Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Kaimynai-baubas ar...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-11 16:41

oho tai kaip sakant gerų garsų pasiklausėt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 31

2009-08-11 16:57

Sveikutes , net pasiurpau beskaitydama ... 

pas mus buvo ivykis jog laiskanesiui mano mazyles vezimelis trukde laiptinej,patare lauke statyt ,nu taip ziema vezimeli lauke ,pagalvojau nebereikalo laiskus nesioji ,nes jau protavimas i lauka statyt kad sulytu susnigtu ,kadangi jau koridoriuje kiekvienam kampe po vezima stovejo man liko tik prie pasto dezuciu pastatyt ,nu zinokit laiskanesiui buvo labai sunku laiskus imesti i dezutes  jam vezimelis musu per kuri tik truputi pasilent prie dezuciu reikejo trukde,jis labai piktas buvo nei jokie grazus prasymai mano uosvienes nepadejo ,mano vezimeli stverdavo ,matomai uz lanko ir nutemdavo i viduri koridoriaus ,sulankste netgi gaubta... nu kagi paskambinu i policija pasitart ka tokiais atvejais galima daryt ,sake galiu ant jo pareiskima parasyt ,nes negalima jam gadinti daiktu,beje negalima ir mums pagal istatyma vezimeliu koridoriuje statyti pvz. jei kiltu gaistras jie trukdytu ,kadangi mes ruosemes vistiek keltis kitur tai nieko nerasiau o veliau vezimelio rankena suluzo tai nauja vezimeli nusipirkom.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-11 19:02

brazde 2009 08 11    

o šakės kas čia darosi? gal žmonės perkaito reiktų šliukštelt kibiro vandens gal kiek protas praskaidrėtų, bet kaip skant į š....rankas geriau nekišti

kas tiesa tai tiesa jau į š... rankas įkišes pats kaltas ir liksi

2009-08-11 19:03

neri81 2009 08 11    

o dieve kristulka uzjauciu tave del tokiu kaimynu. Pas mus tai aciu dievui lyg ir nieko tokie kaimynai, tik va vakar kaimynas vakare zmonele balkone tvarke, tai kazkaip nesmagu buvo girdeti-teko langus uzsidaryti, kad negirdeti.

nu geras, tikriausiai nirėjo vietą pakeisti  nu bet pasirink tu man balkoną

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-11 23:46

ale kokie drąsūs

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-08-12 11:13

kad drasus, tai tikrai drasus, tik va dziaugiuosi, kad po mumis gyvena, o ne virs musu, a tai dar su visu balkonu i musiski ikristu

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-12 11:22

ir jie daznai taip sugalvoja paivairinti gyvenimo malonumus?.gal kokie 18-likiniai,nori isbandyti viska

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-08-13 10:36

nu aciu dievui kolkas tik karta susidurti teko ir siaip ne 18-likiniai, normali jauna seimynele, turinti vaikuti.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-14 10:23

vover 2009 08 03    

Nu tipo seniūnė pasakė,kad  policija neturi pareiškimų,nu teks man pačiai nulėkt iki komisariato,manau tada tikrai jie atsiras.

tai gal baikit syky per kazkokius tarpininkus problemas aiskintis, o tai gal is pradziu reikejo paciai dometis. ne tie laikai kad kazkur tie pareiskimai dingtu :) viskas duomenu bazese dabar. nu gaila kad jusu miestu pareigunai negina zmoniu, o va pas mus dirbam ir ginam tikrai...

2009-08-14 10:27

kristulka26 2009 08 03    

Na ką buvome policijoje ir iš tie super darbininkai pasakė, kad iš mūsų pareiškimo negali priimti, nes ne jų kompetencija turto sugadinimas, pasakė mums kad galim kreiptis į teismą, taip ir padarysim ir butinai .

Oi vover kryžiaus keliai su tom policijom .

cia zinoma nesusidurusiam zmogui sunku suprasti tokia sistema, taciau pareigunai visiskai teisus buvo cia taip kalbant privataus kaltinimo tvarka tokios bylos sprendziamos teisme. bet vel gi - ju pareiga buvo jums graziai aiskiai isaiskinti ir nukreipti ten kur reikia

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-15 11:46

ką reiškia pasakymas-reikėjo pačiai rūpintis??????

niekas kitas ir nesirūpina,visiems dzin,o sistema tokia,kol nieko neįvyko baisaus,tol niekam NIEKAS,NEĮDOMU. Policija beteisiai,kad ir kaip būtų gaila.O tarp kitko,vieni policininkai atvažiuoja ir pasako , kad čia neverta net aiškintis,nes nieko nepasieksim,o va aną diena buvo kitas atvykęs,nes gavo raštą iš vaikų teisių,tai jau visai kitaip pragydo.Jie patys nežino kas kaip. Ir dar,Pareigūne,noriu pasakyt tik tiek,kad labai daug turiu bendro su teise,taip kad,nesu žalia toj sritį...

Paskutinį kartą redagavo: vover (2009-08-15 11:51)

2009-08-15 16:15

Ką ta policija iš vis žino, kaimynai parašė pareiškimą už tą neva apliejimą iš jų priėmė nes jie apsidraudę , o iš mūsų jau nepriemė , nes pagal įstatymą negalima  , nu ne apsurdas, nuvykusi į draudimą sužinojau, kad policija iš vis ne prie ko ar butas apdraustas ar ne, tai kaip čia dabar išeina ??? Nuvykstu į policiją , o jie man vėl bet pone ji apsidraudus, mes todėl ir priemėm pareiškimą sakom gal mums taip reikia, na kaip jums mūsų policija???? Aš dabar kaip domiuosi tiems policininkams galiu daugiau pasakyti negu jie man.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-15 16:29

kristulka26 2009 08 15    

Ką ta policija iš vis žino, kaimynai parašė pareiškimą už tą neva apliejimą iš jų priėmė nes jie apsidraudę , o iš mūsų jau nepriemė , nes pagal įstatymą negalima  , nu ne apsurdas, nuvykusi į draudimą sužinojau, kad policija iš vis ne prie ko ar butas apdraustas ar ne, tai kaip čia dabar išeina ??? Nuvykstu į policiją , o jie man vėl bet pone ji apsidraudus, mes todėl ir priemėm pareiškimą sakom gal mums taip reikia, na kaip jums mūsų policija???? Aš dabar kaip domiuosi tiems policininkams galiu daugiau pasakyti negu jie man.

O gal cia visi kiti reikalai nes pirma karta girdziu kad policija priimtu pareiskimus del uzlieto buto. jei apsidraude tiesiai i draudima. Geriau Kristulka pasiiaiskink del ko ta pareiskima parase is vis. Nes butu uzliejimas tikrai ne policijos kompetencijai priklauso.

2009-08-15 16:32

Pas mane į namus buvo atėjusi inspektorė  ir pareiškė, kad būtent dėl tokio pareiškimo apsilankė, apvaikščiojo namus ir sako, kad na nemato tikrai ji , kad iš mūsų kas bėgtu, be to dar, kad vamzdynai visi p[akeisti, aš jos klausiau tada tiksliau pasikartojau kokiį pareiškimą parašė, sako matot jie drauti, gal iš jų draudimas to reikalauja tai tokį ir pareiškimą priėmėm .

2009-08-15 16:35

Tai tada pas jus Siauliuose nauja tvarka, nes draudimas visus reikaliukus aiskinasi, bet ka cia gali zinoti, lietuva stebuklu krastas. Suprasciau kad apvogtas tada taip draudimui reikia matyti kad buvo toks ivykis fiksuotas, bet del vandens uzliejimo...

2009-08-15 16:42

Policija pati nežinojo ką daryti jai, o draudimas taip man išaiškino kad policija ne prie ko iš vis, čia pačių žmonių inicetyva, na bet mes butą apsidraudėm tai galės dėl kiekvieno šššš eiti į draudimą, nes žmonės tai oiiiiii, tiesa pasakius to apliejimo niekas tai ir nematė, o iš draudimo jokių sąskaitų irgi mes taip ir negavome

2009-08-15 16:59

kristulka26 2009 08 15    

Policija pati nežinojo ką daryti jai, o draudimas taip man išaiškino kad policija ne prie ko iš vis, čia pačių žmonių inicetyva, na bet mes butą apsidraudėm tai galės dėl kiekvieno šššš eiti į draudimą, nes žmonės tai oiiiiii, tiesa pasakius to apliejimo niekas tai ir nematė, o iš draudimo jokių sąskaitų irgi mes taip ir negavome

Tai va kad priklauso nuo paciu kaimynu, neaisku jei jie turi kokiu pazistamu policijoj ar kitus kur tai galvoja pavaidins, o per tokius gudrucius policija ir nezino ka daryti.Vis tiek pas zmogu turi eiti, pareiskima nurasyti reikia, o kaip kitaip . Kvailas tas musu krastas Lietuvele kad sprendziant gincus reikia daryti nesamones, eikvojant laika beprasmiems dalykams. O draudimas teisingai sake tau kad jus tarpusavi sprendziant juk jie turi savo vertintojus apziuri suraso akta ir viskas.

2009-08-15 17:25

Vover, reiskia ta kad ne seniunija turejo uzklausas policijai del jusu rasytu pareiskimu.. o is pat pradziu reikia paciai tokius klausimus aiskintis. nes lyg rasiai, kad seniunija ten kazko klause ir jiems buvo paaiskinta kad nera tavo pareiskimu...

2009-08-15 17:29

bet tai cia kai kurios jeigu turite daug patirties teisiniuose dalykuose, tai nesuprantu kaip dar problemu turite, tai gi siaip laikasi kas ismano tas ir laimi... o jeigu patirties yra tai kodel vargstate. o siai musu lietuviai tai priprate kas tik bisky "pyrst" atsiprasau uz toky issireiskima tuoj policija. policija paaiskina, kad jie tokiu dalyku nesprendzia tai sdar baisus pasipiktinimas...

2009-08-15 17:30

Ką aiškintis tu man pasakyk su žmogum sergančiu šizofrenija ? Liga labai pavojinga greta esančiam, o be to kad ji vaikus kiemus gazdina . Mums iš šono lengva kalbėti, o kaip pačiam yra situacija ant kiemo vėl kitaip.

4

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Kaimynai-baubas ar draugas???

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Marija