Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje... > Kaimynai-baubas ar...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-09 17:47

Dėl daugiabučių, tai pastebėjau tokį dalyką: jei tai namas, kuriame buvo tie vadinami valstybiniai butai, tai ir problemų su kaimynais daugiau, ir netvarkos daugiau. Jei kooperatiniai namai -  tuomet vėl kita situacija, kadangi arba tuo metu jauni žmonės pirko butus, skolinosi pinigus, arba jau daugiau tvarkos norėję žmonės pirko brangesnius butus.

O renkantis butą, tai būtina atsižvelgti ir į rajoną: senas - tai neišvengsi bobučių apkalbų arba pabumbėjimų, ten gyveni kaip kaime. O naujuose rajonuose kita problema - labai daug nuomojamų butų ir jaunų žmonių, kurie mėgsta baliavoti.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-06-16 13:46

Na ką buvome vaikų teisėje , nusiuntė į policiją, įvykiai visi užfiksuoti, vaikų teisė tai nustebo sako ką vaikai jiems trukdo po 18,00, o policija pasakė neikite daugiau į kalbas, tegul jie mus iškviečia jie dar patys baudą gaus už melagingus iškvietimus. Na jau trūko kantrybė ir man ir vyrui, jau kaip vaiką pradeda gazdinti tai tikrai nebejuokinga darosi.Jau septinti metai kaip bute tam nusipirkę gyvenam jokio konflikto nėra buvę, čia mat princai atsikraustė savo taisykles užsimanė įvedinėti

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-16 16:27

Na va,prisiskaičiau visko,bet tokio atvejo kaip pas mus,tai dar neteko paskaityt.Gyvena pas mus tokia moteriškė,nu ji karts nuo karto su proteliu susipyksta,būna jai paūmėjimų...tai tada visiems mums ojojoj būna,ir ne tik  namo gyventojams,bet visiems ,kas tik šalia būna.jai nesvarbu ar ji autobuse,ar parduotuvėj ar dar kur nors,tada visi būna ,,padėti į vietą".Aš jau nekalbu apie iškoliojimus ir bumbėjimus.Ji ir vyrus iškoneveikia,ir pasiūlo jiems tarpkojį išspardyt.Vaikai tai paniškai jos bijo,nuolat puola ant jų,kliūna jai kad kieme žaidzia,sako visus išnuodysiu,su verdančiu vandeniu nuplikysiu ,buvo ir apspjovus ir t.t. Gyvūnai irgi kliūna,sako papjausiu ir kilimėlį iš kailiuko prie kojų padarysiu.(čia taip mano dukrai pasakė).Mašinos stovinčios kieme irgi kliūna.Galėčiau pasakot visą savaitę apie jos veiklą.Ir ką...ne kartą kvietėm policiją,gauna ji įspėjimus,baudas , bet nieks nepadeda.Kaip užkabinėjo,taip užkabinėja.Ir į seniūniją ėjom,ten irgi nieko negali,juk priverstinai jos nepagydysi,šeima irgi keista.Dabar  dar žadam į vaikų teises eit....

2009-06-16 18:02

vover 2009 06 16    

Na va,prisiskaičiau visko,bet tokio atvejo kaip pas mus,tai dar neteko paskaityt.Gyvena pas mus tokia moteriškė,nu ji karts nuo karto su proteliu susipyksta,būna jai paūmėjimų...tai tada visiems mums ojojoj būna,ir ne tik  namo gyventojams,bet visiems ,kas tik šalia būna.jai nesvarbu ar ji autobuse,ar parduotuvėj ar dar kur nors,tada visi būna ,,padėti į vietą".

Pagal tavo pasakojimą manau, kad jūsų kaimynė serga šizofrenija, tai baisi ir nenuspėjama liga, iš tikro mano nuomone tokius žmones turėtu laikyti kokiuose tai specialiuose namuose, nes aplinkiniams tikrai grese pavojus

2009-06-16 22:02

Turėtų,bet juk žmogaus teisės........prievarta nepriversi gydytis.

2009-06-17 09:42

vover 2009 06 16    

Turėtų,bet juk žmogaus teisės........prievarta nepriversi gydytis.

tikra tiesa, kad nepriversi ir tokie dažniausiai patys nepripažysta, kad serga, pas mano mama panaši situacija, tik va jau antri metai kaimynė pati kreipaisi į medikus, tai sakė jau tuos kelis metus ir ramiau visi gyvena

2009-06-17 12:03

O va mano kaimynė tai nė už ką nesutinka,kad jai reikia gydytis,jai visi kiti durni ir t.t., o ji -ne.Tai va ir kenčiam,kol dar turim kantrybės ir dar kol tik grasina...

2009-07-30 07:55

Karas tesesi. Po to kaip kreipėmės dėl vaiko gazdinimo į policiją, buvo kurį laiką ramu. Vakar sulaukiu skambučio į duris, atidarau stovi inspektorė, sako gavom pareiškimą ant jūsų , kad apliejote kaimynus, man akys išsprogo, sakau užeikite ir žiūrėkite pas mus nei lašo, man buvo tai naujiena, užėjo apžiūrėjo, sako pas jus vamzdynas naujas, na taip juk akivaizdžiai matosi.

Po minutės išaiškėjo, kad jie butą apsidraudė ir pareiškė laukit iš draudimo kvito, na trūksta žodžių, kaip man gali ateiti kvitas jei pas mus jokio bėgimo nei lašo, na ką lauksime ir kreipsimės į ekspertus vesti tyrimo.

Eisiu parašyti pareiškimą dėl suniokoto balkono, kur iki šiol neturėjau nei minties, bet jei nori karo bus karas, parašysiu ir antrą pareiškimą dėl šuns, dėl kurio sutikimo jie neturi iki šiol man ir dzin buvo, nors jis loja labai dažnai ir kauke ir pilna plaukų jo kolidoriuje.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-30 09:10

teisingai kristulka,tik nenusileisk.jei nenori jie graziuoju,tai ir tu netylek.as ir uz tai-jei karas,tai karas.bet ir kaimyne turi tu ,kristulka.

2009-07-30 09:22

jo tokia rinktinė įsitaisė, gyveni sau ramiai nieko niekam nesai, va ir atsisėda tau ant galvos , na žiurėsim kas ką dabar

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-07-30 09:44

O je kai paskaičiau tai baisu kokių tik nėra žmonių. Aš neturiu nusiskundimu apie savo kaimynus daugiausia babusytės gyvena ir paskutiniame aukšte stikliuko mėgėjai bet jų kaip nėra tyliai sau namie arba žiūrėk prie upės ant žolės kur isitaisę, gerai kad nesikabinėja.

2009-07-30 09:47

aš nesu turėjusi nei vieno nusiskundimo nei ant vienų kaimynų iki dabartinių , jauni žmonės bet tokie šlykštus, kad trūksta žodžių

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-07-30 09:51

blyn kai pagalvoji jauni žmonės o tokius cirkus išdarinėja kažkaip nesiderina. Na bet sakome yra visokių žmonių. Didelės didelės jūsų šeimai kantrybės ir nepasiduokite.

2009-07-30 09:57

pasiduoti jau tikrai nepasiduosiu, eisiu keliais alkūnėmis kaip sakoma jei reikės  čia jau principo reiklas gavosi, o žmonių tai tikrai kokių tik nėra, nei baisiauseme košmare dar tokių nesusapnuosi

2009-07-30 10:13

man patinka toks zmogaus budas kaip pas tave, kristulka.manes ir kol neuzkabina,tol gerai.jauni kaimynai kartais buna net bjauresni nei tie pagyvene.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-02 10:38

Perskaiciau kristulkos atvejy ir turiu pasakyti, kad cia bus pasaka be pabaigos... labai abejoju ar pavyks jums sita konfliktine situacija ispresta kada nors iki galo. nes zinau iki kokiu apsurdu daeina kaimynai varydami vieni ant kitu. Darbe teko tirti ir nuodijimo atvejus, ir sunis vieni kitiem galabino ir prikakodavo prie duru... butai neapdrausti ir tycia apliedavo. as asmeniskai daryciau taip, nekreipciau demesio apsoliuciai y nieka. Kristulka tu neprivalai atidaryti duru jiems. pasiziurai per akute ir eini toliau savo reikalu tvarkyti... kaip sakai ignoruoti, nesikalbeti, nesisveikinti ir nesikisti kodel uz ka jie kazkokiu pinigu nemoka (tai ju reikalas) nebent ju nesumoketa suma dalina kitiems gyventojams? sito nezinau kaip ten pas jus? o kas liecia vaikus, tai kovok brangioji ir ragais ir nagais kaip sakoma. Siuo atveju vaiko teises nieko nesprendzia, sprendzia policija ir netgi ne ygaliotisnis, o nepilnameciu reikalu inspektoriai... vaiku gazdinimas terorizavimas cia kaimyneliai gali uzbristi y toky "suda" (atsiprasau uz toky issireiskima) kad ilgai kapanosis... ir lb paparasta pareina vaikas isgazdintas, gal dar apsiverkes ir jeigu tai vyksta sistemingai (o jeigu dar kaimynu liudytoju turi) tai tik policijos kreipiesi y nepilnameciu isnpektoriu ir viskas, parasysi pareiskima prasyma - medziaga garantuotai y teisma nueis ir kaimyneliai bauda gaus. simboliskos tos baudos muo 50 iki 100 lt. taciau kai 5 kartus is eiles gauna tai truputy susimastys, kad geriau prie situ vaiku nelysti... (oi kiek tokiu medziagu teke tirti...) aisku pareigunai tokiu medziagu  labai nemegsta, nes kartais apsurdisku buna, taciau tarnaujam zmogui, visuomenei, ginam nuskriaustuosius :) sekmes

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-02 14:15

na pareigune nežinau kokiam mieste čia taip gerai pareigūnai dirba, kad sakai žmogų ginat... pas mus taip nėra mieste... jau poer galvą vartomės, o teisybės jokios. laukia kol užmus visai... na bet čia tema ne apie tai...

o pas mus kaimynai visai normalūs, nesileidžia per daug į bendravimus, bet nieko sutariam, mat mes tik preiš penkis metus naujai įsikūrėm, o aplikn beveik vien snbūviai, nuo namo pastatymo gyvena. va tik mums virš galvos vis keičiasi, regis nuomuoja būtą. tai vieni tai kiti. ir vis jaunimas... tai patikėkit vaikus reikia migdyti tai būtinai užsileis muziką ir būtent tam kabary, arba sugavos gręžti. dieną nieko nesakau, mat juios šunys, bet kai vakare...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-08-03 14:28

Na ką gi,buvom ir mes vaikų teisėse.....jie bejėgiai kažką padaryt,kvietėsi kelis kartus mūsų ponią,bet ji neatvyko. Tada vaikų teisės parašė raštą į seniūniją,kreipėsi į policiją,kad šie patvirtintų,jog ant ponios yra pareiškimų,ir ką jūs manot?...atsakymas iš pareigūnų-nėra pareiškimų...net nusijuokiau,va jums mūsų pareigūnai...dirba  žmonėms ir visuomenei.Nebejuokaukit taip juodai... Ką aš noriu pasakyt,pareiškimai yra minimum 3,tai kaip čia suprast tą jų pasakymą??? Tiesa ta,kad kol nenusmeigs ar dar kaip nors nesusidoros,tol niekas nieko ir nedarys.Dzin visiems,tik ne tėvams,jau kas kas , bet mes su kaimynėm rankų nenuleisim. 

2009-08-03 15:07

tai kaip cia dabar suprasti?raset raset pareiskimus-o pasirodo ju ne kvapo nera?ne geras.derai dirba tie musu pareigunai.

2009-08-03 15:26

Nu tipo seniūnė pasakė,kad  policija neturi pareiškimų,nu teks man pačiai nulėkt iki komisariato,manau tada tikrai jie atsiras.

2

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Visuomenė, kurioje gyvename > Kaimynai-baubas ar draugas???

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Ugnius