Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Vaizdas pro mano...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-12 14:44

na manau kad kiekvieno, teise gyventi taip kaip jis nori, o kur dar gali but pats savimi ir jaustis laisvai jei jau ne namuose?cia gali atsipalaiduot ir but pats savimi, jei nori vaikstai nuogas, jei nori apsirenges.o uzuolaidu as taip pat nemegstu, nes jos tik uzgozia vaizda per langa, man patinka, gurksnot puodeli arbatos is ryto ir stebet begancius i darba, sportuojancius, ar vedziojancius sunis zmones.o vakare buna dar graziau nes autostradoje matosi mirksincios masinu sviesos, taip pat tolumoje megos ziburiai...ir i kitu langus as neziuriu, ir tikiuosi kad kaimynai neziuri i manuosius, o jai jau ziuri, tai lai, neturiu ko slept, nemanau, kad pas mane yra kas nors, ko jie dar nemate...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-12 14:47

Tai aš ir sakau, kad jei tu vaikštai nuogas po butą ir neturi užuolaidų - tai čia kaimynų problemos, o ne tavo :D

Man kai pritrūksta įkvėpimo rašymui, visuomet einu pro langą pavėpsoti

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-06-12 15:26

as nors londone gyvenu, bet su gyvenama vieta pasiseke- zalia, grazu-didelis laukinis parkas matosi. ir labai daug lakstanciu, va cia ir beda, pamates pro langa vis kaltas jautiesi, kad ir tu nebegi. gal reiktu suni pirkti tada neisvengciau...O ka tu Giedre nori pasakyti, nepatinka rubu nasta ir tau?

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-06-12 16:13

Bigmama, man per ŠALTA nuogai vaikščioti :D

2009-06-12 16:15

kurgi tavo karstas kraujas?

2009-06-12 16:18

Kur kur.... Prašome manęs neprovokuoti Nes kažkaip šiandien sunku liežuvį už dantų laikyti

2009-06-12 16:27

gerai jau gerai

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-12 17:12

kaip,minejau,priesais,musu,nama-yra-penkiaaukstis,tai-penkto-auksto-gyventojai,virtuveje-pliku-langu-gyvena.as-paziuriu,kai-vyriskis-valgyt-daro-kiekviena-diena,virykle-sveicia.palaima-mano-akims-toks-vaizdas,nes-mano-vyras-to-nedaro.galvoju-vat-kas-vis-del-to-geriau...ar-kaimynai-tokie-priciuoze-armedis-po-langais.o-gal-medis,kurio-lapams-nukritus-matosi-priciuozes-kaimynas?

2009-06-12 19:38

ir dar svarbiausia kad vyras i kaimyne nesidairytu...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-13 00:08

Pas mus labai grazu. Labai daug zalumos, senas liepu parkas, tolumoje miskai, piliakalnis, visur zalia, zalia, zalia. Neuzilgo liepos prazys, tai uztenka langa atsidaryti ir svaigsti nuo medaus kvapo... Ech... Romantika...

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-06-13 08:44

syryt-atrodo-viskas-taip-pat-taciau-ir-kitaip...kitaip-del-to-kad-saule-sviecia.nuotaika-iskarto-pagereja.o-as-dar-pro-langa-matau,kaip-kieme-ant-suoliuko-kiekviena-ryta-7.30-kazkokia-mociute-pieno-produktais-prekiauja,nes-kitoj-pusej-upes-yra-kelios-triobeles-kur-zmones-matyt-ukiskai-gyvena...tai-vaizdu-buna-irgi-visokiu.pavyzdziui-pensininku-eile-su-stiklainiukais-ir-dar-kokiu-ten-susipykimu-pasitaiko-tai-ohohohoh...o-kartu-su-pensininkais-pieni-laukia-ir-turbut-viso-rajono-laukines-kates.nu-sakau-ten-kaip-reikiant-surmulys-buna.smagu-kartais-ne-vien-y-medzius-pasiziureti...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-13 08:47

pas mus siryt vaizdas irgi nekoks pro langa,smarkiai lyja,vakar talka lauke buvo,norvegai rengs vaikams zaidimo aikstele,tai vat ispjove medzius ir zemiu kruva ispyle,sodins zolyte,

2009-06-13 10:56

dar pro musu langus matosi karuseles kai atvaziuoja, o atvaziuoja per kiekvienas vaiku atostogas, tai neiseina dukros apgaudinet, pati mato, kad yra. oi pinigeliu paliekam tose karuselese, isivaizduojat...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-06-13 22:46

pas mus pro langa matosi musu nemazas kiemas,aplink kiema aukstos muro sienos,todel kaimynu nesimato visa laime,o is kitos puses matosi gatve ten tai visad triuksmas ,motociklai,masinos ir paugliu riksmai.is tos puses visad laikau langus uzdarytus,nes kai namie esu noriu ramybes

2009-06-15 07:24

labas-rytas...siandiena-saule-sviecia-pro-langa...po-vakar-tokios-baisios-dienos-tai-rytas-atrodo-stebuklingas...zinote,labai-dziudu-jog-vis-del-to-daugumos-jusu-vaizdas-pro-langus-yra-gamta,zaluma-nors-ir-truputis,bet-vistiek...kaip-apsidairau-ir-taip-gyvenam(dauguma)tose-dezutese,kas-mazesnej-kas-didesnej-bet-vistiek-aukstai-nuo-zemes...tai-svarbu-kad-vaizdas-pro-langa-dauguma-dziugina...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-06-15 09:08

O pas mus po langa tai juokio mandraus vaizdo nera, :) o kas gyvena ir ka veikia nežinau nes dirbam, nelabai kažkaip yra laiko žiureti, buna iš ryto kol i darba ruošes, kavute darai patai senukas vis toks arbatinuką užkais o paskui tą arbatikuką atiradyta i palange stato, o dar vienas mažas berniukas yra tai  pastebejau jam turbut metukai tai dažnai su mama pro langą žiuri :)

2009-06-15 10:23

:D jo jo, eidama į darbą ar kažkur kitus visuomet pastebiu mažus vaikus su mamomis ar auklėmis "laižančius" langus. Gerai atrodo Mūsų šuo irgi prie šios chebros užsiskaito

2009-06-26 14:35

Nuėjau nuo kompo pasirąžyti ir.... pamačiau vestuves :)

Bet ne tai svarbiausia!!! Svarbiausia, kad pamačiau savo brangiausiąjį atnešant arbūzą ir visą pintinę BRAŠKIŲŲŲŲŲ Dideliųųųųųųųųų Dideliųųųųų

Dabar sėdžiu ir gardžiuojuosi

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-26 15:07

Giedre 2009 06 26    

Nuėjau nuo kompo pasirąžyti ir.... pamačiau vestuves :)

Bet ne tai svarbiausia!!! Svarbiausia, kad pamačiau savo brangiausiąjį atnešant arbūzą ir visą pintinę BRAŠKIŲŲŲŲŲ Dideliųųųųųųųųų Dideliųųųųų

Dabar sėdžiu ir gardžiuojuosi

ARBUZAS,kaip skanu.reiks man lekt pirkti vakare.

2009-06-26 17:16

as arbuzu mergaite seriu kai serga, kad skysciu daugiau butu, nes nieko daugiau sirgdama nevalgo...o man pro sodo puses langa dar ir kaimynas john'is matosi, deginasi kai saule islenda po 'triusais', patikekit vaizdas ne koks...diedui jau tuoj 70 sukakos...

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Vaizdas pro mano langą...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista