Forumas > Šeima > Dviese > Kaip išlaikyti gerus...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 40

2009-05-29 09:50

Dėl šiuo metu esamos ekonominės padėties (kuri yra tragiška) mes kraustomės pas tėvus (mano). Nors mano mama labai ji myli, bet vis tiek bijau, kad nebūtu barnių. Juk po vienu stogu gyvens dvi šeimos. Bendra buitis, rūpesčiai, skirtingas požiūris į gyvenimą, santykius...
Kaip visa tai suderinti, kad visiem butu gerai? Geri santykiai su tėvais, ir žinoma, savoje šeimoje.
Ir kartu padaryti taip, kad nebūtu per sunku pačiai... juk iškilusius nesklandumus teks užglaistyti man.
Gal kas turi tokios gyvenimiškos patirties ir gali ja pasidalinti :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-05-29 11:23

Mes jau 10 metu gyvenam pas mano tevus ir gerai sutariam, tevai nesikisa i musu gyvenima. Na mes gyvenam gal galim sakyt kaip ir atskirai, nes iejimas atrskiras, viskas atskirai, tevai pirmam aukste, o mes antrame. Mum labai patogu kai reikia kur islekt, vaiku nereikia kazkur vezt viskas vietoj.  Mes sutariam tikrai gerai.

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-05-29 11:33

Mums irgi panasiai nutiko. Is pradziu gyvenom pas mano tevus, po to vyras gavo geresni darba, taigi issikraustem gyventi atskirai. Kaip mums buvo gera... Bet, kai prasidejo nesamones su darbais, visa ta krize, vyras liko be darbo, teko rinktis, ar moketi mokescius, ar pasispaudziant valgyti pirkti. Kiek tu taip pragyvensi? Nebuvo kur detis, gryzom atgal. Rodos visi gerai sutariam, o trintis vistiek yra ir bus.

Del valgio darymo. tarkim, sugalvoju padaryti siandien cepelinus. Mama- baik tu, kiek su jais knistis, nesamone. Ir padaro ka nors kita. Arba iseidama i darba susako, ka valgyti padaryt, kokius produktus is kur imti ir t.t. Nori nenori, jautiesi, tarsi butum ne namie, o sveciuose.

Del kambariu tvarkymo. Jeigu nesutvarkau as, netvarko niekas, nebent vyras gryzes is darbo paprasytas padeda. Beje, darba padejo gauti mano mama. Del to mes jai skolingi.

Del vaiku auklejimo turbut dauguma zino, kaip buna su seneliais...

Stengiesi, kad visiem butu gera vienuose namuose, todel visi tie dalykai lieka tarp musu, nes mano vyrui ji niekada nieko nesako, jie tariasi ka pirkti, kokius darbus dirbti ir t.t. Jam ji gera, o mane pjauna ta kontrole pastovi, iki tiek, kad liepe daugiau vaiku neprisidaryti.

Kadangi esu optimiste, tai dekoju Dievui, kad nereikia gyventi pas jo tevus, nes geruoju nesibaigtu

Paskutinį kartą redagavo: kristukas (2009-05-29 11:34)

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-05-29 11:35

mes taip pat jau 4metelius gyvenam su tevais,tiksliau su anyta,na ir ka as galiu pasakyti,pas tevus zinoma geriau nei pas uosvius,nors ir labai gera mano anyta,nesikisa,stengiasi pagelbeti,bet zinai ne savo ir ne savo,atrodo isplove lekstes po valgio BLOGAI(negi galvoja kad patys tingim),neisplove vel NEGERAI(argi sunku praplauti dar viena katiliuka)ir siaip pasigendam to tokio privatumo kai negali vakare ar ryte nueiti iki tualeto vien apatiniais apdarais,turi suktis i halacuka,ant vaiko taip pat nepatogu supykti nes tuoj mociute ateis paguosti,zodziu nera geriau kaip savo tureti,bet yra kaip yra,toksai gyvenimas

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-05-29 12:32

mums irgi yra teke gyventi pas anyta puse metu.. ir tai nebuvo pats laimingiausias mano gyvenimo tarpsnis.. vien dar ir del to, kad viename kambaryje teko miegoti ir su vyro sese.. tai koks seimyninis gyvenimas?? aciu dievui tuo laiku dar vaiku neturejom.. 

nors mano anyta nera bloga, visada stengiasi itikti, bet as niekada ten nesijausiu kaip namuose.. 

2009-05-29 13:14

Gal tuo man yra gerai, nes mes turesime savo kambari, tik reiks spyna isistatyti, na kad neuzeitu nelaiku  bet tik nelabai gerai tas, kad mano mama megsta nosite kisti i musu reikalus. Mato ir girdi viska, o kartais to visai nereikia. Net mato kiek maniskis alaus isgeria. O as visai neketinu jam to drausti jei tai nepasidarys kasdienibe. Visa to priezasti, kad mes turime seimoje zmogu, kuris turi problemu su stireisiais gerimais, ir mama man to nelinki... tokio vyro. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-05-29 13:36

labukas.....  pas mano motina gyvenam jau ilgokai, bet sutariam gerai nes ji nelinkusi kistis i musu gyvenima.....  zinoma buvo visko kol pripratome vieni prie kitu... ypac buvo  sunku kai atsirado dukryte.. daug pykomes su vyru kadangi jam nepatiko jog kisasi mano mama......   dabar lyg ir sutariam visi... o jei ir kyla barniu tarp mano motinos ir vyro bandau nesikisti...              Kaip išlaikyti gerus santykius gyvenant su tėvais?

Kaip išlaikyti gerus santykius gyvenant su tėvais?

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-05-29 18:18

pusantrų metų su vyro tėvais gyvenom. tik dabar atskirai išėjom. dieve, kaip aš kankinaus... iki rimtų kalbų apie skyrybas buvom priėję. sėdim sau trise vienam kambariuke, privatumo praktiškai nulis, galimybių užsiimt sau miela veikla- irgi. dargi anyta ne iš tvarkingųjų, kaupėja, tai visi namai pilni daiktų, dulkių ir pan. verkdavau naktim. juk prieš tai 4 metus savo bute gyvenau, tai našta buvo oi kokia sunkiai pakeliama.

išėjom dabar atskirai. butas, tiesa, kol kas tik nuomojamas, bet kaip aš atsigavau. ir pykčiai visi dingo, ir jauties pagaliau savose vėžėse.

kaip su savo mama pašnekėjom- jei tik yra galimybė negyvent su tėvais, tai reikia ja pasinaudot. jei jau tenka glaustis su tėvais, iškart reikia nubrėžti ribas. su savo tėvais lengviau- atvirai gali kalbėt ir pasakyt. su vyro- sudėtingiau. nes dažnas vyras nemato problemų ir nesuvokia, kodėl jų kyla mums. todėl ir su savo tėvais nepakalbės, mūsų savijautos neapsakys, ir pačiom juk su kitais kalbėt sudėtingiau, ypač jei ateini į jų namus gyvent...

bet kokiu atveju, iš patirties- reikia begalinės kantrybės. sugebėjimo prieš daug ką užsimerkt (pvz, kad gyvenant su vyro tėvais, jis labai dažnai bėgs pas juos, daug naujienų pirma sužinos jie, o ne tu, ir pan.). labai daug duoda vyro supratimas. deja, maža dalis jų suvokia esmę

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-30 09:37

man neteko patirti tokio gyvenimo, bet ir nenoreciau (bet suprantu, kad norai valdomas dalykas ir kartais darai taip kaip reikia, o ne taip kaip nori) bet as meginu ysivaizduoti tokia padety ir is karto prisimenu kaip sakydavo mano mociute: dvi seimininkes po vienu stogu - vargas...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-06-09 12:24

Man neteko gyventi su savo tevais, bet teko gyventi su vyro mociute ir seserimi, ta gyvenima galeciau pavadinti vienu zodziu kosmaras, kisasi visur kur imanoma, reguliuoja, nurodineja, viena pries kita nuteikineja, pradejom daug pyktis su vyru,kasdien jauciau itampa, nepatarciau gyvent su nei vieno tevais ar giminem. geriausia jei tik imanoma atskirai. 

2009-06-09 12:39

Taip sutinku, kad geriau gyventi atskirai nuo tevu, bet yra ir tokiu situaciju, kai nera kitos iseitise. juk nebusi nevalges, neapsirenges, kad tik uz nuoma susimoketum, kai gali pas tevus atskirame kambaryje gyventi.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 12:55

nu man irgi visko buvo,gyvenom pas vyro tevus kokius tris menesius,jo tevai super,bet gyvenant po vienu stogu atsirado ziauri trintis,nesipykom,bet mane nrvindavo absoliuciai viskas,tada pasakiau vyrui,kad daugiau taip gyventi negaliu,viskas atsibodo arba iseinam kazkur abu arba as iseinu viena pas savo tevus,susitarem issinuomoti butuka ir sau gyvenom,jau man kokia jega buvo,miegi kiek,darai ka nori ir nieks taves neseka,nekontroliuoja.dabar ne uz ka negrisciau pas tevus,jau geriau taupiau bet atskirai

2009-06-09 13:11

taip sutinku, geriau taupiai, bet atskirai. o savo busto nesinori? visa gyvenima gyvensi nuomuojameme bute?  bet kai matai, kad gyvendamas su tevais, po kokiu geru 5 metuku matai perspektyva tureti savo busta, gal geriau ir prisitaikyti truputi, bet paskui i savus namus eiti gyventi. tik va reikia surasti ta aukso vyduriuka, bet kaip tai padaryti????

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 13:25

mes galvojome pirkti nuosava buta,bet kai kainos iskilo kosmiskai nusprendem panuomoti ir palaukti geresniu laiku,o dabar ruosemes pirkti savo busta nes ir kainos darosi priimtines ir norisi kazko savo,va taip

2009-06-09 13:34

Tai sveikinu  nes isigyti savo busta visada yra saunu. nesvarbu, mezesnis ar didesnis, bet savas visada lieka savu 

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 13:38

jega,zinai koki malonus buna tie rupesciai,kai reikia rinktis baldus buitine ir visa kita technika,laukiu nesulaukiu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-09 13:45

na man su uosviene netektu gyventi nes jos nepazystu,blogiausiu atveju jei butu tai reiktu pas mama prisiglausti,bet mano mama yra pasakiusi,kaip ir kaip gerai sutariam sako as nenoreciau kad gyventumete pas mane,zinoma jei turetume galimybe kitur,nes atsiranda ta trintis mama papratusi savaip tvarkytis ,gyventi as savaip,tai kai gryztam i lt atostogomis dazniausiai pas mano mamos apsistojam,tai jau po dvieju savaiciu mama vaiksto nelabai patenkinta tai jai burdakas visur tai dar kas nors zinoma ne piktybiskai jinai pagieda,o as sakau nenumirsi tiek tegryztam pagyvensi ir burdake truputi,nors aisku ir as aptvarkau namus,bet jai daznai buna kad nematau jog tvarkyti oi tada pyktis kad paima,bet nieko greit susitaikom ir smagiai pasijuokiam,siaip turiu auksine mama,tik nezinau kaip butu kai reiktu pastoviai gyventi manau kad santykiai tikrai pasikeistu,tai vat dabar kol turim galimybe taupom pinigelius kad kazka savo isigytume kai grysim i lt su visam

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-09 14:06

Pasipasakosiu ir as .Gyvenu pas uosvius, na tiksliau pas uosvi. Namas didelis, bet tenka dalintis su vyro sesute, va cia beda. Bet nieko namas po tevo mirties (jei ko nors nesugalvos) turetu likti pusiau. Su sesute nesutariu, nes jai visko mazai.Namas beveik 200 kvadratu, pusiau tai per akis, bet jai mazai.Nors nesvarbu kad uz elektra pinigu pastoviai sumoketi neturi. Kai pagalvoji eiti atskirai ir imti paskola dabartinem salygom, prazutis. Tikiuosi bedos dings kai pasidarysim atskira iejima ir atskira sildyma, nors  ko gero viskas uztruks. Gyvenu cia 5 metus, bet tiek praverkiau, ko gero per visa gyvenimeli tiek nebuvau verkus. Vyras iseiti is cia nenori tenka ir man taikytis.Bet kaip as vistiek noreciau atskirai, pasvajoti galima.Atsibundi ir is svajoniu ir matai kad kitos iseities nera, reik dziaugtis stoga virs galvos turint, kad ir kaip ziauru bebutu.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 14:16

niekaip nesuprantu kaip savi zmones gali pykti del turto(vyro sesei per maza puses namo,jei gerai supratau)reikia branginti zmones kurie yra salia taves,mirsta tevai,seneliai,i ka daugiau galesi atsiremti jei  ne i brolius,seseris.susirinkit ir ramiai viska issiaiskinkit,kad tarpusavy turit gyvent draugiskai,dalintis viskuo,neskirstyti cia mano cia tavo,tada gyventi visiems bus ir smagiau ir ramiau

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 14:17

tikiuosi per daug nenusisnekejau ir nesigavo, kad pamokslauju

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Kaip išlaikyti gerus...

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Rokas