną, nes iš patirties žinau, kad šiuolaikiniai produktai varganai stingsta... Pati ne kartą esu košę valgius, vietoj torto :D

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-08-06 16:58

laukiu pussesres, atlekia i svecius ragausim ta vasaros torta :D vakar dariau, laukiau iki siandien kad sustingtu tuoj pabandysim :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-08-06 17:26

Lauksim atsiliepimo :) Gal reikės skelbti kita nugalėtoją??? 

2009-08-06 17:42

Shpilka13 2009 08 06    

Sveikos merginos.

Neseniai savo pasisakymu vos jūsų nepravirkdžiau. Dabar tikiuosi kitokios reakcijos. Vis dėlto esu shpilka, negaliu nedurti. Tikrą tiesą sakiau, daug puikių receptukų ir idėjų yra, laiko patikrintų ir nuoširdžių. Pamačiusi firminį tortą tik galvą pakraipiau. Bet tiek nuostabių atsiliepimų! O jau balsavimas, tiesiog atrodo pasaulio stebuklas, žmonės net po du darosi! Laiko nelabai turėjau, vėl sodan išlėkiau, rūgštokų mėlynių prisirinkau ir puoliau gaminti jau tikrą nugalėtoją . Bet atsargiai, iš pusės nurodytų produktų. Kažkas komentaruose rašė: lengvas. Ta prasme, ne daug sveriantis? Nes daugiau kaip du arbatinus šaukštelius suvalgyti neįmanoma. Ko norėti, kondensuotas pienas su grietinėle- tai saldumo bomba, ir uogų rūgštumas dingsta visai. Į tortą nepanašus, nes nors per naktį ir sustingo, bet vistiek tai košė kabinama šaukštu. Nesuprantu kokiu principu atrenkami tris pretendentai, bet turbūt administracija gaminimu neužsiima. Turbūt šį kartą laimėjo ne tortas, o forumo draugiškumas. O dabar užmėtikite mane akmenimis

Nu ka gaudyk viena akmenuka

2009-08-06 17:50

Radus esu viena skanu zele torto recepta tik nepamenu ar mama.lt. Is tikro labai skanus ir gaivus karstai vasaros dienai. Iskojau to receptuko mamoj, bet neradau. Jei ka sudomins galesiu parasyti isbandytas ir ziauriai skanus, kas ragavo giria

2009-08-06 19:43

nu ka ragavom :) skonis tai skanus tikrai, bet deja net para isstovejes nesustingo, nu ir i toki koks foto buvo prie recepto visai nepanasu man gavos :D  kazkas panasaus i tingini bet nesusitngusi :) as dariau irgi is puses porcijos, man perdaug buvo pateiktu produktu kiekis.

gal kita kart kai darysiu tikrai idesiu zelatino :)

2009-08-06 21:44

tai pasimeciau dabar.jei jis nepavyksta,tai gal neapsimoka gaminti jo,kad nebutu produktai veltui sugadinti.

2009-08-06 22:36

reik bandyt, kodel nea, nebandysi nzn, o jei viena karta nepavyks kita kart zinosi ka kitaip daryti :) siaip sakau skanu, bet su sauksteliu kabinom ne kaip torta kuri reik gnybt bet toki patizusi :) as manau tos merginos jau ranka yra atidirbus ir jai sauniai pavyksta :)

3

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Konkursas: Mano ypatingasis...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Dziugas