Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Kaimynai-baubas ar...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-28 09:18

Jokubomama 2010 01 28    

Kristulka, policija privalo priimti bet koki tavo pareiskima, o jie jau paskui sprendzia kaip ta pareiskima isnagrinet...  esu tuo tikra, kadandi pati ten dirbau..., jeigu nepriima pareiskimo, pareikalauk susitiki su virsininku..., jie paprasciausiai kratosi darbo... pas mane tokiu pareiskimu budavo ne vienas...

ačiū už informacija, kad kratosi tai faktas, na dabar ramu manau susiprato žmonės, bet jei dar kartas tai jau žino, kad iki galo eisiu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2010-01-28 09:20

nera uz ka...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-04-30 21:41

Geriausia tai yra su visais bandyti susibendrauti. Jeigu nepavyksta, tai tiek to, bet reikia bent pabandyti. Su savo kaimynu nebendravau nei biškio gal 2 metus. Na ir vieną dieną sutikau jį ir nusprendžiau užkalbinti. Bendraujam kaip geri draugai jau 5 metus :) Visai neseniai užrodė tokią tvorų parduotuvę. Apšalęs buvau. Tvoros stulpu pasirinkimas... Milžiniškas... Kaimynai - tikrai ne baubas :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2019-06-11 15:02

Mūsų butas Klaipėdoje, tai labai draugiški kaimynai pasitaikė, gal net draugiškiesni nei šiaip Vilniuje ;) Manau, reikėtų stengtis su kaimynais sutarti, niekada negali žinot, kada prireiks pagalbos. 

7

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Kaimynai-baubas ar draugas???

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Vėjus