Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Vaikų darželiai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 16

2009-11-24 14:16

Pats geriausias darzelis yra giruliuose "GILIUKAS" pasaka ne darzelis.Ir gyditoja yra ir masazai vaikams daromi, nu viskas vienoj vietoj.Aukletojos ir aiklytes labai fainos ir bendraujancios!!!Liuks mano vaikas kai reikia eit namo verkia nes nenori iseiti is darzelio kaip jai ten patinka.

o kam reiia yra naktines grupes gali vaikiuka palikt kad ir visai savaitei

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-19 10:41

<a href="

Vaikų darželiai Klaipėdoje
" style="border:0px" alt="http://www.mama.lt/liniuotes/" /></a>

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2010-04-10 09:00

Tai nėra lankančių Pumpurėlį? :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 16

2010-04-19 10:34

Deiritta 2009 11 24    

Pats geriausias darzelis yra giruliuose "GILIUKAS" pasaka ne darzelis.Ir gyditoja yra ir masazai vaikams daromi, nu viskas vienoj vietoj.Aukletojos ir aiklytes labai fainos ir bendraujancios!!!Liuks mano vaikas kai reikia eit namo verkia nes nenori iseiti is darzelio kaip jai ten patinka.

o kam reiia yra naktines grupes gali vaikiuka palikt kad ir visai savaitei

o kur cia toks darzelis yra? jauciu ten eilute nemaza bus....

mamytes turiu problemele,kuri man tikrai neduoda ramybes... mes atvaziavome is vln...pirmus metus vaikas mano ejo ten i drzeli,jokiu problemu nebuvo ir as buvau patenkinta,o siuos metus vaikstos i zemuogeles,kazkodel nusprendziau i rusu darza metams isleisti kad bent kiek rusiskai ismoktu,nes seimoje nemazai rusakalbiu yra... bet mano vaikui ten laaaabai neotainka,darzelis kaip bausme,kas rytas isterijos ir taip visus metus... pati taip pat esu labai neoatenkinta darzeliu,per siuos "mokslo metus" 2 kartus ligonineje gulejome su virusais ir dar 2 kartus su apsinodijimu namie gydemes,nesamoe,visi metai su antibiotikais...o dar kai paklausi ka veikia aukletoja,tai vaikas atsako -laikrasti skaiti,o mes us ugdyma dar mokam,idomu kieno? turbut aukles... i lauka su vaikais po pietu eina gal karta i savaite,zodziu kosmaras....

girdejau kad kazkoks darzelis yra su angu pamokelemis nuo 3 metuku,jeigu neklistu tai bangele atrodo... pasidalinkite prasau kur netoli naujojo turgaus yra padoriu darzeliu??? ir ar imanoma pakliuti cia klp i darzeli jeigu jis yra tau ne pagal gyvenamaja vienta?

aciu labai!!!!

pigu,kokybiska,grazu-pirkti smagu! : http://public.fotki.com/tikjums/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-19 10:52

Labutis, uz ugdyma nemokat, mokat uz maitinima

2010-04-19 10:54

tai kad ne... gaunu lapeli,kur parasyta kiek moku uz maitynima,ugdyma ir  maisto gaminima

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2010-04-19 23:50

Mes norejom uzsirasyti i Bangele darzeli, netoli Nefridos, Taciau mums tiesa ta zodzio prasme myke myke kad mes esame 32 ir nera tikimybes kad papulsim i lopseli, tad nuejom i Puriena. Tenais siltai sutiko nors ir buvom pagal uzrasyma 35 bet sake kad pasistenks rasti vietu. Zinau kad Aurines darzlis neblogas nes ten pati ejau kai maza buvau, taciauten nlb sutavkyta aplinka nes negauna darzelis finansavimo. O aukletoja Birute tiesiog fantsatine!!!! Ji dbr su lopselinukais dirba.

Triusiuku seimynele

2010-04-19 23:53

I Bangele tik su kysiuku papulti, nepriklauso kur gyveni!

Triusiuku seimynele

2010-04-20 09:24

triusis1 2010 04 19    

I Bangele tik su kysiuku papulti, nepriklauso kur gyveni!

o tame darzelije BANGELE atrodo ir yra intensivus uzsiemimai su vaikuciais,ar as klistu...kazka girdejau kad yra kazkoks prie nifridos atrodo su anglu kalba ir panasiai

2010-04-20 13:15

Zinok tiksliai nezinau del Bangeles, paklausiu vyro jo draugas veda savo vaika i Bangele tai paprasysiu kad pasiteirautu o maciau uzsiemimai anglu kalbos vyksta ir Purienoje, man ten visai patiko toks sutvarkytas darzelis ir skelbimukai pakabinti ka daro vaikai to amziaus ir kuo uzsiimineja.

Triusiuku seimynele

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-20 19:47

maanana 2010 04 19    

tai kad ne... gaunu lapeli,kur parasyta kiek moku uz maitynima,ugdyma ir  maisto gaminima

Nesupratau biski, atleisk uz smalsuma, kaip , ant atsiskaitymo lapelio buna parasyta; uz maista- tiek, uz ugdyma- vel kazkokia suma ar kaip/ pas mus darzely taip nera

2010-04-20 21:40

tai vat ,ir as sutinku... preitais metais vedziau as savo vaikeli Vilniuje esanti darzeli.. mokejau po 125lt uz darzeli ir nebuvo jokio ugdimo tenais... o dabar as vedu matyt i "ponu " darzeli kur net uz ugdima reik moketi...dazniausiai suma buna apie 20lt... ir as moku uz darzeli su 50%nuolaida(kaip daugevaike seima) beveik 100lt...

sakau superinis darzelis ir grupes pustuscios... kai atejau viduri metu pas juos ir paklausiau ar turetu vietos,tai jie mane vos ne ta pacia diena liepe veste vaika i darzeli... bet dar vienas niuansas- pvz uzvakar gavau lapeli uz darzeli kaIP ir uz preita menesio lankyma,bet moku kaip uz si menesi,nes  1 menesi mokejau ne uz atvaisciota menesi o uz 2 menesius i prieki... bet kai mano vaikelis niekad neina pilnai viso menesio i darza,nes kai esu namie pastoviai tai buna nevedu i darza,tai uz tuos pilnus mokejimus man pinigu niekas nei grazino nei isskaiciavo,nors teigia kad viska  buchaltere turejo iskaiciuoti ir atminusuoti... zodziu aferistu darzelis kazkoks...

2010-04-20 21:42

o kur butent ten randasi tas darzelis? jis privatus? jauciu ten vietos nerasi 5 metams i prieki...

ten jauciu visai smagu,oras grinas,jura salia,tiesiog super jeigu dar ir tokia prieziura... visai noreciau vesti savo vaika i toki darza,nors ir kitam miesto gale gyvenme

2010-04-20 21:45

buciau labai dekinga jeigu pasidometumet...labai mums padetumet.. musu lelius labai jau smalsus pilnai kalba rusiskai ir lietuviskai,moka skaiciuoti,ismoko tai daryti dar 2 metu neturedamas o dabar sparcia mokosi raideliu...visiskai to neskatinu nes pati zinau kad per anksti jam,bet kad jis pats nori,ir praso pasimokyti raideliu,tai negaliu vaikui atsakyti... tai nusprendziau kad jam reik darzelio kur butu kazkoks intensivus uzsiemimas,aisku nebutina kad tai butu butent anglu kalba,nesvarbu,tiesiog jeigu vaikas nori to tobulejimo tai negalima to uzgniauzti...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 19

2010-04-25 17:04

gal kas lankote "Inkarelio" darzeli-mokykla? mes nuo rugsejo ten eisime.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-30 20:18

Na apie darzeli volungele tai geriausi atsiliepimai, mano sunus lanke, aukletojos nuostabios, darzelis nuostabus na nezinau cia rase kad asmeniskai vedeja pazysta ir ji atrseit ne kokia, na gal jusu santykiai su ja nekokie, o bent man kiek teko su ja susidurt tikrai nieko blogo negaliu pasakyt, vaikus vardais zino, ateina i grupes pati bendrauja su vaikais, zodziu super darzelis viskam auksiausia bala duociau , jokio nusiskundimo ir jokio kisininkavimo, aiskus jai duosi jie su malonumu paims bet jai neduosi i tave kreivai neziures ir tu nebusi kitoks, bent tada pamenu jie dave savo darzelio saskaitos numeri ir jai nori gali kiek nori pervesti ten pinigeliu kaip parama , na jai ne tai nie, niekas jokiu ataskaitu apie tai nereikalavo ir bent tada kai mano sunus lanke ji skaitesi vienas is paciu geriausiu darzeliu Klaipedoje.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2010-05-11 11:36

Jei pritariat pasirasykit, persiuskit  visisems draugams, aciu!!!!Uz zmogiskuma, sumazinkim mamu skausma!!!

http://www.peticijos.lt/visos/3375 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-08-23 10:14

labas mamyte,

gal kas ka nors zinot apie l/d Papartelis.snd isvedziau savo mergyte pirma dienele i darzeli ir dabar sedziu kaip ant adatu,laukiu pietu kol galesiu nueit ir paziuret kaip ten jai sekasi.is pirmo susitikimo viena aukletoja pasirode labai miela,bendrauji,kita kuklesne,bet vis vien kazkaip kaip svetimiems zmonems jokio pasitikejimo nejauciu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 28

2011-01-07 15:48

labas mamytes,

o gal kas gali ka papasakoti apie ciauskute.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2011-07-11 09:33

orintuxxx 2010 04 30    

Na apie darzeli volungele tai geriausi atsiliepimai, mano sunus lanke, aukletojos nuostabios, darzelis nuostabus ...

Na cia tai melas ir tik melas mano vaikas ejo viena menesi i ta darzeli ir pasakiau daudiau niekada vien del to kad velniai zino ka jos ten su tais vaikais daro is ryto nuvedi vaika viskas buna gerai vakare reikia parsivest vaikas prie gatves cypia kaip pjaunamas kad bijo eit????????? Tai kas cia per do bliatstva kai nuejusi aiskinuosi kas atsitiko man buvo atsakyta kad nieko ir neissigalvokit..... Pavadinimas isvede vaikus i lauka aukletoja sedi po medziu ruko o vaikas kitoi darzelio pusei klausiu kur vaikas tai tik strykt ir davai ieskot tai kas cia per prestizinis darzelis  su prestizinem aukletojom????????????????????

2

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Darželiai > Vaikų darželiai Klaipėdoje

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Rokas Dzankauskas