Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Plastinės operacijos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2010-07-27 08:57

Sveikos,

Ar daug mamyciu ir busimu mamyciu cia esanciu yra pasidariusios krutu pakelimo/didinimo implantais operacijas? ;)

Po gimdymo mano krutine patyso,paglebo,tai svarstau ryztis tokiai operacijai ar nesiryzti..Mano krutines situacija butu tokia: pakelimas+implantai (taip ivertino Gyd."Vitkaus klinikos darbuotojai" ).

Prasau parasyti visus pliusus ir minusus ;)

Kiek mokejote?ir gal galit rekomenduoti tikrai geras klinikas.

Pas pona Vitku kainos nemazos,o jei operacija atlieka jis pats,tai dar keliais tukstanciais daugiau moki (vien uz jo varda).O gal visgi jis geriausias?

Aciu uz atsakymus ;)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-03-29 17:09

nesu pries uz jokias plastines operacijas, tik zinoma viskam saiko ribos  pati niekada nebuciau galvojus kad pati darysius plastine operacija o dabar prireike. Noriu pasalinti keloidus, nes ne vienas budas nepadejo tai reikia imtis plastikos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-12-30 13:16

Aš už tokias plastines operacijas, kurios žmonėms padeda jaustis geriau, o ne tai, kad tik atrodyti geriau. Pvz.: nosies pertvaros operacijos ir pan, o visa kita juk nėra būtina, reik mokėt mylėt save tokius kokie esame :)

abdominalinė chirurgija

2015-07-30 23:55

Sveiki, jei tai yra daroma del savijautos pagerinimo ar sveikatos, tuomet esu uz. Bet tai turi rekomenduoti gydytojas. Kiek teko dometis pastaruoju metu, geriausios plastines operacijos is cia. Ateityje ketinu daryti krutu korekcijos operacija, bet kol nereikia, apie tai per daug negalvoju.

2016-03-31 23:17

Sveiki, mane domina striju salinimas, kokia istaiga rekomenduotumete?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2019-08-20 21:21

Sveikos, manau, kad svarbiausia, kad moteris ar vyras po plastinės operacijos būtų laimingi ir patenkinti savimi. Chirurgas, plastikos klinika tam ir reikalingi, kad padėtų žmonėms labiau pasitikėti savimi. Kol kas operacijos nesu dariusis, bet kai reikės, nedvejodama darysiu.

3

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Plastinės operacijos

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Erikas