Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Freiko pagalvėlės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-12 08:23

kai gime mano mazyle,jai nustate klubo sanario displazija.po apsilankymo pas chirurga,jai uzdejo tokius sklastukus.po mazdaug 1,5 men juos nueme is israse freiko pagalvele.nusipirkome ir teko nesioti ja.bet dabar aciu dievui.sanariukai susitvarke.jokios pagalveles nebereiki nesioti.gal kam teko susidurti su tom Freiko pagalvelem?ka manote apie jas?nes mano nuomone,tai vaikui didelis nepatogumas,bet kito pasirinkimo nera.jei kam teko susidurti su tokiu dalyku,butu idomu jei pasidalintumete patirtimi.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-12 08:47

kai-gime-mano-dukryte-ji-pagal-apgar-sistema-buvo-yvertinta-9.po-keturiu-men-mus-siunte-pas-chirurga,nes-pediatrei-pasirode-kad-gali-buti-mergytei-gimdymo-metu-isnires-klubukas.matai-ji-tipo-nevienodai-kojytes-state...tai-as-gydytojai-sakau-o-kaip-medikai-iskart-neapziurejo?vienu-zodziu...sviete-mano-mergyte-ir-tik-pamate-nuotrauka-kad-viskas-gerai-nusiraminom-ir-as-ir-gydytoja...bet-ta-diena-atrodo-buvo-baisiausia,kai-sedi-ir-lauki-atsakymo.labai-dziaugiuosi-kad-mums-neprireike-freiko-pagalveles.taciau-as-domejausi-jomis.ir-mano-nuomone-tokia,kad-jau-geriau-sutvarkyti-klubukus-kudikysteje-negu-neapziurejus-nieko-nadarant-laukti.o-vaikiukas-greitai-auga,paskui-bus-tik-sunkiau.zinoma,man-labai-grauziai-atrodo-tie-vaikiukai.nu-kaip-sukaustyti.bet-manau-yra-ir-sudetingesnio-gydymo-budu.o-cia-juk-laikina...

2009-06-12 08:59

mes tai kai nuejom pas chirurga,tai jis pasake:labai stiprus isnyrimai,nieko negaliu zadeti,gal sugis gal ir ne,gali buti ,kad nevaikscios.tai kaip gryzau,tikrai nepamenu.juros asaru buvo.paskui kai apsilankeme po 1,5men,po apziuros pasake kad po truputi atsistatineja.tai iskart lengviau nuteike.tai kai paskutini kart apsilankem persviete ir isvada pasveiko.bet aisku kojytes tai silpnos dar.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-12 12:27

svarbiausia,kad-tos-kojytes-yra...jas-mergyte-jaucia.o-viska-galima-istreniruoti-ismankstinti.ir-viskas-ateityje-bus-gerai.as-kai-susiduriu-su-kokia-beda-pradedu-galvoti-apie-ta-dar-didense-beda-kuri-galejo-nutikti.cia-toks-psichologinis-saves-apgaudinejimas.man-padeda-dazniausia...pagalvok,jei-butu-pasakes-niekada-nevaikscios...o-dabar-viskas-bus-labai-gerai.tikiu...

2009-06-12 12:33

tikiuosi kad bus gerai.ir dekui uz gerus zodzius

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 16

2010-04-25 18:28

sveikutes mamytes pas mane yra sioke toke bedele ir noreciau pasitarti su jumis. Turiu dukryte 4 men. buvau pas chirurgus ir pasake kad klubukai nepilnai isivyste ir liepe nesioti klubukus skesciancia pagalvele  tik nelabai mano panelei ji patinka vis verke ir verkia.. daktarai liepe nesioti 24val. bet ji tiek neisbuna ir nujemu. gal kas susidure su siuo dalyku ir galetu patarti kaip elgtis as vis galvoju kad taip ispletus klubukus kokios sleivos kojos nebutu..... :(   su kuo snekejau tai vieni juos peikia kiti gire o kaip jums?   dekui is anksto....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-04-25 20:07

Maazulyte,daugeliui vaiku siais laikais yra klubu isnirimas.Mano sunus nesiojo si balneli gal 6 menesius(ir dar vasaros metu),taciau klubai atsistate ir daktarai leido nuimti,nes nuimdavome tik kai maudydavome,na retkarciais lauke duodavom laisvai paspurdeti.Pirmomis dienomis tai verkiau prie lovytes ziuredama kaip mano mazylis vargsta,nes nuvo taip pat nepatogu ir muistesi,ir verksleno,veliau priprato... Sekmes ir kantrybes,viskas bus gerai,tik stenkites kiek galima daugiau buti su siuo balneliu-freiko pagalvele.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-04-25 21:03

sveikos,mes ir nesiojome freiko pagalvele. nuejome pas chirurga tai pasake kad jam atrodo jog viena kojite maziau atlenkia nei kita.siunte pas kita chirurga ir ten pasake kad yra kaires kojos displazija. tai nesiojom dvieju dydziu pagalveles,mazdaug 4 menesius.poto viskas atsistate,bet dukrytes kojos dabar yra islenktos tarp kelenu.ar kam taip yra buve? daktarai sako kad ne nuo freiko pagalveles ir turi isaugti iki 3 metuku.

2010-04-28 21:04

Jeigu kojytes islenktos per kelienus,tai jau tikrai ne nuo freiko pagalveles,gal reiketu pas ortopedus pasirodyti,nes masazai gali padeti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-04-28 21:09

buvom ir pas chirurga ir ejom i masazus,ir pasake kad ne nuo freiko.bet kai sake tai idomiai man pasirode ir galvoju gal buna tokiu atveju kad nuo freiko. sako paveldima islinkimas tarp kelenu,pas mane x forma yra,o vyro yra kazkiek ta U bet nesimato ryskiai. jei sake turi isaugti iki 3m, ziuresim kaip cia bus.dar eisim i masazus.

2010-04-28 21:12

Na,tiketis reikia,jog nepaveldejo(bet taip kartais buna),o masazai niekada nepakenke,bet nenoreciau tiketi,jog nuo pagalveles kojos per kelius islinko,juk  nenesiojot pora metu...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-28 22:58

mano mergaitei buvo taip pat israsyta freiko pagalvele kai jai buvo  keli menesiai  tiksliai nepamenu kiek nes jai jau 5,5m na. na man taip pat buvo gaila vaikucio taip kankinti,bet ne tai  noriu papasakoti viena menesi paklausiau chirurgo  ir dejau kelius menesiu kaip pasake gydytojas. kita menesi jau reikejo deti didesne netekusi kantrybes as jos nedejau isvis apie menesi ir chirurgas paske kad vaikeliui geriau....na ir ka jus manote? kai dedi pagalvele negerai ,nededi-gerai. tai kaip reikia suprasti?kas galetu paaiskinti tai......?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-04-29 08:51

buvo mano dickei seniau uzdeta ant kojuciu odiniai dirzai ir sujungta metalinis stripas,anksciau nebudavo (pries 16metu)tu pagalveliu,o per gimdyma gyd isnarino jai kluba,tai nesiojom ta stripa 5men,kai prausdavom tik tada nuimdavom,o kai visai nueme tai dar kokius 5men kojos budavo praskestos,aciu dievui siai dienai sveika,judri

Freiko pagalvėlės

2010-04-29 11:54

Maldaiva,mano mazajai ir buvo uzdeti tie patys odiniai dirzai,su tuo metalu tarp koju.Man net depresija buvo prasidejusi nuo tokio vaizdo.Nors tos freiko pagalveles jau buvo.Tik po kurio laiko liepe nusipirkti ja.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-04-29 14:13

tai,kad nebuvo,nes nesiule,o gal..........velnias zino,nu zinok ir as nervavaus,net nenoriu prisimint

Freiko pagalvėlės

2010-04-29 20:28

maldaiva 2010 04 29

tai,kad nebuvo,nes nesiule,o gal..........velnias zino,nu zinok ir as nervavaus,net nenoriu prisimint

Freiko pagalvėlės

Maldaiva,ne taip supratau.As norejau pasakyti,kad mums buvo uzdeti tie odiniai dirzeliai su metalu,nors pagalveles juk jau buvo.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-27 09:11

Nuo keliu menesiuku reikia pradeti naudoti pagalveles?

Mes turim is "Cleva mama" firmos.

2010-07-27 12:25

Nesupratau klausimo?Tai jei paskyre gydytojas Freiko pagalvele,tai ja ir naudokite.Juk ji naudojama is reikalo,kad padeti vaikuciui.Ar jus kazka ne taip supratote,ir nezinote kas yra tos Freiko pagalveles?

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-08 23:58

Nenoriu kurti naujos temos,tai paklausiu cia...Nuo keliu menesiu mazyliams reikia deti pagalveles?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-08-10 13:41

Jei kalbi apie freiko pagalvėles ,tai čia tik gydytojai nustato ,reikia jų ar ne.Tu ko gero apie kažkokias kitas galvoji. 

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Freiko pagalvėlės

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
?????????