Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Naktinis valgymas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-05-28 21:42

http://www.mama.lt/forumas/getTopic/13859/1/valgo-nakti

jau apie tai tema yra

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-05-28 21:53

vakariene duok sotesne, o ne milupos ksoe... tos koses greit suvirskinamos ir greitai vaikai isalksta... as maitinu 20 val kose... ir tada retsykiais dar misinuka 22 isgeria, bet ne visad. ir ismiega visa nakti..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-05-28 22:01

mano suneliui jau 3 metai ir beveik 2 men.bet kai nebevalgo nakti tai tik pora menesiu.seip iki 3 metuku naktimis visad prasydavo pienuko.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-06-02 15:27

as manau kad kose yra nesoti, nes maniskis neprivalgo nuo jos, jam jam irgi septyni menesiai, reikia kazka stipriau duoti ant vakaro pavalgyti, geriausia kokia 10 valanda vakaro ir paskui nebeduoti nieko, nes kitaip pripratinsi vaikuti keltis naktimi, geriausias variantas yra arbata, bet maniskis jos negeria tai as stengiuos neduot kai prasibunda, idedu soskyte, jis truputi pasinervoja bet uzmiega..

http://zivile1984.blogas.lt/

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 34

2009-06-02 15:31

Labas, maniskiui 5,5 mėn., bet ir taip pat keliamias nakti valgyti irgi su griausmais, nors iš vakaro prisikertame koseles...

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-03 06:50

mano dukrytei astuntas menesiukas eina. tai jau buvo visaip. koky men nesikele nakty dabar vel prabunda. o pas mus rezimas toks paskutiny karta valgom apie 19-20 val. pries miega niekada nemaitinu, nes ji pavalgius iskarto niekada neuzmiega, bandziau syky pamaitinti 21 val. tai ji uzmigo 23 vos vos...o kai pavalgo 19 val. dar pora val zaidziam ,kalbames o apie 21-22 lb graziai uzmiega nakciai... nakty pabunda viena karta pastaruoju metu, bet is vakaro bunu pasiruosus arbateles y termosiuka ir viskas, kadangi lovyte prie musu lovos tai net nesikeliu, tik paduotudu arbatele ir viskas, buna pora gurksniu ir toliau miega. ryte keliasi apie 6-7 val. diena miega kas keturias valandas po 45 min. bet dar suprantu kad tai negalutinis jos rezimas, oi dar viskas keisis...manau kad kai kurie vaikuciai patys susidelioja ta savo miego ir vailgymo rezima, o kitiems reikia padeti...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 19

2009-10-07 14:55

o mana leliukas tai diena nelabai nori kosyciu valgyti,tik bananines tyreles.tai bandziau atpratinti nakti  keltis,is pradziu gere vandeniuka ar arbatyte,bet dabar nervuojasi ir negeria arbatytes,tai tenka duoti pienuka.manasis dazniausiai nueina 8arba 9val vakare miegoti ir atsikelia 1val po pirmos,pavalgo ir tada kokia 6 7val ryte .tai nakti duotu pienuka,o ryte irgi tenka duoti,tai net nezinau kaip atpratinti,o daktare sake,kad po biski pratinciau.gal man nori valgyti del to ,kad kosyciu man nevalgo,tik tyreles,tai nera taip sotu .

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-10-07 15:17

MANO NUOMONE,KAD TIK SKRANDUKUS ISTAMPYSIT MAZYLIAMS SU TOKIU NAKTINIU KOSIU VIRIMU,PASKUI NUTUKIMAS IR KITOS BEDOS VEL

2009-10-07 15:33

nu man irgi nerealiai skamba nesotus maistas... tai ka ant nakties lasiniu duokit tai tikrai bus sotu :) yra kurie nuo 3 men ismiega visa nakty o kiti keliasi naktimis nu ir kas cia tokio? mamyte viena minejo, kad arbateles nenori jos vaikutis, nu tai misinuko padarykite. o nakty kose duoti pirma karta girdziu...manoji pabunda viena karta uztenka misinuko arba arbateles... manau kad mes cia pacios kartais vaikus pripratiname prie tu naktiniu maitinimu...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-08 16:22

Mano dukrytė visą šią savaitę naktį valgyt nenubudo.. O iki tol keldavosi vieną kartelį pavalgyt. Sakau, gal pati susidėliojo dabar tokį rėžimą ir jis toks bus..

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-10-10 13:23

Keliamės mes naktį,kartais vieną , kartais kelis kartus.Išgeria mišinuko ir vėl miega.Nu ko jau ko,bet naktį duot košės,nu tikrai jau nedaviau ir neduosiu.Manau tikrai užtenka pienelio.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 193

2009-10-15 23:26

Mano dukryte ir keliasi nakti, dazniausiai 2 kartus ir geria pienuka. Bandziau neduoti, glosciau galvyte, panesiojau, bet nbepadejo, iesko papuko nors tu ka manau, kai ateis tinkamas laikas, tai ir nebesikels

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-10-16 00:09

kol maitinau pati, mano kleckas keles per nakti kelis kart, budavo kad meigo faze tokia kad as net nejusdavau kaip ji i lova isikeldavau ir pamaitindavau, veliau atsibudus rasdavau ji lovoj :)

o kai nutraukiau pienuka savo, kelios naktys buvo tokios kad prabunda ir praso pienuko bet nedaviau gulejo pas mane salia ir vel uzmigo, tai ir priprato miegot visa nakti, bet buna kad pabunda ir prasosi pas mus parsikeliu ir toliau be problemu meiga iki 7val ryto tada begte tetis daro misinuka..... va taip mes atsikratem naktinio valgymo, nors man  atrodo kad jis netiek valgyt noredavo kiek prisiglaust uzuost pienuka :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-10-20 15:48

Nakti ne koses o misinuko duok, o pries miega duodi peino(ta prasme misinuko?)tai va pries miega duok ir jei nakti kelsis vel duok misinuko.Koses seip nakti nera gerai skrandukui.

2009-10-30 17:20

o as jau pratinu savo leliuka maziau nakti valgyti,jam 7menesiai ir keldavosi du kartus ,tai dabar bandau atpratinti viena karta keltis,o po to isvis nebeduosiu valgyti pasikankinsiu kokia savaite ir nustos...sekmes jums

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-10-30 20:12

as jau taip bandziau,ne velnio,geriam viena kart arbatele,nakti tai2val,o 6.30 geria piena,ir miega iki9 arba iki 10val,o pirmoji buvo kitokia,pasiuliau vandens jai nepatyko ir nuo to laiko negere naktim daugiau,na bandyk,gal pavyks

Naktinis valgymas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 119

2009-10-30 21:51

Kol gere MP tai keldavosi 2 kartus nakti,taip buvo iki 8men,paskui viskas,pries miega misinukas ir ismiega per visa nakti.

2009-11-04 12:55

as dabar leliuka atpratinau keltis viena karta per nakti,ir mazinu pieno kieki,tai ziuresim kaip gausis,jau duodu tik 120ml . bet lengvai atprato viena karta keltis  .

2009-11-04 15:26

mano dukryte valgyt naktimis nustojo apie 10 menesy. anskciau buvo visaip menesy nesikeldavo paskui vel prabusdavo valgyti... mama pati mato jei uzteks arbateles ir pasupuoti vaikely kad vel uzmigtu ji taip ir darys. o jei matys kad reikia pienumo nakty duos pienuka... as budavau y termosiuka pasidarydavau arbateles tai ji kai prabusdavo visu pirma arbatele siuliau, matau kad nieko nebus pienuko truputy dar duodavau ir vel miegodavo.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-11-06 22:10

aš tai jau nuo 5 mėnesių atpratinau naktį valgyti, tiesiog duodavau arbatėlės arba tiesiog virinto vandens gerti

2

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Akvile