Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

9

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-01-13 22:41

Oi doriuk užjaučiu, su dilgėline esame atsidūrę net 2 kartus reanimacijoje . Gaila labai mažiuko, stiprybės tau , mažiukui sveikatėlės, augant žinok lengvės tos alergijos nes po truputį po truputį atsiringsite, o dėl bitės tai mes darėmės tyrimus bitei ne alergiškas, o nuo širšės įgėlimo gali ištikti net koma , 1 kartą buvo įgėlusi ligoninėje atpumpavo su adrenalinu ir vasarą liepė nešiotis rankinėje labai vargina tiek vaikus, tiek tėvelius alergijos .

Kiek mums buvo ašarų , vaikai valgydavo ledus , sakydavo imk Grantai, o aš tuoj puldavau neleisti, paskui pats sakydavo jau negaliu ir vėl ašaros . Bet metams bėgant galiu pasakyti jau galima daug ko valgyti iš uždraustųjų produktų sąrašo ir tuos pačius ledus, aišku ne kas dieną , bet vis tiek galima 

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2011-01-15 22:50

Kai mums paskutini karta buvo dilgeline tai buvom tik  pradeje eiti i darzeli, daznai sirgom angina , o kadangi esame alergiski penicilinui mums vis rase duracef antibijotikus ir as itariu kad mums dilgeline galejo buti nuo ju, t.y. nuo dazno naudojimo. O itariu del to, kad pati kai buvau pas gerkles daktare uzklausiau del siu antibijotiku tai sake, nori su vaiku ligoninej atsidurti, tai vat man nuo to laiko kirba sirdi ir bijau laukt kol vel reiks antibijotikus gerti.  As ir tikiuosi, kad isaugsim alergija, nes sakito knygeles sako noriu torto, o mum negalima, taaip gaila vaiko baisu. Tai siam gimtadieniui dariusiu pati, kad vaikas galetu valgyti, prastas bus bet jam jauciu bus dziaugsmo, kad us vaisais ir per savo gimtadieni gali torto ragauti. Su siaubu laukiau ir siu Kaledu darzeli, mum sokolado negalima, tai as privyniojau i saldainiu popieriukus slyvu, tai kaip vaikas valge, su tokiu noru,  net graudu ziureti buvo, kad negali tikro sokolado. Bet as gyvenu su viltim ir tikiuos, kad viskas bus gerai, to linkiu ir kitoms alergiuku mamoms.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-01-16 16:05

Jetau kaip gaila mažučio . Na tikiu, kad su lig kiekvienais metais jums bus geriau, to linkiu 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2011-01-26 15:32

Sveikos mamytes, nors cia as naujoke, bet manau, jog taip pat turiu patirti sia tema. Mano situacija skiriasi tik tuo, kad galbut mano berniuko alergija buvo "lengvos formos". Noriu pasakyti, jog mano vaikas nera alergiskas maistui, bet matyti jog buvo pazymiu i alergenus kurie yra skalbiamuosiuose milteliuose. Jo kunelio odele budavo siek tiek paraudusi vietomis, kazkodel negalvojau, kad tai nuo maisto, pirmiausiai nusprendziau pakeisti prausimosi priemones - nepadejo, tada pakeiciau skalbimo miltelius. Tokiu budu ir supratau kas erzino jo odele. Pradejau naudoti Ringuvos drozles, o dabar perku Ringuvos Balance skalbiklius. Nes juos patogiau naudoti nei drozles, bet... drozles pigesnes :) Atsiprasau jei tai skamba kaip reklama. As tik norejau pasakyti kad gal ne visi berimai ar alergijos buna nuo maisto, manau, jog taip gali atsitikti ir nuo kitu dalyku.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-01 17:20

Dieve kiek man reikejo iskesti, kai mano mazius susirgo Herpetinė infekcija

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2013-03-27 12:10

Sveikos, Mielos mamytės,
Kreipiuosi i Jus su prašymu, esu psichologijos studentė ir bakalaurui tiriu tėvų, auginančių alergiškus vaikus, išgyvenimus. Jeigu auginate alergiškus vaikučius būčiau dėkinga, jeigu atsakytumėte į žemiau pateiktą anketą. Anketa neilga ir visiškai anonimiška :)

http://apklausa.lt/f/tevu-auginanciu-alerginemis-ligomis-sergancius-vaikus-isgyvenimu-tyrimas-r23f9l3.fullpage

Ačiū Jums už supratingumą ir pagalbą :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37

2016-04-21 16:26

pas mus tai vaikas egzemą turi :( tai kol radom kokios patalynės reikia, tai tiek laiko praėjo... bet va paskaitėm, kad pasirodo, vaikiukams net negalima tokios pačios patalynės kaip suaugusiems! (čia skaitėm: http://apiejaukiusnamus.blogas.lt/patalyne-vaikams-ir-suaugusiems-83.html)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2016-04-28 16:56

Munita 2016 04 21    

pas mus tai vaikas egzemą turi :( tai kol radom kokios patalynės reikia, tai tiek laiko praėjo... bet va paskaitėm, kad pasirodo, vaikiukams net negalima tokios pačios patalynės kaip suaugusiems! (čia skaitėm: http://apiejaukiusnamus.blogas.lt/patalyne-vaikams-ir-suaugusiems-83.html)

Cia geras :O niekada nebuciau pagalvojus, o mazylis nuolate galvele kasosi, tai gal cia bus problemos priezastsi... busi mane isgelbejus! :D

9

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.