Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Kaimynai-baubas ar...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-15 17:34

tai kristulka taip ir neaisku man su kuo tu ten kovoji? nesuprantu tai kas kaimynas sizofrenikas  (aisku, jeigu jam tiksliai pripazinta mediku tokia liga) sugebejo parasyti policijoj pareiskima del kazkokio uzlieto buto????

2009-08-15 17:55

kristulka26 2009 08 15    

Ką aiškintis tu man pasakyk su žmogum sergančiu šizofrenija ? Liga labai pavojinga greta esančiam, o be to kad ji vaikus kiemus gazdina . Mums iš šono lengva kalbėti, o kaip pačiam yra situacija ant kiemo vėl kitaip.

taip liga pavojinga ir baisi... tokie asmenys jeigu jie kelia gresme savo gyvybei arba kito zmogaus gyvybei turi buti izoliuoti, o tai kad vaika pagazdino niekas uz tai jo neizoliuos. yra kaip yra, tokia tvarka. butu mano valia puse as tokiu sveiku ir nesveiku izoliuociau. taigi prie esmes... Kristulka, skaudi tau si tema, bet sakyk kaip tau atrodo, kas turi izoliuoti sy asmeny? policija? nu zinokite siaip laikais tai pareigunai turbut daro viska, tik nezenija poru... pasikartosiu jeigu tas "sizofrenikas" pats nesizudo arba nekelia realios gresmes kitam nieko policija nedarys... kaip jums atrodo, kur policija toky asmeny padeti tureti? cia turi rupintis tokiais asmnimis visu pirma artimieji, o jei tokiu nera tai socialines paromos srkyriai, taip tokius asmenis turetu lankyti socialiniai darbuotojai, kurie kartu su medikais sprestu ka daryti. policija gali vienu atveju padeti, jei nera kam nuvesti y tam tikra gydymo ystaiga viskas...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-15 21:12

Kai šalia toks žmogus taves gyvens tada ir pasikalbėsim, dabar tuščio į kiaurą tikrai nepilstisiu, Esmė ir yra , kad jie kele pavojų ir didelį, bet įstatymas toks jei jie patys nenori tai ir neveža, tai laukim kol ką užmuš, papjaus tada jau izoliuokim pasvarstę ar reikia, o gal dar tegul kokį pasmeigia .............

2009-08-16 07:08

tai nereikia isvis tokiu diskusiju jeigu tau cia pilstymas is tuscio y kiaura... siaip dar gerai reiketu ir vaikus pastebeti, nes paprastai jie tokius zmones patys uzkabineja ir yzeidineja, o paskui mauna kiek kojos nesa...tai lietuvoje tokie ystatymai, kad reikia laukti realaus pavojaus tik tuomet atitinkamos instancijos imasi priemoniu... juk jeigu pamatai kad vaikas zaidzia su dektukais, juk nekvieti priesgaisrines tarnybos, o pati stengiesi atimti, nubausti ar galu gale gale paaiskinti, kad taip negalima daryti... juk pavojaus realaus nebuvo... tai tik noreciau tada palinketi dar daugiau dometis tokiais dalykais, nenuleisti ranku del teismu ir siaip nenusivilti apskritai visa teisine sistema lietuvoje, nes zmogus pradejes suvokti daznai nusivilia ir daug ko nesupranta...

2009-08-16 07:44

Dėl teisinės sistemos jau senai nusivylusi , gal po 20 metų ji bus gerai sustvarkyta, bet ir tai abejoju . O vaikštai per ją nori ar nenori, nes būna tokių atvejų , kad nėra kur kreiptis daugiau .

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-16 09:46

nezinau kaip anksciau,bet siais laikais yra tikrai sunku surasti teisybe.ir tikrai kol nenutinka kokia beda,beveik niekas i tave nekreipia demesio.

2009-08-16 10:20

Tikra tiesa vaivorykste, kitaip pas mus nebebūna

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-16 13:24

Čia tema ne apie pareigūnų gynimą ir jų gerą darbą.Kažką ne taip supratai pareigūne.Kas liečia mane,viską padariau teisingai,o kad kvaili įstatymai pas mus,tai nemanau kad turėčiau dar daugiau domėtis teise,pakanka tiek ,kiek žinau. 

2009-08-16 17:58

vover 2009 08 16    

Čia tema ne apie pareigūnų gynimą ir jų gerą darbą.Kažką ne taip supratai pareigūne.Kas liečia mane,viską padariau teisingai,o kad kvaili įstatymai pas mus,tai nemanau kad turėčiau dar daugiau domėtis teise,pakanka tiek ,kiek žinau. 

cia niekas nieko negina, o tik bandziau papasakoti kaip kokie galimi sprendimo budai sios problemos, bet jeigu tu cia tokia super teisininke viska ismanai tai tikrai tau pararimu jokiu nedalinau, tik pakomentavau tavo pocios zodzius ir tiek... tu tik neysizeisk, bet tavo poziuris kad tu viska zinai ir nereikia dometis svelniai sakant siaurokas.

2009-08-16 19:19

ačiū už įžeidimą.

2009-08-16 19:26

Tarp kitko,nu nerandu parašyta,kad aš viską žinau....tiek kiek žinau,mūsų kaimynų situacijoje,tai pakanka.Nematau reikalo aiškintis,jei kažkas kažką ne taip suprato.Bet ačiū ir už tuos siaurus žodelius

2009-08-16 19:27

vover 2009 08 16    

ačiū už įžeidimą.

bet tai kokia tu mandagi mama, as taip kartais nemoku nesusivaldau...

2009-08-16 19:28

viskas ateina su metais....

2009-08-16 19:31

tai kad cia tie metai man jau nepades, beviltiska esu sitam reikale :)

2009-08-16 19:35

Nu nesakyk,metai irgi savo duoda.Aš žinok irgi tokia buvau kaip tu,niekada nepatylėdavau,ir įžeist galėdavau ,bet dabar nutyliu,o kam konfliktuot,juk kiek žmonių ,tiek nuomonių,bet juk tai laaabai gerai,iš to bendravimas ir susideda.Pačiai būna keista,kad nutyliu ,bet pasirodo galiu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 31

2009-08-16 23:25

ziauri tiesa jog tokiu nesveiku zmoniu musu tarpe yra tikrai nemazai ...o tikrai kaip su jeis elgtis ?Man buvo karta taip jog gulejau prie upes ,o staiga pastebejau jog esu stebima ir netik stebima ,bet tas ligonis ,pavadinsiu ,su savim zaide... oi kaip issigandau ,bet matomai kiti zmones ji ir pastebejo ir jau girdejosi policijos sirenos...tik kovot uz save patarciau ir neuzimt aukos vaidmenio,svarbiausia nepasiduot... ypac butinai reikia su vaikuciais apie tai kalbeti aptarti tokias situacijas ,bent jau cia Vokietijoje vaikams patariama atsidurus tokioj keistoj su nepazistamu zmogumi sitacijoj garsiai saukti gaistras!!! ,nes tuomet zmones atkreipia demesi ir pagelbeja.Nu bet kai toks nesveikas kaimynas greta tai kam butu lengva ... kiek tokiu atveju macius televizijoj kai pvz pedofilai atlike savo terapija tipo issigyde grizta gyvent i gyvenviete kur patis pries keik metu prisidirbo ir kiek tokiu vel nusikalsta is naujo...cia ir valdzia nzn ka daugiau su tokiais nesveikais daryt ,as tai sakau kastruot... liudna tiesa ,bet kai matai jog vaikai vienas po kito taip tu pedofilu kankinami ,nuzudomi tai as nzn ka tokiam padaryciau jei pries mano vaika ranka pakeltu zinokit pati savo rankom ji... nzn is kur tokiu nesveiku atsiranda... kas juos galetu pagydyti,gal dar toks daktaras negimes ...

2009-08-17 06:52

man patinka uzsienio valstybese kai kuriose ydiegta sistema - kaimynu skundimo.va cia tai tvarka skundzia vienas kita kiek tik pajegia atitinkamoms tarnyboms. vaikai namuose vieni palikti - skundzia, triuksmas iskart skundzia (nekencia, kaip dar musu lietuviai megsta pasikankinti), siuksles - skundzia, ne vienoj pastatytas auto - skundzia... va taip tada tampa visi kaip per padidinanajy stikla, zino kad daug akiu ir ausu aplinkui. o pas mus lietuvos pavyzdyz - nukentejes zmogus dar y teisma paduodamas ir turi bylinetis, aiskintis velniai zino del ko... taip tokioj visuomenej gyvename, graudu, bet tokia realybe.

2009-08-17 08:21

pareigune 2009 08 17    

man patinka uzsienio valstybese kai kuriose ydiegta sistema - kaimynu skundimo.va cia tai tvarka skundzia vienas kita kiek tik pajegia atitinkamoms tarnyboms. vaikai namuose vieni palikti - skundzia, triuksmas iskart skundzia (nekencia, kaip dar musu lietuviai megsta pasikankinti), siuksles - skundzia, ne vienoj pastatytas auto - skundzia... va taip tada tampa visi kaip per padidinanajy stikla, zino kad daug akiu ir ausu aplinkui. o pas mus lietuvos pavyzdyz - nukentejes zmogus dar y teisma paduodamas ir turi bylinetis, aiskintis velniai zino del ko... taip tokioj visuomenej gyvename, graudu, bet tokia realybe.

Na jau mūsų šalies nereikia lyginti su kitomis šalimis, ten visų pirma sistemos veikia nepriekaištingai, antra pvz. dėl mašinų jas turi kur laikyti, o pas mus ????Skundžia ir net labai , nespėja mokėti kaimynai baudų ir kam nuo to geriau ??? Kas dė vaikų , tai tas skudimas net per daug pasakysiu, tėvai bijo vaikams žodį pasakyti, o kad trimetis į akis spjauna tai normalu ??? Ten taip nes tėvus nubausti gali . Skambino draugė iš Švedijos , jos mergaitė 8 mėn mums bešnekant pradėjo verkti, sako metu ragelį nes kaimynai tuoi atlėks žiūrėti, nenoriu skundų , tai ar čia irgi normalu ???? Kas dėl šunų , tai taip ten irgi yra tvarka, bet ten ant kas antro žingsnio specialios šiukšliudėžės, nes į paprastas negalima mesti, ten visur galima rasti maišelius spec. o pas mus įvedė įstatyma ir viskas, nei šiukliudėžių , nei maišelių nieko, tik kolioja žmones ir tiek ir t.t.

Yra pliusų žinoma , bet labai daug ir minusų .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 31

2009-08-17 12:18

cia yra istatymas badziantis tevus,kai jie pries savo vaika ranka pakelia ir labai dziugu ,kad toks yra :) O kai tevai su vaikais nesusitvarko likusiomis auklejimo priemonemis tai gaunasi tikrai graudus rezultatas .Teveliai pauole tarp meiles ir autoriteto,tikrai nepaprasta ,taciau imanoma .Taip reikia investuoti daug energijos norint igyvendinti taisykles kuriu vaikas laikytusi ,bet tai apsimoka .Ne sistema kalta draudzianti pakelti pries vaika ranka ,o tevu aplaidumas vaiku auklejime. 

Kad zmones cia skundzia vienas kita kiek tik pajegia tai tikrai mitas :) daugiau linke pirma be istaigu ispresti kilusius konfliktus. Musu kaimynai apkrove duris dovanom kai dukryte gime :) O kai isvirsaus apliejo buta savaime suprantama jie padenge visus nuostolius t.y. ju draudimas ir cia visur taip .

Beje ,o kodel nelygint Lietuvos sistemos su uzsienio juk zygiuojam tuo paciu europiniu keliu ,juk idomu palyginti kuo pirmaujam ,o ko dar truksta pas mus,o ar galvojate kad per paskutinius 10 metu visiskai niekas nepasikeite pas mus? manau kad pasikeite ir i labai gera pusia .

2009-08-17 15:33

Mušti vaika viena, bet jį sudrausminti kita, čia labai du skirtingi dalykai .Taip mūsų šalis yra keletą žingsnių žengusių į gerąją pusę, bet kad lygintis su kitom šalim dar ant tiek tikrai ne ir dar toli gražu.

5

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Kaimynai-baubas ar draugas???

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
buu
Tristanas Thor Dariusson