Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Viskas apie dantukus -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-11 14:33

Norečiau pakalbėti apie dabtų balinimą. Skaičiau daug info bet gal yra mamyčių kurie praejo tą balinimą, gali pasidalinti info. Taip pat kaip žiurit i dantuku papuošaliukus deimantus? 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-11 14:39

kas liecia dantu balinima kiek esu girdejusi kad labai gadina emali,mano teta pastoviai savo dantukus prasibalina,idomu kiek tas malonumas kainuoja,o del deimantuku tai visai noreciau viena deimanta isistatyti,drauge is latvijos turi deimantuka viena jau daugybe metu tai visai man graziai jis atrodo turetu buti pirkti deimantuku ir speceliu kliju pabandymui,tik zinau kad neilgai laiko,na bet smagu pasipuosti kartais kad ir dantis,o paskui ziurek kad kas neisluptu galvotu kad dantys apklijuoti brilijantais

2009-06-11 14:46

Žinau jei ruošies balinti reikia sutvarkyti dabtukus ir pakeisti blombas jei yra nes turetu atitikti spalva, jei neišeina tai blombos bus vienos spalovos na o dankutai balti. Sako negerai kaii blombuoti priekiniai dabtukai. O pas mane gyvenimo problemą, prieš gimdyma tai prieš 3 metus sutvarkiau dantukus bet kaulas mano  nuo gimimo ne baltas, nes kai buvau mažiuke apsinodijau man leido vaisus jei sukele alergija ir sugadino kaulą. Nedristu daktarų paklausti ar imanoma nors truputi išbalintikai tokia istuacija.. nežianu kodėl neturiu tokiom dalykam drasos, ne taip kad geda jug taisiau dantukus bet na drasos nera :(

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-06-12 20:44

Mamytės tai nieks nieko negali man pasakyti apie balinimą :( ?

va kaip man asmeniškai gražu kai sutvarkyti dantukai

Deimantai dantims! Tai juvelyriniai puošybos akmenėliai. Užsigeidėte šiek tiek ekstravagancijos, papuoškite šypseną mažu deimantuku. Šypsena su paslaptimi – jaunatviškiems, žaismingiems, drąsiems!

Viskas apie dantukus - balinimas, papuošalai

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2009-06-15 11:48

Grazu ir man deimanciukai, bet reikia laaaaaaabai baltu dantu :)

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-06-15 12:24

jei, kaip sakai tavo kaulas jau yra pažeistas, tai nemanau, kad suklysi nusibalinus :) tik aišku, po šios procedūros savo dantis dar labiau turėsi saugoti. su savo stomotologe konsultavaus, pasakė net neturėk tokių minčiu. neįsivaizduoju kokie tavo dantys... ar jie tikrai jau tokie geltoni ? :)

2009-06-15 13:40

Ne netokie jau geltini kaip geltona spalva :) bet ir nebalti..   :(

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2009-06-15 16:07

o su balinamaja pasta nebandei truputi pabalint? yra kazkokia VELYM.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-07-09 10:01

Mano dragei dar yra dare tokia blomba per visa danti (cia priekiniam dantim) tai irgi atrode kaip nubalinti..

mokytis mokytis ir dar karta mokytis :) )

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-10-02 11:11

balinausi pries pusmeti tai dantukai baltai ziba dar iki dabar. paciai smagu. Nezinau kokia technika ten stebuklinga bet labai patenkinta. Tikrai rekomenduoju jei kam reikia - Vilniuje Odontikos klinikoje.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-10-02 11:26

lb grazu man deimantukas... lb noreckiau, bet sutinku kad dantukai tada tujri buti baltuteliai..

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 239

2009-10-02 11:32

kikile 2009 10 02    

balinausi pries pusmeti tai dantukai baltai ziba dar iki dabar. paciai smagu. Nezinau kokia technika ten stebuklinga bet labai patenkinta. Tikrai rekomenduoju jei kam reikia - Vilniuje Odontikos klinikoje.

o kurioje vietoje ta Odontologijos klinika?

2009-10-05 20:59

kalbėjau su odontologe, sake jei iš prigimties dėl kažkokių tai priežasčių dantukai sugadinti ir geltono atspalvio pats kaulas dantukų tai jų neišbalins

2009-10-06 10:32

Užupyje, Krivių gatvėje (www.odontika.com)

2009-10-09 09:54

Na reklama suprantamai, o smulkiau papasakoti kas ten vyksta ir panašiai?

2009-10-09 12:00

man reikejo kad greitai nubalintu, nes seses vestuves pupsojo ant nosies,  tai grazi pirsliene labai norejau buti :) balino tikrai ne su kapom o kazkokiu aparatu, kurio veikimo principo tikrai nepapasakosiu, nes pati esu ekonomiste ir iki medicinos toli man :) )) Tiesiog dziaugiausi rezultatu, kuris nedingo dar dabar. Patarciau pasiskambink galiausiai konsultacijai uzsirasyk ir papasakos, nes tikrai faina ir draugiska gydytoja.

2009-10-10 08:41

Ačiukas už info, o tai kiek laiko jau balinti dantukai yra?

2009-10-13 09:36

sesė kovą vestuves šventė tai jau kaip ir 8 mėnuo dabar jau :) o tai pati bijai eiti ar dėl ko delsi ir nesirįžti?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2009-10-13 09:57

Labas rytas mamytes, tikiuosi ir mane priimsit i sita paplepejima , dar pries gimdyma turejau labai gerus baltus dantukus, bet va vaikutis juos taip  suvalge , kad net protezuot reikia, jau nekalbant apie tai kiek ju netekau (nepadejo nei geriausi vitaminai ), o dabar baigiu susitvarkyt savo bedante burnele , tad sugalvojau dar ir dantukus issibalinti.kalbejau su gyditoja sake pas mus Kaune kainuoja apie 250 lt , deimantukas apie 90 lt, bet va kazkada klausiau laida, kad kas balinosi dantis labai sugadina emaly , dantys pasidro labai jautrus karstam ir saltam maistui ir labai greitai vel pagelsta.Man idomu suzinoti ar tai tiesa ir kaip apsisaugoti nuo nuo tokiu nemalonumu?

Balinamosios pastos kiek as ju bandziau tai efekto nelabai duoda.Beje pazystama turejo deimanciuka ant dantuko tai jau sake 2 suvalge

2009-10-14 11:55

na man tai tikrai neskaudejo ir tikrai nepasidare jautrus anei salciui anei karsciui :)

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Viskas apie dantukus -...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Akvile