Forumas > Šeima > Vestuvės > Pavardė po vestuvių

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 40

2009-05-28 14:46

Viena diena bevaikštant pokalbio tema pakrypo pavardžių link. Kokia ji bus po vestuvių? Jei bus dviguba mergautine ir vyro ar nebus per ilga?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-28 14:49

Manau čia kaip kas nori, nori savo palik, nori vyro pasiimk, dviguba gali net gi, savo ir vyro, o kaip vyrai žmonos pavardę ima, :) na aš paimiau vyropavarde nes net kažkaip minčių nebuvo savo palikti, be to jo pavarge man graži :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-28 14:50

aš,asmeniškai tai rinkausi vyro pavardę su galune-iene,nu nežinau,bet man tai taip gražiau skamba.žiurint kokia vyro pavardė, jei ir tavo mergautinė ir vyro ilga pavardė man tai jau būtų nelabai.kiekvienos asmeninis reikalas.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-28 17:17

o man merginos lb nepasiseke su pavarde :( buvau kalinauskaite o mano vyras kalinauskas cia pries vetuves taip. tai ka cia gali keisti po vestuviu tik galune... susipazinus mums tai man buvo is pradziu kaip bajaris, galvojau jis cia juokauja. taciau visi bajeriai baigesi kai savo busima vyra savo tevams pristaciau. vargsas koky tada jis tardyma atlaike, siaubas... mano tevai ytariai ziurejo, tuoj pradejo mastyti apie visus giminaicius, kad tik ginimes nebutume... o draugai juokaudavo kad esam brolis su sese, net kartais nesmagu budavo...

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-28 18:00

as esu su dviem pavardem, jokio vargo nematau. :) man asmeniskai buvo labai gaila skirtis su savo pavarde, nes ji baigia isnykti ir labai man patinka :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-05-28 22:24

as norejau tik vyro pavarde turet ,bet italijoj savo pavardes deja neprarandi.niekad nemegau savo pavardes taip ir nepavyks man ja atsikratyt

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-05-28 23:14

nu čia tai bajeris Pareigune Tau konkretus gavosi.Būna gi tokių sutapimų.Pvz.mano draugė  vardu Vida,o vyrą rado su pavarde Viduolis.Sako"ilgai tokio ieškojau"nes ištekėjo,kai truputis per 30metelių buvo.Būna situacijų,kad turi pasilikti savo mergautinę pavardę,bet šiaip tai įprasta pas mus "pasidaryti -iene"Na ir man asmeniškai toji naujoviška galūnė -ė "nelimpa"o dar būna,kad išviso nekaip skamba.

2009-05-29 07:36

dėl tos naujos pavardžių mados, kaikurios pavardės tikrai gerai skamba sutrumpintos, bet yra kur kažkaip....na nekaip :) as ir esu už -ienes, bet moterų, su nukąstom pavardžių galūnėm nelaikau pasileidėlių, kaip kad kaikurie mūsų visuomenės nariai :)

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-29 08:01

o as manau tai yra didesniu problemu kurias reikia spresti, o ne del pavardes galunes diskutuoti, cia turiu omenyje neperseniausiai matyta viena laida kurioje butent ir buvo kalbama apie moteru pavardes.man asmeniskai grazu su galune -iene

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-05-29 08:13

Labas visoms,negalėjau atsisakyti tokios ,mano ausims ir akims,gražios pavardės-Karalienė

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-05-29 11:39

Tikrai graži pavardė Karalienė. Maniškė tai etatinė pavardė gerai žinoma Petrauskienė

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 40

2009-05-29 12:20

jai pasilikčiau ir savo paverdę, bučiau Paškevičiūtė Petrikienė :)

tik nežinau ar nebus per ilga

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-05-29 12:36

as labai norejau dvieju pavardziu,man patinka,bet kai ejom su vyru i santuokos rumus tai vyriskis uzrase tik viena santuokine pavarde su iene gale,paskui klausiau kodel nepalikai man mano mergautines pav,priekyje,o jis sako as tave dabar nusipirkau ir kaip norejau taip ir pavadinau(na cia tipo bajeriukas kai reikia santuoku rumuose uz metrikacija susimoketi),kazkaip labai ir nepykau,koksai skirtumas kokia pavarde?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-05-29 14:39

SigitaPP 2009 05 29    

jai pasilikčiau ir savo paverdę, bučiau Paškevičiūtė Petrikienė :)

tik nežinau ar nebus per ilga

Ar bus per ilga pajausi,kai reikės pasirašinėti kokius dokumentus(o jų gyvenime tikrai tenka visokių pildyti)Tavo vietoje gerai pagalvočiau,ar  tikrai reikia Tau abiejų pavardžių(juolab,kad mergautinė ne iš trumpųjų)Kita vertus,savo pavardę visada galėsi susigrąžinti(jei jos po vestuvių ir nepasiliktum)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-29 15:27

pavardė, tai kiekvienos moters pasirinkimas, aš rinkausi vyro pavardę ir su -iene galūnę, man labai gražu tokios pavardės, ir visai tikrai nesvarbu, kad žinos ar aš vedusi ar ne, nu man tai absurdas su tuo slėpimu ir nenorėjimu, kad žinotu, juokinga. Na bet kiek žmonių tiek ir pasirinkimų

2009-05-29 15:35

mano abi yra netrumpos Grudytė - Guobienė, pasirašinėjant nejaučiu diskomforto.bet jei galvoji, kad tau bus nepatogumų - pasiimk tik -ienę, nes pagal lietuvių kalbos asmenvardžių rašymo taisykles, pasirašinėjant finansiniuose dok. privalomas pilnas vardas ir pavardė.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-05-29 16:51

as po vestuviu pasiemiau vyro pavarde,net nekilo niekad abejoniu kokia pavarde bus

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-05-29 18:10

jei jau su dabartiniu susituoksiu, tai pavardė išvis nelietuviška bus

jei su kokiu lietuviu tektų, tai, jei gražiai skambėtų, imčiau tiesiog su galūne -ė. ir ne dėl slėpimo, tekėjus-netekėjus, tiesiog man kai kurios pavardės gražiai taip skamba

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-31 09:09

Isiterpsiu ir as.Is tikro koks skirtumas kokia pavarde ar vyro pasiimi ar savo pasilieki.Tik man asmeniskai keistai atrodo vaiko vienokia motinos kitokia pavarde, tuo atveju kai ji istekejus.O siaip as pasiemiau vyro pavarde reta palyginus, nors ir maniske baigia pranykti teliko du zmones kurie ja gali pratesti is musu gimines.Bet jei tektu pasirasineti abiejomis tai mergautine 14 raidziu, o dabartine 10, tai zinot visa litanija.Man kai kuriom pavardems ir su galune -e graziai skamba, kodel gi ne. Bet mano drauge mergaite savo pavadino dviem vardais, o pavarde taip pat kaip vardas, nu aisku cia ju reikalas, bet vaikas ateityje tures problemu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-06-05 10:39

As imsiu vyro pavarde, savo mergautines nepasiliksiu. O del to, kad bus per ilga, tikrai nesukciau sau galvos.

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Vestuvės > Pavardė po vestuvių

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Rokas