Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Mano...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-07-01 14:31

Is tikro smagu kad bent karta mamos norincios pagudrauti yra pamokomos

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-01 16:53

Alinga 2009 06 30    

Kaip supratau pirmasis etapas receptų kėlimo baigėsi?Ar galima kelti kitam etapui naujus receptus,ar reikia palaukti iki kažkurios datos?

Taip, iš pradžių buvom sugalvoję etapais, tačiau nusprendėm, kad bus logiškiau, jei galėsite kelti receptus visą konkurso laiką. Ar tinka?  :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-07-02 11:05

Na, ar balsuojate???

Straipsnis čia, laukiam komentarų!

Nepamirškite, kad ir jūs galite laimėti OLIVERIO knygą ;)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-07-02 16:12

viskas tinka.Tik kolkas nera laukelio "as mama"ir niekaip negaliu nusiusti "nufotografuoto" puslapio (failo neuzkrauna ir gana)Taip kad kol netvarka pas mane,tai nieko negaliu ikelti.

.Siaip konkursas fainas,tik kogero vel apgaules visokios vyks....Na bet pasirodyti verta taip skaniai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2009-07-06 13:52

O kada 2 etapas?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-07-07 15:44

Džiaugiuosi, kad pirmas etapas baigėsi, nors ir buvo šiokio tokio triukšmo. Norėjau dabar pasitikslinti, ką reiškia "mano receptas". Ar jis turi būti sukurtas mano, ar patobulintas mano, ar tik mano skaniai padaromas?

Pvz.: raskime 10 skirtumų čia: http://www.mama.lt/show-recipe/201/Vistiena-su-medaus-padazu ir čia http://gyvenimas.delfi.lt/cooking/article.php?id=5628814

2009-07-07 16:20

Limma 2009 07 07    

Džiaugiuosi, kad pirmas etapas baigėsi, nors ir buvo šiokio tokio triukšmo. Norėjau dabar pasitikslinti, ką reiškia "mano receptas". Ar jis turi būti sukurtas mano, ar patobulintas mano, ar tik mano skaniai padaromas?

Pvz.: raskime 10 skirtumų čia: http://www.mama.lt/show-recipe/201/Vistiena-su-medaus-padazu ir čia http://gyvenimas.delfi.lt/cooking/article.php?id=5628814

Taigi gal susirado internete receptą, pagal jį pagamino ir viskas. Bent jau nuotrauka jos.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-07-07 18:29

smagu, kad užsiimat paieška :)

taip galima rasti daugybę receptų. nežinau, kaip kitos, bet aš receptų ieškau internete, dažniausiai- kulinariniuose bloguose. paatinka- gaminu. palieku originalų arba kažką keičiu, jei man reikia.

kažin, ar rasite visiškai autentiškų, forumo narių sukurtų receptų ;) tiesiog bus parašyta "1 stiklinė miltų", o ne 2, kaip kažkurioje iš knygose ar internete sklandančių versijų. taip kad sunku reikalauti visiško originalumo iš manęs ar kitų narių ;)

beje, jei jau čia įkištas mano receptas, dar pasakysiu- niekad niekam nesakiau, kad receptus kuriu pati. aš tik juos bandau ir tada siūlau arba ne kitiems ;)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-07 20:01

manau,kad rasti niekur negirdeta ,nematyta,neragauta patiekalo recepta yra beveik neimanoma.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-07-08 10:33

Receptų neieškau, tiesiog gaminu tokią vištieną iš delfi

Sutinku, kad originalių receptų rasti beveik neįmanoma. Tokių Linų Samėnų yra turbūt vienetai. Todėl nesuprantu konkurso sąlygos "Paimti iš kitų internetinių svetainių receptai bus diskvalifikuoti. Apie tokius atvejus prašome pranešti el. paštu info@mama.lt." Neužsiimu slaptais pranešimais, bet pradėjau atvirą diskusiją. "Reklaminis" vienos narės skelbimas sukėlė nepasitenkinimo audrą, nors taisyklėse neužsiminta apie reklamos žalą 

2009-07-08 10:50

Pritariu, kad orginalių receptų nėra ir sutinku, jei receptas rastas internete ir jis pagamintas. Juk žmogus vis tiek stengėsi daryt.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-07-08 13:58

Limma, manau, kalbama apie elementarų "copy-paste" principą- kada receptas nukopijuojamas žodis žodin iš kažkur. labai tikiuosi (naivi galva, pagal save sprendžiu), kad tokių nėra arba mažuma.

tarkim, vėl aš- receptų turiu begalę. tik ne visi jie išbandyti. čia juos keliu tik tada, kai pati pabandau. ir, nors turiu visus receptus kompe, vis tik stengiuos rašyti savaip, kai galiu, pridedu ir savo patirties. tikiuos, kad didžioji dauguma daro tą patį- pateikia su savo pastebėjimais, pakeitimais ir patirtimi.

nes juk dievuliau- net šaltibarščiai ir obuolių pyragas kadaise kažkieno kažkur buvo paskelbta...

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

2009-07-08 17:30

Aš ir stengiuosi aklai pagal recepta nedaryt, ne sreceptai visada būna labai netikslūs. O taip, prisipažinsiu, vieną receptą, apie Šokoladinius Muffinus nukopijavau iš seno konkurso,  kuriame su tuo receptu dalyvavau ir laimėjau. Tikiuosi galima, nes tas receptas man pats geriausias, todėl noriu su juo skinti laurus.

2009-07-13 14:02

Taip, kalbama apie "copy-paste" receptus.

O dabar II etapas prasidėjęs - skubėkite vertinti :)

2009-07-13 17:45

Giedre 2009 07 13    

Taip, kalbama apie "copy-paste" receptus.

O dabar II etapas prasidėjęs - skubėkite vertinti :)

Tai ne copy- paste, nes tai mano receptas, kurį tobulinau, kol gavau tokius keksiukuks, kurie mane nuneša į rojų. Todėl noriu, kad ir kiti apie juos sužinotų ir todėl nukopijuoju tą receptą, nes kam turiu vargti vėl iš naujo rašydama.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-07-13 18:10

Be to ne Martyna viena tame konkurse, iš kurio įdėjo receptą į šį konkursą. Štai ir mūsų antro etapo pusfinalininkė: http://www.anonsas.lt/portal/categories/257/1/0/1/article/23285   Edita.

Paskutinį kartą redagavo: augustepet (2009-07-13 18:11)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 143

2009-07-14 09:54

martyynyyte3, aš taip pat su vienu iš savo gamintų patiekalų esu laimėjus konkursą, tačiau čia dalyvauju su kitais receptais...

augustepet, šį receptą ko gero įkėlė tas pats žmogus. Mano receptų taip pat gausu kituose svetainėse ir forumuose :)

Smagu, kad ir mano receptas buvo įvertintas.

Paskutinį kartą redagavo: Ciuciundra (2009-07-14 09:56)

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

2009-07-14 10:06

as tai jei ir siunciu i si konkursa koki receptuka,tai tik is tu,kuriuos kazkada kazkur esu valgiusi,arba pati kazka primasciusi[nors gal panasiu ir yra,nesigncysiu,nes neturiu kantrybes po forumus vaikscioti ir skaitineti].

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-14 10:18

O as ziurineju,ziurineju ir nesuprantu kaip cia ta recepta reikia ikelti,ikelciau labai skanu saslyku receptuka,net dabar pagalvojus seile tysta

2009-07-14 10:23

laurike 2009 07 14

O as ziurineju,ziurineju ir nesuprantu kaip cia ta recepta reikia ikelti,ikelciau labai skanu saslyku receptuka,net dabar pagalvojus seile tysta

ieini i savo receptus,priskiri skilciai ypatigas receptas,parasai ji,ir ikeli[issaugoti berods ten parasyta].labai paprasta.

2

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Konkursas: Mano ypatingasis...

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
sniege