Forumas > Laisvalaikis > Humoras,... > Kam liūdna?...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-02-01 17:40

GYVENIMO PATARIMAI                                                                       1. Jei nesamones sakysite rimtu ir užtikrintu tonu, kiti tai supras
kaip jūsų asmenine nuomonę.

2. Mažiau jaudinkitės dėl sveikatos, nes gyvenimui jums tikrai jos
užteks.

3. Net ir nesimokydamas visą gyvenimą jūs galite šiuo tuo tapti -
kvailiu, bet didelė konkurencija..

4. Kad ir kokiu normaliu apsimesi, vis vien liksi savimi.

5. Mylėkite savo priešus, nes jie to nekenčia.

6. Kai išeisite iš proto, pasistenkite greit grįžti.

7. Bažnyčioje visada laikykitės tylos, nes galit pažadinti ten
besimeldžiančias bobulytes.

8. Šiais laikais galite parduoti ne tik dantį dantukų fėjai, bet ir
kitas kūno dalis...

9. Neieškokite rakto į sėkmę, nes kol rasit, visvien kažkas pakeis
spyną.

10. Jei koks gyvūnas ar daiktas pasakys, kad jūs beprotis,
patikėkit, jis nemeluoja.

11. Kartais pažeidus saugumo technikos reikalavimus ne tik mirštama,
bet ir gimstama, būkit atsargūs.

12. Mažiau skolinkitės, nes brangiausi pinigai tie, kuriuos reikia
grąžinti.

13. Kiekviename iš mūsų miega genijus, gal laikas juos žadinti?

14. Jei nori artimai susipažinti visad privalai nusimauti kelnes.

15. Atsargiai gyvenk, nes kai tik pradedi gyventi gerai, baigiasi
pinigai.

16. Kai važiuosite keliu, būkite atsargūs, nes jūs galite pamatyti
gyvūnėlį ant kelio, o jis jūsų - ne.

17. Sakoma, kad šykštus moka du kartus, bet tai nereiškia, kad jei
jis jūsų darbdavys, tai mokės dvigubai.

18. Jei tau kasa duobę - netrukdyk, pasidarysi puikų baseiną.

19. Neteiskit sinoptikų už neteisingas prognozes, orą jie nusako
teisingai, bet kartais sumaišo datas.

20. Moterys dažnai mėgsta sakyti "ne", o vyrai kaip vaikai patiki..

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-02-01 18:32

oi cia geri gitos juokeliai :) vienas uz kita geresni!  :D

2010-02-01 19:29

Šis testas padės jums nustatyti, kokią vietą kompiuteris užima jūsų gyvenime ir kokį jūs - kompiuterių. Įspėjame, būkite atviri ir nežvilgčiokite į rezultatus iš anksto.

Koks jūsų kompiuteris?

1. Koks skirtumas, svarbu, kad "Windows" veiktų, - 5 taškai.
2. Aš pats jį surinkau iš močiutės siuvimo mašinos ir laikrodžio "Krasnyj oktiabrj" kristalų, - 4 taškai.
3. Mane jis tenkina, - 3 taškai.
4. Su madingu žaliu korpusu, man pardavėjas rekomendavo, - 2 taškai.
5. O kas tai yra? - 0 taškų.

Ką jūs darote, kai pamatote žydrą "mirties ekraną"?

1. Tai neįmanoma, - 5 taškai.
2. Aš vis tiek po "pusašę" - perleidžiu kitoje užduotyje, - 4 taškai.
3. Perkraunu, ir tiek, - 3 taškai.
4. Skambinu į klientų aptarnavimo skyrių, - 2 taškai.
5. Vieną kartą mačiau tokį dalyką - pradėjau koduotis, - 0 taškų.

Kokią operacinę sistemą naudojate?

1. Argi yra kokių nors variantų? - 5 taškai.
2. Žinau, kokią parašyčiau... - 4 taškai.
3. Mane ji tenkina, - 3 taškai.
4. Nežinau, man ją pardavė kartu su kompiuteriu, - 2 taškai.
5. Kam man tos sistemos, viską darau rankomis, - 0 taškų.

Kam reikalingas modemas?

1. Kad užregistruotume "MS-Windows" "on-line" režimu, - 5 taškai.
2. O kaip kitaip paplepėti su draugais? - 4 taškai.
3. Kad galėčiau nusisiurbti mėgstamo žaidimo "patčą", - 3 taškai.
4. Jie visi neveikia. Jau antrą keičiu - ir tas šnypščia - 2 taškai.
5. Patys žinote, ne maži. Mano jis 15 cm - 0 taškų. Atsakymo variantas: 40 cm - 1 taškas.

Jūs naudojate "Explorer" ar "Navigator"?

1. Kas yra "Navigator"? - 5 taškai.
2. Aš savo parašiau - 4 taškai.
3. Pas mane "defaultinis" "Explorer" - 3 taškai.
4. Parduotuvėje man patarė nusipirkti "Explorer" naudojimui ir "Navigator" tam atvejui, jei užmiršiu slaptažodį - 2 taškai.
5. Asmeniškai man labiau patinka alus.

Atsakymai:

Jei surinkote:

25 ir daugiau taškų: jūs - Billas Gatesas. Rekomenduojame: skambinkite į policiją, nes atsirado apsišaukėlių.

20 taškų: jūs - kietas programuotojas. Rekomenduojame: įdėmiai perskaitykite knygą "Be kompiuterio - į laisvę".

15 taškų: jūs - "juzeris". Miegokite ramiai, viskas bus gerai.

10 taškų: jūs - "lameris". Rekomendacijos: tai nepagydoma.

0 taškų: jūs - santechnikas. Klausimas: kaip jūs čia patekote? Negi kanalizacija dabar prijungta prie interneto?

2010-02-01 21:06

Jaunavedžių lietuvių pora nusprendė savo medaus mėnesį praleisti viename iš šiltųjų kraštų ir taip atsipalaiduoti nuo žiemos šalčių Lietuvoje.

Taip jau susiklostė, kad šeima negalėjo skristi tą pačia dieną. Jis išskrido ketvirtadienį, ji turėjo išskristi kitą dieną.

Atvykęs į užsakytą viešbučio kambarį vyras pasiėmė savo nešiojamąjį kompiuterį ir parašė žmonai elektroninį laišką. Deja, įvesdamas adresą, jis padarė klaidą ir išsiuntė laiškelį klaidos nepastebėjęs.

Tuo metu Vilniuje viena šviežiai iškepta našlė, ką tik palaidojusi savo vyrą grįžta namo ir patikrina savo elektroninio pašto dėžutę tikėdamasi perskaityti krūvas žinučių su užuojautom.

Pirmas laiškas ir našlė krinta be sąmonės ant grindų. Čia pribėga našlės sūnus išsiaiškinti, kas gi nutiko jo mamai ir kompiuterio monitoriuje perskaito: KAM: mano mylimai žmonai
NUO KO: nuo ką tik ją palikusio vyro
TEMA: ką tik atvykau!!! ** Aš ką tik atvykau, bet jau baigiu čia apsiprast. Viskas kuo puikiausiai paruošta Tavo kelionei rytoj. Jau dabar džiaugiuosi galėsiantis Tave greitai pamatyti ir apkabinti. Tikiuosi, Tavo kelionė bus tokia pat šauni kaip ir mano. Prakeikimas, kaip čia karšta... !!!

2010-02-01 21:10

2010-02-02 21:34

http://www.demotyvacija.lt/sekme-1234575.html

va cia tai "laimes kudykiai"

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-02 22:11

NU PRISIJUOKEM VISI TRYS

2010-02-02 22:50

AR I VISUS KALUSIMUS GALIMA ATSAKYTI?
Kaip reikia vadinti žmogų, kuris nieko neužuodžia?

Kaip raitelis be galvos galėdavo matyti kur jis joja?

Ar žodyne yra žodis “žodynas”?

Ar būna sūrių saldainių?

Jei tuokiasi senyvo amžiaus žmonės ar jie vadinami “jaunaisiais”?

Kodėl plaukai nuo saulės tampa šviesesni, o oda - tamsesnė?

Kodėl moterys negali dažytis blakstienų susičiaupusios?

Kodėl niekad neteko pamatyti antraštės: “Aiškiaregys ekstrasensas laimėjo milijoną”?

Kodėl tam, kad baigtume darbą “Windows”, reikia paspausti “Start”?

Kodėl etiketėse rašoma, kad citrinų sultys padarytos iš koncentrato, o skystis indams plauti - iš natūralių citrinų?

Kodėl negaminamas pelių skonio maistas katėms?

Kas ragauja naują “dar geresnio skonio” maistą šunims?

Kodėl sterilizuojama švirkšto adata, kuria atliekama mirties bausmė nuteistajam?

Kodėl lėktuvų negamina iš to paties metalo, kaip ir juodųjų dėžių?

Jei dešrainis yra lėtai iškeptas, ar tai vis tiek yra greitas maistas? O jei valgai irgi lėtai?

Ar kas nors yra nušovęs du zuikius vienu šūviu?

Su Rentgeno aparatu galima matyti kiaurai kūna. Ar yra toks aparatas per kurį galima matyti kiaurai viską? Yra ką tada matytum?

Ką iš tiesų reiškia tas OK?

Ar karvės geria pieną?

Ar žmonės, kurie yra alergiški riešutams taip pat alergiški kokoso riešutams?

Laiptai eina žemyn ar į viršų? Ir ar iš viso eina?

Kodėl negrų padai šviesūs?

Ar gali žuvys ištrokšti?

Kur dingsta balta kai ištirpsta sniegas?

2010-02-02 23:06

oo cia idomu :) del juodaodziu sviesiu padu zinau atsakyma :D  ale negrazus tad nerasysiu :D   :D

2010-02-05 23:25

cia patarimai amerikieciams su paveiksliukais kaip priziureti kudikis mirk is juoko negi jie tikrai tokie idijotai               http://www.uch.lt/2008/02/27/patarimai_kaip_priziureti_vaikus.html

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-02-08 18:17

Kam liūdna? Pažiūrėkit

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2010-02-08 18:34

nu apie amerikiecius miriau is juoko :D o ir dantiste gera

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-02-08 19:32

geri vaizdeliai

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-02-14 17:33

Šitą gavau neseniai į paštą, gale vaizdelis Nardytojas

http://www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/lt/all/best/

2010-02-14 18:09

kabuke 2010 02 14    

Šitą gavau neseniai į paštą, gale vaizdelis Nardytojas

http://www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/lt/all/best/

didziuojuos budama lietuve na o tokius narus tik pas mus rasi

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2010-02-21 01:11

http://www.youtube.com/watch?v=X-raDkwgjJE&feature=related

tikiuosi,kad pasileis, luzom su seimyna

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-21 07:51

net ašaros išryško besijuokiant

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2010-02-21 19:26

sakau, jau toks gerulis,kad sakes.Bet ir prisimasto gi

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2010-02-22 14:15

Sniegas
Gruodžio 7 d.
Pradėjo snigti, pirmas sniegas šį sezoną. Mes su žmona išsinešėm kokteilius į lauką ir atsisėdę prie lango ilgai žiūrėjom į sniegą, krentantį iš dangaus didelėm snaigėm: vaizdas kaip iš rojaus. Taip romantiška, mes pasijautėm, lyg būtume tik ką susituokę. Aš myliu sniegą.

Gruodžio 9 d.
Atsikėlę pamatėm, kad sniegas padengė visą kraštovaizdį. Koks nuostabus vaizdas. Ar yra įmanoma, kad būtų gražesnė vieta VISAM PASAULY? Geriausia mano idėja gyvenime buvo, kad mes čia atsikraustytume. Kasiau sniegą šiandien pirmą kartą ir pasijutau kaip vaikystėj. Nukasiau savo įvažiavimą ir gretimus takelius. Po pietų pravažiavo sniegą valanti mašina ir užvertė takelius ir mano įvažiavimą sniegu. Ech, reikės dar kartelį nukasti. Koks nuostabus yra gyvenimas.

Gruodžio 12 d.
Saulė ištirpdė visą mūsų nuostabų sniegelį. Koks nusivylimas! Mano kaimynas sakė, kad tikrai dar pasnigs ir mes turėsime baltas Kalėdas. Be sniego per Kalėdas būtų nesąmonė. Jonas, mano kaimynas, sakė, kad iki žiemos galo bus tiek sniego, kad aš nebenorėsiu žiūrėti į tą sniegą. Bet tas tikrai yra neįmanoma. Jonas yra toks geras vyras, aš džiaugiuosi, kad jis yra mano kaimynas.

Gruodžio 14 d.
Prisnigo 20 cm!! Atšalo iki minus 15. Šaltukas padaro sniegą tokį gražų, jis visas blizga. Vėjukas pakilęs labai mane atšaldė, bet aš sušilau bekasdamas sniegą. Vat čia tai gyvenimas. Sniego valymo mašina vėl pravažiavo ir užkasė mano įvažiavimą. Negalvojau, kad reikės tiek daug tą sniegą valyti, bet nieko, sportas niekam nepakenkė.

Gruodžio 15 d.
Pranešė, kad prisnigs iki pusės metro. Pardaviau savo mikroautobusiuką ir nusipirkau džipą 4x4. Nupirkau žmonai naujas sniego padangas ir du kastuvus. Žmona prašo, kad nupirkčiau krosnį, jeigu elektra dingtų. Tai kvailoka, negi mes Sibire gyvenam.

Gruodžio 16 d.
Ledinė vėtra šiandien. Apsivožiau ant šiknos bepildamas druskos ant įvažiavimo. Žmona žvengė pusę valandos. Aš galvoju, kad tai buvo labai negražu iš jos pusės.

Gruodžio 17 d.
Vis dar minusinė temperatūra. Keliai per daug slidūs, kad būtų galima kur nors važiuoti. Elektra dingusi jau kokias 5 valandas. Susirinkom visas kaldras, kad būtų šilta. Nėra ką veikti, tik žiūrėti į žmoną ir bandyti jos nenervuoti. Gal ir reikėjo nusipirkti tą krosnį, bet aš to jai nesakysiu. Kaip aš nekenčiu, kai jinai būna teisi. Nesitiki, kad baigiu sušalti savo miegamajame.

Gruodžio 20 d.
Atsirado elektra, bet prikrito to šlamšto dar 35 cm. Vėl tas kasimas. Užėmė visą dieną. Sušikta sniego valymo mašina pravažiavo 2 kartus. Bandžiau susirasti kaimynų vaiką, kad nukastų sniegą, bet sakė, kad jie žaidžia chokėjų. Aš galvoju, kad jie meluoja. Paskambinau į vieninteles buitines prekes paklausti, ar jie neturi sniego valymo mašinos, sakė, kad visos išparduotos ir kad gaus tik kovą. Aš galvoju, kad jie meluoja. Jonas sakė, kad man reikia nukasti sniegą, nes kitu atveju tą padarys miestelis ir paskui atsiųs man sąskaitą. Aš galvoju, kad jis meluoja.

Gruodžio 22 d.
Jonas buvo teisus apie baltas Kalėdas, nes prikrito dar 30 cm to balto šūdo, greičiausiai neištirps iki rugpjūčio. Užtrukau 45 minutes apsirengdamas, kad galėčiau eiti nukasti to šlamšto, bet užsimaniau myžti. Kol nusirengiau, išsimyžau, ir vėl apsirengiau, buvau per daug pavargęs eiti kasti. Bandžiau pasamdyti Joną, kad jisai nukastų, nes jis turi tą geldą užsidėjęs ant savo visureigio, bet jis pasakė, kad yra per daug užsiėmęs. Galvoju, kad svolačius meluoja.

Gruodžio 23 d.
Prisnigo šiandien tik 5 cm. Ir atšilo iki minus 10. Žmona nori, kad aš eičiau papuošti lauke namus Kalėdom. Vobščė nukvaišo. Dėl ko jinai to man negalėjo pasakyti prieš mėnesį. Sakė kad ji minėjo prieš mėnesį, bet aš galvoju, kad ji meluoja.

Gruodžio 24 d.
15 cm. Kai pravažiavo sniego valymo mašina, taip suspaudė sniegą, kad aš sulaužiau kastuvą. Vienu metu galvojau, kad gavau širdies smūgį. Jeigu aš pagausiu tą sniego valymo mašinistą, aš jį nutempsiu per sniegą už kiaušinių. Žinau, kad pid*ras laukia už kampo pasislėpęs ir žiūri, kada aš baigsiu kasti sniegą, ir tada pravaro, varydamas ant kokiu 160 km/h, kad stipriau užverstų man sniegą ant įvažiavimo. Sučka. Žmona norėjo, kad aš su ja eičiau padainuoti Kalėdinių dainelių, bet aš laukiau, kol tas mašinistas pasirodys..

Gruodžio 25 d.
Su Šventom Kalėdom! Užvertė dar 30 cm ---^ sniego. Vien mintis, kad reikės eiti valyti tą sniegą, kraują užkaitina. Blyn, kaip nekenčiu sušikto sniego. Vakare atėjo sniego valymo mašinistas ir paprašė susimokėti už sniego valymą. Sulaužiau kitą kastuvą trenkdamas jam per galvą. Žmona sako, kad turiu blogą charakterį. Aš galvoju, kad jinai turi daunišką snukį. Jeigu ji mane privers žiūrėti dar vieną Kalėdinį filmą, aš stopudovai ją užmušiu.

Gruodžio 26 d.
Vėl prisnigo. Kokio velnio mes čia kraustėmės. Tai buvo tik JOS idėja. Mane jinai žiauriai nervuoja.

Gruodžio 27 d.
Temperatūra nukrito iki - 30 C.. Užšalo vamzdžiai.

Gruodžio 28 d.
Pakilo temperatūra iki minus 5 C. Vėl prisnigo. ŽIURKĖ baigia mane užknisti!!!!

Gruodžio 29 d.
Dar 25 cm. Jonas sakė, kad reikia nuvalyti stogą, nes įlūš. Pats durniausias dalykas, kurį teko girdėti. Ką, jis galvoja, kad esu visiškas idiotas.

Gruodžio 30 d.
Įlūžo stogas. Sniego valymo mašinistas padavė mane į teismą, ir nori prisiteisti visus mano pinigus. Žmona išvažiavo pas uošvienę. Pranešė, dar 20 cm.

Gruodžio 31 d.
Padegiau kas liko iš namo. Hehe, nebereikės kasti sniego.

Sausio 8 d.
Jaučiuosi puikiai. Labai pamilau tas baltas tabletytes, kurias Jie man duoda. Tik kodėl jie pririšo mane prie lovos?

Paskutinį kartą redagavo: laurike (2010-02-22 14:15)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-03-15 19:07

Kam liūdna? Pažiūrėkit

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

5

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Humoras, įvairenybės,... > Kam liūdna? Pažiūrėkit

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Linukas