Forumas > Sveikata > Ligų profilaktika ir... > Kylančios rūgštys

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2009-05-26 20:24

Sveikos. Pasipasakokit, kokius vaistukus vartojat, ko nevalgot, kad nekiltų rūgštys?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-26 20:33

Pirmiausia reikia atsisakyti patiekalų kurie didina rūgštingumą. Kepta mėsa, miltinių patiekalų, saldumynų, šviežios duonos, marinuotų daržovių, rugsčių vaisių. Kava pakeisti žaliąja arbata.

Arbatinį šaukštelį sėmenų užpilkite puse stiklinės vandens ir virkite, kol pradės tirštėti. Tokį kisielių gerti 3 kart per dieną prieš valgį. Galima  paskaninti medumi, bananų, pienu.

Pasistengti nepersivalgyti, nes dažna rūgštingumo priežastis besaikis valgymas.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-31 07:38

Sveika, tikrai Drugelis, cia tau gryna tiesa parase. man kildavo nuo miltiniu patiekalu, taigi ju stengiausi vartoti kuo maziau. Zinoma man pasiteisino Renny nuo rūgščių, atsimenu valgydavau as jas tiesiog, nes lb buvo sunku reguliuoti skrandzio rugstinguma.Taciau dar pries pradeda gerti renny visada pamegindavau kaip sakoma naturaliu produktu. lb geras poveikis ir greitas isgerti stikline pieno. as siaip lb nemegstu sito gerimo ir jo apskritai negeriu, bet kai laukiausi tai litrais tiesiog jy geriau ir taip skanu buvo, o dabar kai prisimenu tai net nupurto is sleikstulio.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-06-05 13:25

Man tai maalox vaistas labai padeda nuo rugstingumo! Dar vartojame Basica Vital maisto papilda jis reguliuoja rugsciu sarmu pusiausvyra organizme tai ir tos rugstys reciau kyla,ir savijauta superine,darbingumas atsiranda :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 31

2009-06-09 16:38

O kas per maalox? Siaip pirma karta girdziu.

Siandien yra tas rytojus, kurio laukeme vakar :)

2009-06-09 18:25

Dar gerai kai rūgštys kila gerti raudonųjų bulvių sulti.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-06-10 13:54

Drugelis 2009 06 09    

Dar gerai kai rūgštys kila gerti raudonųjų bulvių sulti.

bet kiek pastebejau jas retai kur galima rasti Siandien vaistineje nusipirkau raniberl, lauksiu kol bus ta nemalonioji situacija su rugstimis ir pabandysiu :)

2009-06-10 14:40

Linkiu sekmės, tikiuos viskas bus gerai. 

2009-06-15 14:53

Skubu pasidziaugti. visgi vel atsitiko, kad savaitgali teko truputi gamtoje su kolegomis pabuti, pamineti viena proga ir neisvengiamai pakelti keleta taureliu, atejo proga isbandyti nusipirkta vaista raniberl, tikrai padejo ar gan greitai. Tai daabar visada isimetu del viso pikto i rankine :) Labai patogu nesiotis su savimi :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-07-01 17:08

Man pagelebeje sena gera suspencija Maalox, parsiduoda maiseliuose tokiuose vienkartine doze, bet as kartais per du kartus ta maisiuku sugeriu ir uztenka man, svelni ir nedirgina skrandzio o rugstis kaip mat nuima :)

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
eva