Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Liekninamoji LIDA

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 12:42

sveikos merginos,ka galite  pasakyti  apie lida tabletes,ar jos veiksmingos?viena karta ir as nutariau pabandyti kas cia per stebuklas,tai teko nusivilti labai stipriai,ne tik nesulaukiau jokiu rezultatu,bet ir sveikatele buvo pakrikus,o kaip jums?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-06-09 12:55

Pati nevartojau, bet daugelis pazistamu jas naudojo, kiek zinau nei viena ilga laika neistvere, nes tai per didelis nuodas organizmui. Virsvorio pavyko atsikratyti tam kartui, nes paskui jis grizo su kaupu.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 12:58

is tikro ziauri ta lida,as pagerus viena savaite maniau isprotesiu,nemiga kankino,padidejo prakaitavimas sirdis kalatodavosi(pajauciau,kad turiu sirdi)baisus nuodas

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-09 13:33

Man sis preparatas ziauriai netiko, nes pradejao taip skaudeti skrandi, na pas mane jis ir taip ne stebuklas, be to labai galva svaigo.O mano bendradarbei nieko, ji nuo puikiausia laikesi, numete nemazai ir jai neataugo.Matyt kaip kieno organizmas priima sita ,,vaistuka"

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 13:40

turbut,man paciai nebuvo didelio reikalo,bet norejosi pabandyti kas cia per stebuklas,dar girdejau,kad aina padielkes lidos,tik idomu kaip jas atskirti kuri original,o kur lieva

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-09 13:40

mano mama vartojo,tai jai visiskai nieko ,sako as nieko nejauciu jokio povaikio,tiek kad valgyti maziau noriu,tai berods mama numete 6-7 kg,laikesi drauges vienai sirdi muso,neistvere mete,kita priaugo daugiau negu svere,o trecia drauge tai irgi nieko sake kaip ir normaliai jai,atvirai pasakius noreciau ir as pati pabandyti kas per poveikis,bet mano vyras labai grieztas su tokiom tabletem,sako durnos bobos sveikata gadinates

2009-06-09 13:42

Ko gero reikia pirmiausia pirkti is pazistamu zmoniu., o siaip mano drauge is airijos ar anglijos pirkosi, siuntesi pastu.O net nezinau kodel, nepaklausia, kaina ta pati, gal ten geresnes

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 13:58

as tai cia pirkau (ta prasme ne is jokio uzsienio)tai mokejau turbut 70litu,gerai nepamenu.nusipirkom su mama per puse pabandymui,tai man iskart sakeso mamai nieko,tik troskino.kiekvieno organizmas skirtingai priima ivairius preparatus

2009-06-09 14:05

na is kur drauge pirko kur airijoje gyvena tai nepaklausiau,o vat drauge ir mano mama pirkosi is rusijos,drauges pazystama parveza,berods mama ar tik ne 80 litu mokejo su arbata o gal pigiau truputi bijau pameluoti

2009-06-09 14:08

Drauge mano gyvena LT, bet pirko internetu as kaip supratau is airijos ar anglijos.A velnias zino kaip man nereikia tai as per daug nesigilinau.

2009-06-09 14:08

As cia kazka ne i tema pavariau

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 14:11

viskas labai i tema

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-06-09 14:25

aš išvis nesižaviu jokiom  liekninamojom tabletėm, ne dėl to, kad netikiu jų veiksmingumų, bet dėl to, kad nepasitikiu jų kokybe. niekas nepasako kokia žala organizmui ... pas mus Šiauliuose kažkada buvo paplitusios tabletės tarp jaunimo. pavadinimo nepamenu, bet daug paauglių jas vartojo. rezultatai buvo, bet po kiek laiko paiškėjo, kad tose tabletėse dedamos kažkokių kirmėlikių lervos... jos viską ir suvalgydavo. panom po kelis kg per sav nukrisdavo

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 14:30

jo ziauru,cia kaip britney tokias gere,tipo isgeri isirita kazkokios lervukes ir jos tavo organizme pradeda esti riebaliukus,nu nzn kas gali buti slyksciau

2009-06-09 14:35

o tos kirmeles tai askarides,tegu skaityti daug info apie tai,svoris nezmoniskai krenta,o nepasiskaito kas du kirmele gyvena tavo organizme,kuri gali uzaugti iki keliu metru ilgiu ir uzsmaugti zmogu,oi cia tai jau skaitau panos be galvos

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 14:37

niu jo,ko tik nepadaro tos merginos del to groziu,net nepagalvoja apie pasekmes

2009-06-09 14:46

na jau su tokiu kirminu nei uz ka nenoreciau vaikscioti,paskui toia zaraza kai reikia isvaryti is organizmo oi nemaloni situacija,atsimenu drauge pasakojo bet cia jau senai nebeperpasokosiu kaip jos giminaitei buvo,tai irgi nusipirko tablete su kirmelem,ir nezinojo kad jos organizme kirminukai dauginasi,kai pasiskaite kiek pamenu kad kirmelikem veme ,fui negaliu must kojas pakratyciau tai suzinojusi

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 14:51

mano sesuo turi antsvorio as jai sakau pagerk lidos kokios biski,o ji tokia naturaliste sako ne uz ka jau geriau pabadauti,pasportuoti,galu gale skrandy persirist,bet tik ne lidos ir visokios kirmelukes,o man priesingai norisi greito rezultato,bet jau del kirmelukiu tai susilaikyciau ir as 100 procentu

2009-06-09 14:57

na man tas pats lida pagerciau bet kitokiu tableciu su kirmelem nei uz ka

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 15:00

neuzmigciau jei zinociau kad pas mane organizme seimininkauja viokios askarides

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Liekninamoji LIDA

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Nikolė