Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Batai gražiausi,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-21 12:05

nors va sia ziema buvau nuziurejus man tikrai patikusius batukus, jau vyras ir ikalbejes nupirkti (nes as priesinausi, nes pakankamai brangus, o ir nereikia man batu, turiu ankstesniu), ale kad mano ismieros kai atnese abudu batus tai vienas kazkiek biski skyresi nuo kito..vienas tamsesnis buvo..nors mergina ir aiskino kad galima nuvalyti su sepetuku ir bus tokios pat spalvos, tipo nuo stovejimo sandelyje annas taip atrodo.. ale nesiryzau pirkti..jeigu 50lt kainuotu tai bala nemate, galima surizikuoti.. o paskui niekur ir nemaciau tokiu batu.. :( o man jau taip jie patiko..

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-01-21 12:15

sikart kai gryzau i lt galvojau va rasiu kokius idomesnius grazesnius batus,bet kad ziuriu ta mada gan panasi kai norvegijoje,nieko ypatingo,tai antrus batus nusipirkau paprastus ilgus odinukus ant lygaus pado,cia per tokias pusnis ir kulnus palikciau sniege,dabar vieni batai man cia ziaurei pjau nuolaidas padare bet vistiek dar brangiai kainuoja

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-21 13:54

Aš tai jau nutampiau savo mylimus ir 5 žiemas atlaikiusius batus :D O gaila :D Pirkau naujus šiemet gariūnuose, odiniai su natūraliu kailiu, lygaus pado, žiemai kablo niekada neperku :) Labai patogūs.

Tai vadinas originalius ugg'sus tik kas kokia dešinta nešioja.. Na nemenka kainikė.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-01-21 15:26

man kas juokingiausia buvo kad mano ugsai tekainavo 40 litu,po savaites 28 litai bekainavo,tai va norfos skirelyje tokie pat ugsai identiski tos pacios etiketes kaina 235 nu ir kur teisybe rasti,aplamai lt kazin ar nusipirksi kanors originala,nu bet kaip atskirti reikia kur originalus batai o kur ne,kad ir tuos pacius kroksus palyginus internetu kainos tarp saliu skiriasi net ojojoi kiek,

Mama.lt

Mama.lt

2011-01-21 19:26

geri ir patogus batai,uz gera kaina tik.niekada neperku pigiu batu,nors ir kokio jie grozio butu.geras posakis yra - mes nesame tokie turtingi,kad pirktume viskas kas pigu.siemet ziemai nusipirkau kazka panasaus i kareiviskus batus,labai patogus ir laikys ne viena sezona,o jau prie iskilmingesniu rubu - aukstakulnius ilgus batus,uz tikrai gera patrauklia kaina,litais iseina apie 300.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-23 12:58

Seni manieji žieminukai kainavę buvo apie 200lt, ir sakau 5 žiemas atlaikė, būčiau gal ir šią nešiojus, bet jau tiek jie nutampyti, kad plyšimų niekur nėra, o šlampa kojos, per kraštelius leidžia.. Aplink per visą padą.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2015-01-30 02:05

Sveikos, batų maniakės, taip jau gaunasi, kad batus keičiu kas pusę metų- nesugebu naujo sezono pradėt su senais batais. Save guodžiu, kad nerūkau ir negeriu, tai bent taip neišlaidauju :) O su batais nors tu ką.....  Pastaruoju metu iš http://www.otto.lt/kategorija/avalyne perku, esu patenkinta kaina ir kokybe.
Beje, gal kas norėtų pasimainyt? Prikaupiau jau nemažai...

Paskutinį kartą redagavo: Wilmante9 (2015-01-30 02:08)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2015-02-02 09:58

Aš tai Rieker firmos tik perku ir vyras pradejo su ta firma draugaut, kai pirmus nusipirko kitu jau nenori :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2015-08-20 10:21

Man tai apskritai visi batai moterims yra labai gražu, svarbiausia juos suderinti su apranga. Pati turiu tikrai nemažai porų ir visus nešioju ir man jų dar mažai. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2017-04-26 21:30

Daugiausia laiko aviu sportinę avalynę - patogu ir sveika pėdutėms ;)

sportiniai bateliai moterims

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7

2017-09-27 17:19

Aš norėjau paklaust, ar perkat batus internetu? Aš kažkaip bijau, bet ar nuėjus tarkim į kažkurią iš šitų parduotuvių https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/avalyne-galanterija/ ir pasimatavus batus, o po to užsisakant internetu, dydžiai sutampa? Nėra taip kad tarkim Lietuvos rinkai siūlomų batų dydžiai skirias nuo kitų šalių rinkoms siūlomų batų? Man labai nedrąsu kažkaip, bijau išmest pinigus, bet kartais randu viliojančių variantų, tai galvoju pasiklausiu... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2019-08-31 11:51

Sveikos, kažkaip nemanau, kad dydžiai galėtų skirtis, kiek pirkau sau kasdienai batus, jie nesiskiria - nueinu į parduotuvę, apsižiūriu ir tada perku. O gal žinot kaip su dabiniais batais? Kur geriausia juos pirkti (vilnius)? Kur geriausias pasirinkimas? Norėčiau ne tokių "griozdiškų", bet nedarkančių kojos, patogių?

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Batai gražiausi, patys...

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Adas