Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Kur perkate rūbus?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 25

2009-05-27 16:55

Pasidalinkite mamytės, kur dažniausiai perkate rūbus sau ir vaikučiams? Ar turite kokią mėgstamą parduotuvę, ar perkat kaip papuola?

Gal žinot kokių nors gerų, bei nebrangių parduotuvių?

Dalinkimes visokia informacija!

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-05-27 17:17

kas liecia vaikiskus rubelius,nesu pirkusi nei vieno vaikisko rubelio lietuvoje paskutiniu metu daugiausia rubelius perku is h and m,dauguma rubeliu is exit ,papuola rubelius pirkti ir kitose parduotuvese kur grazesni pamatau ir su protinga kaina ten ir perku,sau rubus i lt gryzus dazniausiai tik sportinius perkuosi is audimo,bet pasitaiko kad nusiperku ir dzinsus ir palaidines,na man turi patikti rubas ir nesvarbu jo etikete,tai rubelius dazniausiai uzmatau norfos skireliuose,o siaip patinka rubai is vera modos,cubus parduotuve visai nieko,next,ir by young,dazniausiai stengiuosi sau rubus nusipirkti per ispardavimus,o jei labai jau patinka tai nelaukiu kada isparduos

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-27 17:25

Perkam ten kur patiko ir tiko. Nera nustatyta jog butent parduotuvei arba turgui priksim. Dažniausiai važiavom i turgu, o dabar kai kainos beveik vienodos ir turgui nematau vaikiško pasirinkimo tai perkam parduotuvei, o sau ir vyrui drabužius randu ir turguje. 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-27 19:42

na nera taip ,kad tik toj ir ne kitoj perkame rubus.jei pamatome tinkama,patinkama ir reikalinga ruba tai ir perkame.buna kad ir nuolaidos privilioja kazka nusipirkti.buna,kad turguje kazka nusiperkame,bet parduotuveje turbut dazniau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 51

2009-05-27 20:25

mes anksciau pirkdavom turgui,bet dabar kai parduotuvese visada yra nuolaidos tai neapsimoka i turgu vaziuot.taip pat yra daug isparduotuviu nauju ir devetu,ten labai geros kokybes garsesniu firmu randu ir svarbiausiai kainos mane tenkina,taip pat visada randi kazkoki isskirtini daikta.(neturiu omeni tu parduotuviu kur uzeinant vien nu kvapo begi lauk).

Nesuprantu dviejų dalykų: kur dingsta pinigai ir iš kur atsiranda dulkės?

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-05-28 07:34

vaikams pagrinde perku rūbus devėtų prekių parduotuvėse išskyrus apatini trikotažą, kepures... jau ne vieną kartą teko įsitikinti, kad nupirkus rūbus devėtuose daug ilgiau atnešioja nei kur parduotuvėje ar turguje...

o kai dabar krizė spaudžia tai ir sau daug ką perkam būtent devėtuose... kitaip piniginė neneša...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-28 11:06

aš ir nevengiu dėvėtų rūbų parduotuvių, pirkdavau ten ir kai buvo daug geresnė finansinė situacija ir dabar. į turgų ar muges visai neinu - neapsimoka, nes kainos kaip ir kaikuriose parduotuvėse. ir šiaip, aš ne iš tų, kurioms patinka prekintis ir vaikščioti po parduotuves :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-28 11:12

As drabuzelius vaikui ir padevetose perku (nors dabar kai didesnis sunkiau ka rasti ypac berniukam, mergaitems pasirinkimas kitoks), perkam ir parduotuveje ir turguj, pra kartu pirkau internetu, ir atiduoda drabuzeliu drauges.As nesuku galvos is kur tas drabuzeli svarbu tvarkingas, neskyletas, nedemetas.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-05-29 11:42

Mes irgi padevetus dazniausiai perkam, del kainos ir kokybes. Turgaus ar prekybos centru drabuziais esu visiskai nusivylus, kokybes galima sakyti nulis, arba cia tik man tokie papuola Zinoma, batai, apatiniai kitas reikalas.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-05-29 12:05

na taip gyvenciau as lt eiciau ir as pirkti vaikams i poniu laime rubelius,nes pagal lietuvos uzdirbamus atlyginimus tikrai kad nepripirksi vaikams nauju rubeliu,man gaunasi taip kad as daugiausia kam atiduodu,nes visu draugiu bendraamziai vaikai su mano,ir dabar suku galva kam reikes atiduoti rubelius savo vaiku isaugtus,o pas mus norvegijoje nera poniu laimes tai tenka pirkti viska nauja,o kai geros nuolaidos yra tai manau lt labdaroje pigiau nenupirksi

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-29 15:48

Perkame parduotuvese ir padevetuose, bet is turgaus ne, gaila del turginiu rubu pinigelius leisti, vos kelis kartus apsimauk siules issyra, jau net nezinau kiek metu turguje nebuvau.

Na papasakosiu su padevetais viena situacija, vaikstau ziurineju vaikams rubelius, pamaciau mazajam megztuka, o galvoju koks fainas kaip naujas, ir kaina vos 1 lt. po keliu dienu vaikstineju akropolyje, uzsukau i vaiku miesta bodziuku nupirkti, ogi ir ka matau toks pat megztukas ir kaina 69 lt. ot galvoju va ir pirk parduotuvese, tai is parduotuviu perkame per nuolaidas , o padevetu neaplenkiu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-06-03 09:32

agnija 2009 05 27    

Pasidalinkite mamytės, kur dažniausiai perkate rūbus sau ir vaikučiams? Ar turite kokią mėgstamą parduotuvę, ar perkat kaip papuola?

Gal žinot kokių nors gerų, bei nebrangių parduotuvių?

Dalinkimes visokia informacija!

Dažniausiai perku internetinėse parduotuvėse, nes daug patogiau ir pigiau. Pastaruoju metu dažniausiai savo mažyliai perku UGU parduotuvėje, kadangi labai puiki aptarnavimo kokybė, mažos kainos ir labai kokybiški bei gražūs drabužėliai. Na aišku riktis jums, nes parduotuvių yra ir daugiau ;)

Paskutinį kartą redagavo: Kamilia (2009-06-08 12:38)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 51

2009-06-03 10:27

apziurejau ta AGU parduotuve bet kad labai ten mazas pasirinkimas,tik sliauztinukai.kainos kaip su akcija tai geros.

Nesuprantu dviejų dalykų: kur dingsta pinigai ir iš kur atsiranda dulkės?

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-06-03 10:32

vaikui dažniausiai perka mano mama (turi baisią silpnybę pirkt jai skudurėlius, tai kai aplankom, tenka prikraut dar vieną lagaminą ), ji dažnai dėvėtuose labai gražių randa. aš saviškei neretai perku "JBC" parduotuvėje- kainos ne pačios mažiausios, bet yra nuostabių rūbų vaikams. o nuolaidos ten neretai būna, tai visai nieko.

sau dažniausiai perku New Yorker'y- ir išpardavimai dažni, ir šiaip tikrai galima daug ko rasti. dar kartais į Seppalą užeinu, Mark's & Spenser irgi šį tą randu, nors ir nedažnai. vis planuoju užsukt ir į padėvėtus, bet kol baigiu dirbt, ir jie užsidaro

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-06-03 10:41

Na taip, 6šliauštai ir 6kombinezonai... :D Nekoks pasirinkimas :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 25

2009-06-07 22:07

Mes irgi perkam turguje, kartais padėvėtuose, o kartais ir "Tinkoje" randu ne tik sau, bet ir dukrai.

O šiaip kol ji vis auga, tai nesinori taip išlaidaut, nes čia tik aprengi, o čia jau ir išauga.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-06-08 12:36

Na "NewYorker" mes irgi dažniausiai perkame. Turguje pirkti vengiam, nes nesinori gatvėje su tuo pačiu drabužiu sutikt dar bent kelis ;)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-08 12:50

tai dabar ir parduotuveje pirkta ruba daznai sutikti galima gatveje.na nebent perkate autorinese parduotuvese

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 131

2009-06-14 21:20

Siaip tai ivairiai rubelius vaikuciams perkam ziurim kur pigiau, bet as i turgelius vaikscioti nelabai megstu, geriau renkuosi parduotuves ivairias. Savaitgali buvom siek tiek iseje apiprekinti maziu, tai uzsukom i Cipolino ir netycia papuolem ant ispardavimo, ten siuo metu dideles nuolaidos avalinei ir drabuzeliams nuo 20 iki 50 proc.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-06-14 21:49

as tai perku parduotuvese pas mus geros kainos italijoj,geru fyrmu rubus uz prieinamas kainas gali nusipirkt.i turgu cia neinu nors labai pigu cia kainuos nuo 1 euro,gali uz 15 euru nuo galvos iki koju apsirenkt.bet turgus man nepatinka todel niekads neinu ten.mano uosve kartais uzsuka juose apsipirkt,nors daba vis reciau ,nes pardese kainos yra nukritusios.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Kur perkate rūbus?

Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Zygimantas