Forumas > Šeima > Šventės > Originalios dovanos
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
8
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2
 
2018-04-11 13:55

Sveikos, O ką originalaus dovanojat mamoms? Ar tik gėles, ar galvojat kažką įdomiau? Aš kiekvienais metais dovanodavau jos mėgstamas gėles ir iškepdavau kokį gardėsį specialiai jai, bet kažkaip jau pabodo taip.. Ir ji pati, nors ir kiekvieną kartą džiaugiasi, bet galvoju, kad jau nustebimo nebelieka. Tai svarstau, gal kažką kitko.. Ką manot apie tokio tipo dovanas: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/dovanos-mamai? Čia aišku labai skirtingos - vienai mamai tiks vienos, kitai - kitos. Bet originalumo prasme - gal visai fun? Nieko dar neišsirinkau, bet galvoju, kad naujas potyris - kaip ir visada skaitosi originalu :) Dar kažkaip mintis, kad mamai patiktų tiesiog laikas kartu su manimi - o aš visai neatsisakyčiau kokio SPA kartu.. :D


 
 
Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 26
 
2018-06-04 00:56

Aš pati stengiuos kokius nelabai standartinius žaislus dovanot, nes paprasti žaislai arba lėlės labai greitai atsibosta vaikams. Pati kadangi turiu daug sūnėnų ir dukterėčių iki darželinukų, tai labai daug tų gimtadienių :) Tai pastebėjau visokie interaktyvūs žaislai geriausiai būna vaikų įvertinami ;) https://www.elektromarkt.lt/lt/laisvalaikio-prekes/zaislai/interaktyvus-zaislai Čia daug jų glaima rasti. Dar jeigu pvz šeima didelė, tai labai gerai sueina kokie stalo žaidimai, tada gali visa šeima žaisti ir būna labai linskma :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 17   Diskusijose pasisake: 49
 
2018-07-29 23:33

Aš čia aišku pagal save vertinu, nes mėgstu labai putojantį vyną, bet manau visai tinkama dovana būtų koks nors butelaitis iš čia https://www.vynoteka.lt/putojantis-vynas-sampanas. Aišku prie visko dar reikėtų ir papildomos dovanos, tai čia jau reikia vertinti pagal žmogaus hobius, nors manau geriausia dovana - dovanų čekis. Tada eina visokiausi rankdarbiai, bet manau daugelis sutiktų su manim, kad čekiai visgi imtų pirmą vietą :)  


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5
 
2018-08-31 10:46

Aš tai visada stengiuosi nustebinti savo vyrą. Daiktų jis turi begalę tai iš orginaliausia būna kokia nors dar nebandyta pramoga. Paskutines dovanas tai tik ir renkuosi iš https://www.geradovana.lt/dovanos-vyrams . Kol kas labiausiai patiko ekstremalus šuolis nuo tilto. Kitą kartą  net neabejoju, kad pirksiu daugiu įdomių pramogų ;)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27
 
2018-10-08 16:11

Jei kam pristinga idėjų dovanoms. Pernai beieškodama kalėdinių dovanų, atradau internetinį puslapį (https://kaledos.lt/), čia galite pasirinkt kam norite dovanoti ir jums parodys populiariausias dovanų idėjas. Labai pasiteisino man :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2
 
2018-10-20 22:06

Mes tai pirkome apyrankes is naturaliu akmenu. Labai dziaugiames, nes vyrui patiko. Po to dar uzsakeme papildoma apyranke ir verini, nes uzsikrete mados virusu. :D Pirkome is norunamai.lt berods. Ten dovanos vyrams tikrai ypatingos. 


Mano ir draugės kūryba galite pamatyti čia: https://norunamai.lt/

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2018-12-05 21:13

Mano dovana vyrui siemet bus isskirtine,nupirkau bilietus i Naujametini vakareli be svaigalu

,sutiksime naujus blaiviu zmoniu apsupti www.inspirenaujieji.lt gal kas noresite prisijungti Man Lietuvoje toks renginys dar nematytas


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14
 
2018-12-18 10:58

Aš jau senokai stengiuosi neisitumdyti eilėse ir visada kažką orginalaus randu https://www.geradovana.lt/  ypač kai nesugalvoju idėjų tai greitai randu ko reikia ;) Mano šeimyna džiagsis ir poilsiu SPA ir kartingais ir skydžiais oro balionu :)


 
 

8
 


Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šventės > Originalios dovanos

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Goda