Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Liekninamoji LIDA

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2009-08-05 19:36

bet vaistinese juos platinti uzdraude turbut irgi ne siaip sau?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2009-08-05 19:59

kazkas negerai,juk nera jis visiskai naturalus vaistas,beje vaistinese yra ir kitu vaistu,kurie turetu but draudziami,bet deja.....jie sekmingai platinami toliau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-08-05 20:04

Kiek man sake viena gydytoja toj lidoj yra kazkoks komponentas, jis yra naturalus,tik del sito poveikis toks atsiranda,be jo jis butu neveiksmingas.Pas mus vaistinese parduodami su tokia sudetim kitas lieknejimui preparatas,kurio kaina tvirs 250LT.Manau,kad cia tiesiog antireklama,visi liekninamieji preparatai kenkia,bet jeigu vartoti su saiku ir ant ju nesedeti uzkibus viskas bus ok.Ant tros lidos gi parasyti,kad yra komponentu,kuriu organizmas gali netoleruoti,visada viska skaityt ir klausinet reikia.Kodel tada kitose valstybese legalizuota?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2009-08-05 20:17

pritariu,sibutraminas lyg ir pavadinimas to komponento,tie vaistai,kuriu kaina apie 250lt,jie receptiniai vaistai nuo nutukimo,turintys sio komponento

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-05 22:11

ko del grozio nepadarysi... geriau as visokiu vaistuku, tgarp ju ir LIDA.. na nieko kg tirpsta, aisku po kiek aliko viskas atauga jei nepradedi laikytis dietos.. tai vat.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-09 11:53

tabokaityte 2009 08 05    

jokio,na nebent jus tai pavadintumet salutiniu poveiku-sumazejo apetitas ir visai nebenorejau saldumynu. jei lida butu tokia baisi,tai manau tuos zmones,kurie ja platina grieztai baustu,bet dabar internetu svetaines,laikrasciu skelbimai,didmiesciuose,esantys kioskeliai platina ir skelbia apie siu preaparatu egzistavima.

tai nelegalus lietuvoje preparatas. tu tik yvardink tuos zmones, kurie ja pardavineja... o paskui pamatysim kai ju nebaudzia. uztai kad viskas vyksta tyliai, kaip reikia susiveikia per pazystamus ir tyli... tikroji netikroji, jeigu tai super vaistas tai kodel jy uzdraude? ir netiesa kad apetita sumazina, sakyciau jy isviso panaikina (drauges pavyzdys yra) ji savaite gali nieko nevalgyti o paskui bile ka uzvalgo ir vel... yra pavyzdziu kuomet zmones ta paty darba dirbe 10 metu ateje y darba viena ryta pamirso ka reikia daryti. kerta ta lida ir per nervu sistema ir per atminty ir per kitas vietas. mielosios stebuklu nebuna, o jeigu nepasijaute jokiu salutiniu poveikiu dabar pavartok dar keleta metu...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-09 12:56

Gėrė mano mama ir pasekmės sugadintos kepenys , nors jau praėjo keletą metų, bet iki šiol su kepenim turi problemų ir gydosi.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-09 19:43

Viena mano kolega taip pat gere ta LIDA bet rezultatu tai nesimate,na bent jau as nemaciau to taip isreklamuoto sulieknejimo,gal ji per mazai laiko gere,nes kai buvo tas bumas pradejo gerti,gal 2-3men pagere,o paskui ta antireklama ja isgasdino,tai atsisake gerti toliau

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-09 22:21

turejo jau buti rezultatai po 2-3men... kai kurioms po menesio jau matos. gal tiesiog gere neorginalia. nes ju juk yra orginalios ir ne... kinieciu gera svoris krenta.. o rusu ar kieno ten nea..

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 96

2009-10-11 18:16

sveikos mamytes ar esat kas vartoje lida

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-11 18:20

Vartojau bet man netiko, nes labai skaudejo skrandi nuo jos ir pykindavo.O zinau kurios moterys naudojo joms padejo svoris iki siol negrizes, aisku reikia prisilaikyti, nevalgyti visko is eiles.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 96

2009-10-11 18:23

Doriuks o tu dar pabandyk meizitang jis is naturaliu zolyciu  

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-11 18:25

As kazkaip nelinkus eksperimentuoti su tais dalykai ir stengiuosi naturaliai, nes mano skrandis labai jau ne kokios bukles, nuo mokslu ir kavos bei rukymo.Taip kad atsisakiau rukymo, kavos minimaliai, tai sakiau ir dietinsiuos naturaliai.Jau ir dabar maziau valgau ir svoris apkrito.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-13 22:48

gintariuke 2009 10 11    

Doriuks o tu dar pabandyk meizitang jis is naturaliu zolyciu  

O tu bandžius jas gerti? Ar veiksmingos? Ir man kaina įdomi būtų..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-11-17 13:42

sveikos moterys, pati naudoju Lida kapsules dar tik 5-ta diena, jauciuosi gerai, salutiniai poveikiai tik tokie kad nuo pat pirmos dienos dingo apetitas, taciau per sias dieneles jau numeciau 4kg. Tikrai manau kad viskas priklauso nuo zmogaus organizmo .

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2010-11-17 18:56

na, nieko gero negaliu pasakyti apie ta lida,pati nesu bandziusi, bet vienai pazistamai isrietejo kojos kaulai, zodziu puse metu negalejo vaiksciuoti,nes luzdavo jei ciut kas ne taip, ta nustate medikai, kitai tikraja ta zodzio prasme ant smegenu krito, sulieknejo gal per 2.5men., bet vaizdas kraupus, pikta, atmintys slubuot pradejo ir t.t...o trecias atvejis baisiausias, mire, nes irgi kazkas su kepenimis atsitiko, nzn, gal ji ir padejo kai kurioms, bet man vis tiek baisus tokio preparato nauduojimo pasekmes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-11-18 09:38

na mano nuomone tai nereikia kaltinti Lida kapsuliu, jei su sveikata yra negerai tai ir negerk niekas juk neliepia, o kas yra sveikas ir kieno organizmas yra stiprus tai manau nieko ce neatsitinka, jei jau ce butu taip kaip gasdinat tai tada puse zmoniu butu ismire ar susirge. Taip kad tegul iesko priezasties kaskur kitur o ne ant tableciu kalte versti. Zinai kad negali naudot , tai nenaudokit. As sakau is savo patirties man nieko tokio nera, krenta svoris, valgyt ne taip norisi ir viskas. O be to, kiekvienas vaistas turi salutiniu poveikiu , tik kai apie juos visi neburia nesamoniu tai ir geria zmones, o yra vaistu kurie dar ir labiau kenkia sveikatai. Nepykit , bet tai yra mano asmenine nuomone.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-11-18 09:40

Jei būtų tokie nekalti, nebūtų uždraudę vaistinėms prekiauti  

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 49

2010-11-18 11:35

Sveikutes,na gal vienom padeda kitom ne,priklauso nuo organizmo as pati nenaudoju aciu Dievui nereikia jei priauga koks kg uztenka nevalgyti riebaus maisto ir pasportuoti manau cia geriausia iseitis tik nereikia patingeti ir rezultatai geri ir neatauga ...drauge vartojo Lida gal pusmeti daugiau numete 3kg ir nekrito daugiau negana to kepenis susigadino :-(

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2010-11-18 14:50

kristulka26 2010 11 18    

Jei būtų tokie nekalti, nebūtų uždraudę vaistinėms prekiauti  

va,va

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Liekninamoji LIDA

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Godyte