Forumas > Šeima > Šventės > Originalios dovanos
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
7
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55
 
2015-07-24 15:00

Aš manau, kad labai originali dovana yra foto ant drobės. Šiais metais tokią dovaną padariau savo žmonai mūsų metinių proga. Nuotrauką dėjau iš mūsų vestuvių. Likau nustebinta ir sužavėta.


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-11-21 21:08

Vaikinams patinka praktiškos dovanos. Viskas, ką dovanosite turi būti panaudojama ir naudojama, net trumpikės gali nudžiuginti :D


 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 4
 
2016-02-12 15:03


Nežinai ką padovanoti Šv. Valentino dienos proga? Puikiausia dovana Tau ir Tavo brangiausiam žmogui - vaizdo įrašas su jūsų nuotraukomis. Vaizdo įrašo demonstracinę versiją galite pamatyti čia:https://www.youtube.com/watch?v=AC69t9ae4Q8 Plačiau apie vaizdo įrašą:- Nuotraukų: 15- Trukmė: 50 sekundžių- Rezoliucija: 1280x720 HD- Pradžios ir pabaigos tekstas Kaina: tik 5 eurai! [swed, seb, paypal]Gamybos trukmė: 2-6 valandos! Susidomėjai? Kreipkis šiuo el.pašto adresu: info@lovelyvid.comarba skype: Lietuva1010 Oficiali parduotuvė [anglų kalba]: http://www.lovelyvid.com/ 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16
 
2016-02-13 19:52

Sveiki, 

 

o mano nuomone, kai norisi tiesiog mielos dovaneles: tokios jaukios, subtilios ir kazko " dangisko " .. ir dovanoju tada ,kai nezinau ka cia padovoti :)  

As dovanoju is cia  http:// www.ulus.lt


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16
 
2016-02-13 19:56

Sveiki, 

 

o mano nuomone, kai norisi tiesiog mielos dovaneles: tokios jaukios, subtilios ir kazko " dangisko " .. ir dovanoju tada ,kai nezinau ka cia padovoti :)  

As dovanoju is cia  http:// www.ulus.lt


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10
 
2016-02-17 14:41

Cia randu dovanu visoms progoms :)  http://www.printagram.lt/lt/


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37
 
2016-03-29 15:07

manau, kad pati originaliausia dovana yra kelionė! tikrai manau, kad labai labai džiaugčiausi jei gaučiau kokią kelionę ar kelionės kuponą. tik sunku gali būti išrinkti :D gal šitai palengvins: http://otuzaliaruta.blogas.lt/pasiruosimas-pries-perkant-dovanu-kelione-99.html


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2016-05-04 06:30

Jei širdies draugei patinka koks nors atlikėjas, siūlau nusivesti į jo koncertą, įspūdžiai, gera emocija ir puikūs prisiminimai garantuoti! Pamenu, kai Rihanna atvažiavo į Lenkiją, netikėtai mes ten nuvažiavom, buvo nepakartojama!


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4
 
2017-01-24 21:02

Priklauso nuo to, kam dovanosite. Ne per seniausiai visas dovanas pradėjau pirkti tik internete. Ieškodama suradau puslapį breto.lt . Ten ne tik dovanos, bet ir idėjos, tai kelias idėjas pasiėmiau. Jei kam pravers, tai originalias dovanas galite rasti čia : https://www.breto.lt/parduotuve/dovanos/tipas/originalios/


 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 28
 
2017-03-30 11:24

Na ne labai orginali dovana, bet moterims, kurios mėgsta kavą, išties patiks automatiniai kavos aparatai namams. Na mano vyras man tokią staigmeną padarė. Praeitais metais per kalėdas būtent padovanojo šią dovaną ir išties likau nustebusi. Džiaugiuosi, kad jis pinigus ne į niekalą kokį investavo, o ir į tai ką aš mėgstų ir buityje nuolat pritaikomas   :)                          


 
 
 
 
Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 6
 
2017-06-23 14:16

Na jei dovanojame kazkokia preke, t.y. daikta, tai visada prie jo galime prideti atviruka. Ne kazkoki standartini atviruka, o labiau asmenini. Sakykim su jubiliato nuotrauka ar su fotke, kurioje uzfiksuota jubiliatui svarbi akimirka. Tai padaryti galima daugelyje spaustuviu manau. As buvau - http://kopija.lt/produktai/atvirukai-371 Tai nereikejo nieko rupintis, padaviau nuotraukas (atviruka sumaketavo is triju nuotrauku) ir gavau gatava produkta. Jubiliatas liko nustebintas ir patenkintas :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2017-07-22 18:04

Šiaip labai įdomių variantų galima prisigalvoti metinėms. Pačiai ne už kalnų pirmieji metukai sueis, daug internete informacijos ieškojau. Galima kažką panašaus kaip kuponą https://www.geradovana.lt/vestuviu-metiniu-dovanosjei labai tingi sukti galvą.Jei esi originelaesnis bei turi laiko tiek visko prisigalvoti gali. Pavyzdžiui pirmiesiems metams, kadangi popieriniai jie, tai nupirkit daug smaiškčių, ar ne t paprastų tualetinių popierio ritinėlių, apvynioti gražiai ir galima juokingą potekstę sugalvoti. Jei vyras dovanoja labai faina gali padaryti po pierinių gėlių puokštę savo rankomis.

O jei neprisirišant prie žodžio popierinės, labai mielos, simbolines dovanėlės gali būti : galvosūkiai (kad abu galėtų užsiimti), virtuvės laikrodis pakabinamas, čia idėjų įdomių prisinkau iš delfi straipsnio http://www.delfi.lt/gyvenimas/archive/pirmosios-vestuviu-metines-idejos-ir-simboliai.d?id=40913837

O šiaip smagiau tai veikla kartu: spa, nakvynės, kelionės, vandens pramogos ir pan., kas pa tinka abiems :)

 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6
 
2017-10-11 15:45

Galiu tik pritart Leja551 - kažkokia veikla kartu tikrai labai gera dovana, ir kartu dar ir save gaunasi palepint. Jei tarkim kalbant apie vyrą, tai mes dažnai vienas kitą apdovanojam visokiais čekiais pasivažinėt kartingais, SPA, pirtimis, vakarienėmis danguj ir panašiai. Šitoj svetainėj nemažai tokių variantų: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/kaledines-dovanos-porai Dalinuosi, nes pati jau svarstau, ką veiksim po šių Kalėdų - gal važiuosim pajodinėt, o gal keturračiu prasilėkt :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2
 
2017-10-13 00:31

Sutinku su janapan, kad su vyrais yra sudetingiausia, kai reikia dovanos. Visgi, kai paskutini karta dovanojau, tai norejau apciuopiamos, t.y. daikto, todel dovanojau pasaulio zemelapi tripmap.lt . Gavosi puiki dovana mums abiems, nes megstame keliauti, o dar ir namus papuose. Tai tikrai originali dovana.


Paskutinį kartą redagavo: siunteja (2017-10-13 00:38)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2018-02-14 16:43

Kaip smagu, kad čia tiek bendraminčių, kurioms puikios dovanos - tai patirtys. Man irgi. Esu dovanojusi ir nuotraukas, tik ne ant drobės, nes man nelabai patinka, o įrėmintas, esu kepus įvairiausius pyragus dovanų, bet dabar Valentino dienai lekiam į Birštoną - Valentino dienos proga dovanojau antrai pusei laiką kartu. Pirkau vieną iš šių pasiūlymų: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbuciai-pagal-regiona/viesbuciai-birstone. Jie turi gana platų kainų rėžį, tai galima rasti tinkamesnį sau. Be to, Birštone mes susipažinome, tai čia ne tik pramoga mums bus, bet ir labai simbolinė dovana. :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3
 
2018-02-19 21:28

Pati geriausia dovana tradiciškai apatinis trikotazas


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15
 
2018-03-09 14:29

Man dovanai labai gerai pravertė idėjų paieškot visokiuose  dovanų puslapiuose. Kadangi maniškis vyras visada mėgsta rinktis ir dažnai keičia nuomones tai labai pagelbėjo dovanų rinkiniai iš  https://www.geradovana.lt/dovanu-rinkiniai išrinkau ekstremalias pramogas išsirinks ką norės :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26
 
2018-03-24 21:46

Gavome sidabrinį čiulptuką kūdikiui krikštynų progą, buvo ganėtinai originali dovana: http://www.vertejuvelyrika.lt/lt/kiti/krikstynu-dovanos.htm


Visų pirma ko norėčiau tai, kad svetainė būtų apkrauta baldais

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2018-03-25 18:54

Na, mes su vyru tai jau senokai nusprendę, kad geriausia dovana abiems - savaitgalinis pabėgimas nuo vaikų, darbų ir viso kito - tiesiog aplinkos pakeitimas. Plius kadangi seneliai vis neatsidžiaugia vaikais ir patys dar yra pakankamai aktyvūs, tai džiaugiamės kol galim ir jei tik kokia proga, stengiamės ne daiktus dovanoti vienas kitam, o tiesiog laiką. Ir tą tikrąjį poilsį - atsijungimą. Na o su vaikais, aišku, visiškai atvirkščiai :) ) Šiuo metu vyresniajam yra konstravimo ir visokių prietaisų jungimo, montavimo ir pan. periodas, tai gimtadieniui galvojam kažkokį konstruktorių padovanoti iš čia (nes kaip tik nuolaidos): https://www.elektromarkt.lt/lt/prekes-vaikams/zaislai/kiti-konstruktoriai, o mažajai dabar 'rožinis' periodas, tai bet kokia suknelė ar sijonukas su blizgučiais - didžiausias džiaugsmas :) )))


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8
 
2018-03-30 23:56

O aš vis galvoju - ka padovanoti merginai, kuri ir šiaip viską turi? Ką pačio originaliausio esat gavę? Keliauja po pasaulį laisvai, automobilį turi, papuošalų netrūksta, tad labai reikia kažko originalaus, neįprasto ir nematyto... 

 

 


 
 

7
 


Viršun ^ | Forumas > Šeima > Šventės > Originalios dovanos

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Lukas