Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Batai gražiausi,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-06-20 14:03

Batai- neišvengiama mūsų dalis- jų reikia tiek į šventę, tiek į daržą

taigi, kokius mėgstate, kokius nešiojate? ar, netgi stumdama vaiko vežimą, neišlipat iš aukštakulnių? o gal ir į teatrą eisit su sportbačių tipo batais?

kur perkate? ar laikotės principo "aukšta kaina- gera kokybė"?

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-06-20 14:20

Aukštakulius labai retai kada apsiaviu, eidama į vestuves, ar kokį jubiliejų, taip aukštakulnių nemėgstu, jei einu į teatrą, apsirengiu klasikinius rūbus, tai ir bateliai būna klasikiniai, labai ant žemo kulniuko ir patogūs sportinius batelius mėgstu vykdama į gamtą, ar einant su vaikais į lauką. Taip man patinka klasikiniai bateliai, basučių dabar yra labai gražių ir ne ant kulno  laisvam pasivaikčiojimui turiu crocsus batelių tipo,lygaus pado,labai patogūs, galiu visą dieną vaikščioti ir nepavargstu su jeis.Labai patogi jų priežiura.

2009-06-20 14:31

kiek daug įtakos pasirinkimui turi kaina? ir kiek tai lemia patogumą?

tarkim, turiu žieminius batus, kuriuos pirkau už 70 lt. aukšakulniai, beje. kai juos apsiaunu, atrodo, kad patgesnių batų nebūna. o turiu ir basutes už 500 lt... atrodo, turėtų būti nuostabu- itališka oda, kokybė, bla bla bla. bet kankinuos- jei tenka eiti netoli, viskas ok. bet jei tik ilgiau pasivaikštau, pradeda trinti pirštus, iškart žaizdos, viską skauda... taip ir suvokiau, kad dzin ta kaina ir kokybė- jei tik patogu, reikia džiaugtis, nesvarbu, iš dizainerio ar iš gariūnų pirktas apavas

2009-06-20 15:17

Kiek esu turėjusi batų iš turgaus man jie nelimpa, tuoi koja prakaituoja, jei pvz.sportinius išplauni supliūška, nežinau gal taip užtaikiau, žieminius turiu Salamander super patogūs, šilti, na tiesiog miela malonu, tokiose parduot, taikau akcijas, pvz.tuos žieminius nusipirkau už 299 lt, o kainavo 599 išlošiau sportinius perkam abu su vyru tik iš sportiniu pard.arba prašau, kad kas parveštu iš svetur, su turginiais jau pasimokiau, turiu vienus Nike pirkau iš Sport Line mokėjau 299 bet juos jau tiesiogine prasme dremžiu jau penkti metai, plaunu ir plaunu ir nieko kaip nauji , nusipirkau antrus ne dėl to kad suplyšo, o kad pabodo

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 25

2009-06-21 17:24

Na aš esu sportbačių mėgėja - tai juos iš adidas dažniausiai perku. Laaabai daug jų turiu.

Kur jau negaliu eit su sportbačiais ir pan. tai turiu apie 4 poras aukštakulnių, vienus parsivežiau iš užsienio, kitus LT pirkau, ir nepagailėjau pinigų. Bet kai dažnai jų nenešioju, tai nesiskundžiu.

Vasara basutės, bet ir tos labiau sportinio stiliaus.

Nors neseniai šias nusipirkau ->

Batai gražiausi, patys nuostabiausi

Bet kur jas nešiosiu dar nenusprendžiau :D 40 lt, kainavo, Tinkoje.

Kai tiek, tai ir keliems kartams bus negaila :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 55

2009-06-21 17:38

Sveikutes,noreciau savo nuomone pasakyt,bet cia tik mano nuomone.Visada vaikstau su aukstakulniais,nes man ir graziau kazkaip ir seksualiau,ir eisena grazesne.Nors nesu zemo ugio,bet ir nescia vaiksciojau su aukstakulniais.Moteris atrodo daugiau pasitempusi,elegantiskai.Gyvenu Airijoj cia platus pasirinkimas ir kainos nedideles.Kai lietuvoj gyvenau tai tik brangesnius batus pirkdavau naturalios odos,nes geriau vienus gerus turet nei daug turginiu nekokybisku.Avalynei manau nereikia gailet pinigu.

neturi vaiku,neturi nieko...

2009-06-22 10:57

ojoj, su tuo grakštumu/seksualumu atsargiai... o tai labai dažnai matau paneles, moteris su aukštakulniais, bet žirgliojančias taaaip baisiai, jog noris prieit ir pasiūlyt geriau su kedais vaikščiot. negi tikrai kai kurios nejaučia, kaip iš šono atrodo? susikūprinusios, klišom kojom, keliai sulinkę, vos pastovi. bet vis tiek- mini sijonas ir aukštakulniai Batai gražiausi, patys nuostabiausi švelniai tariant, atrodo komiškai...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-22 11:09

Svarbiausia patogumas, žinau kokiu noriu tokiu ir bandau surast. Be to puikiausiai nešioju batus ir už 30lt iš Gariunu. Dabar neperseniausiai pirkau tokias kaip lodočkas   :) vadinu tai patogumas nerealus ir su džinsais ir su kelnem ir su bridžais galima užsidėti. Iki gimdimo galėjau vaikščioti ir 11cm aukštakulniai be to beveik visi bateliai tokie ir buvo žemiasnis 7cm :) na dabar jie stovi nes po gimdimo nors ir praėjo 4 metai negaliu .., labai skauda kojos ir kai pavaikštai truputi nugarą skaudėti pradeta. Mano nuomone tikrai būna aukšta kaina neatitinka kokybei. 

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2009-06-22 11:10)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-06-22 11:51

taip taip patogumas pirmoje vietoje, bet mano kojos visiškai nepriema sintetikos, o už naturalias medžiagas ir pinigėliai avalynės didesnė, todėl ir negaliu visiškai turginių batų nešioti, man tuoi padas prakaituoja, net ir šlepkės jei viršus ne odinis viskas padas šlapias, tad noriu aš ar ne tenka žiūrėti į brangesnius batus, tapkes, sportinius batelius ir t.t.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-22 12:28

As ir perku avalyne ta kuri patogi, dazniausiai perku bazej, papratas sliopkes  turguj.Siaip tai pas mane atejo batu su zema pakulne metas nes reikia ir vaika panesti ir siaip jei kur toliau eiti tokie geriausia.Pirkau bazej juodus batukus ziauriai patogus 150 sumokejau ir nesigailiu.Siaip tai turiu ir kedus pirkau pries 5 metu maksimoj uz 30 litu ir ka jus manot nesioju iki siol, visko jie mate ir liuks, aisku sintetika, bet turi rinktis ar brangus batai ar pinigeliai maistui (pvz.buvo laikas misinukams vaiko)susidedi prioritetus.Aisku priklauso ir nuo to koks kojos dydis, maniske 41 patikekit uzsikasu kol surandu tinkamus, nes batas man turi nespausti buti patogus, turiu pora tokiu kur nusipirkau o darbar kur juos deti,kai pasimatavau atrode patogus, kai reikia vaikscioti nepaeini.O dar toks dalykas nusiperki brangius batu devi metus antrus norisi jau kitu, o jei neturi galimybes kitu uz tokia suma isigyti, tai as kartais vadovaujuosi tokia taisykle:geriau du- bet pigesni.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-22 13:11

man asmeniskai is turgaus pirkti batai nieko nelaiko.panesioji koki menesi,ziurek ir suplyses koks sonas.tai is ten daugiau nebeperku.dazniaisiai batus perku is AG parduotuves.ir dazniausiai zemakulnius.bet esant progai,turiu ir aukstakulniu.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-22 15:09

Aš irgi įkišiu savo trigrąšį

Man svarbu patogumas ir kuo toliau, tuo labiau. Ir tiesą pasakius, nesu nusipirkus ir vaikams nupirkus nei vienų normalių batų... Kad ir kaip būtų gaila. Ir atrodo neperki už 20-30 litų, bet atsiprašant ir Maximkėj kartais už 40 litų geresnius batus nuperki: ir odos yra, ir netrina, ir nešiojasi gerai.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-06-22 17:05

man irgi atrodo patogumas svarbiausia. tas poziuris, kad visur ir visada su aukstakulniais, tai jau toks senovinis ir sovinistinis....jei zinotu, kad nei vieno vyro pakeliui nesutks, kazin ar detusi tuos aukstakulnius. o nuomone, kad visada pasitempus reikia but moteriai tai jau tokia tarybine. atsipalaiduokit moterys, europos sajunga. sexova moteris ir be aukstakulniu sexova.

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-06-22 18:04

tarp kitko, vaikui kaip tik iš maximos dažnai batus perku. vos ne paradoksas :) bet visi vasariniai bateliai, šlepetės, basutės- iš ten. paskutines poras žieminių irgi iš maximos pirkau. ir nesuplyšo, ir šilta. kai pagalvoji- mokėt kelis šimtus litų už vaikiškus batus, kurių kitą sezoną nebeapmausi... aš tiek neuždirbu

dar vienas pavyzdukas apie "ne kaina lemia"- kadaise iš padėvėtų turguj nusipirkau grynos odos batus a la "kerzus". už 60 litų... nešioju... gal 7 metus. visko buvo- ir į žygius ėjau (kai skautavau), ir į miestą tinka. per tą laiką teko tik užtrauktukus pakeist.

ir labai gaila, kai nusiperki gražius, patogius batus, o po poros mėnesių nebegali apsiauti... jau su keliom porom batų taip buvo- tiesiog sulūžta padai atrodo, ir nelakstau kaip laukinė, šaligatviais vaikštau, ir saugau, bet nieko doro...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-22 18:31

Va va su tuo padu luzimu man buvo Danijoj basutes nusipirkau tai nei 2 men .neatnesiojau luzo padas.Is ko jie ten jas gamina dal is plastiko.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 25

2009-06-28 18:53

pa_radize 2009 06 22

ojoj, su tuo grakštumu/seksualumu atsargiai... o tai labai dažnai matau paneles, moteris su aukštakulniais, bet žirgliojančias taaaip baisiai, jog noris prieit ir pasiūlyt geriau su kedais vaikščiot. negi tikrai kai kurios nejaučia, kaip iš šono atrodo? susikūprinusios, klišom kojom, keliai sulinkę, vos pastovi. bet vis tiek- mini sijonas ir aukštakulniai Batai gražiausi, patys nuostabiausi švelniai tariant, atrodo komiškai...

Jo, man irgi tokie "variantai" būna baisu. Pilnai pritariu šiai nuomonei.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-06-28 23:48

as aukstakulnius irgi nenesioju,nes jei uzsideciau savo vyra praaugciau,tai perku laivelius man labai patinka ir patogus,ir crocsus turiu ir suneliui nupirkom jie tikrai patogi avaline.o laivelius tik is geru parduotuviu perku nes turgui nepasitikiu,nevaikstau visai ten.patinka fyrmos GEOXS, MISS SIXTY ir kitos italiskos fyrmos,negailiu pinigu gerai avalynei.as visa diena ant koju todel reikalinga patogi avalyne

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 10

2009-10-12 12:18

Čia parodyta kaip vaikščioti ant aukštų batų: http://www.kurpaite.lt/kaip-aukstai-gali-pakilti/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-10-12 12:54

Galeciau net labai kurioziska istorija papasakoti apie brangius batus:nusipirko mano bendradarbe(ji gali sau leisti tokius batus pirktis)  rudeninius batus is kazkokios italiskos parduotuves(tikrai nepamenu pavadinimo) uz 700 lt.,panesiojo pora menesiu(ji vairuojanti moteris,tad vaikscioti jai tik darbe daugiausiai tenka) ir paduose pradejo trintis skyles.Nunese i taisykla,kad pakeistu padus,nes parduotuveje niekas atgal neima,taisykla eme ir sugadino...Va tau ir batai,sedi ir pati vos neverkia,kad kam tokius pirko,bet apsisukusi vel naujus uz panasia kaina isigijo. Vel pavaiksciojo kiek laiko,pasitaike lietaus daugiau,sonai plysti pradejo,tada jau nieko nelaukusi,nuskuode i parduotuve ir pradejo  saukti,ka cia per ss... pardavineja.Vistiek nieko nelaimejo,nes buvo atsakyta,jog sie batai nepritaikyti musu klimataui,o dar (cia jau mano nuomone) ir kaina pas mus greiciausiai 5 kartus ispusta nei toje pacioje Italijoje.

As sau negaliu leisti tokiomis kainomis batus pirkti,bet  manau ir nepirkciau kai turiu toki pvz.,todel nesirenku konkreciu parduotuviu,einu per visas,jei pamatau grazius ir gera kaina(ypac per ispardavimus) tai ir perku.Aukstakulniai atsidure antrame plane,nors kazkada net net rokenrolus tik su tokiais sokau ,nemanau,kad tik jie gali padailinti laikysena,nes tikrai yra daugybe pavyzdziu,kad buna atvirksciai,tik sudarko.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-12 13:00

as labai nusivyliau AG parduotuves produkcija.pavasari nusipirkau batelius beveik uz 200lt.ir kas is to-kazin ar 2 menesius panesiojau-suplyso.

labai jau sunku nusipirkti gerus batus.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Batai gražiausi, patys...

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Adamas