Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 423

2010-04-13 10:09

Labas rytelis ,ar galiu prie jusu jungtis?

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 10:31

zinoma gali.....kuo daugiau diskutuoja,tuo idomiau

2010-04-13 11:22

Tada trumpai prisistatau.Esu daugiavaike mamyte,du jau dideli,o mazoji 4 metuku.Pusantru metu,kaip emigravom i UK,o kile esam is Mazeikiu,ilga laika gyvene Palangoj,taigi MISRUNAI .Mazoji musu turi tokia problemele,kaip ir daugelio jusu vaikuciu,LT buvo atopinis dermatitas,o UK egzema.alergiska baltymui,taigi paskaiciau apie kazkurios mamytes siuloma pieno ir aliejaus vonele,bet pagalvojau kazi jai nebus blogiau,nesalergiska kaip rasiau baltymui?

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 12:15

nestuole 2010 04 13    

Tada trumpai prisistatau.Esu daugiavaike mamyte,du jau dideli,o mazoji 4 metuku.Pusantru metu,kaip emigravom i UK,o kile esam is Mazeikiu,ilga laika gyvene Palangoj,taigi MISRUNAI .Mazoji musu turi tokia problemele,kaip ir daugelio jusu vaikuciu,LT buvo atopinis dermatitas,o UK egzema.alergiska baltymui,taigi paskaiciau apie kazkurios mamytes siuloma pieno ir aliejaus vonele,bet pagalvojau kazi jai nebus blogiau,nesalergiska kaip rasiau baltymui?

as irgi galvojau ,kad gali buti blogiau...bet zinok labai padejo...ir ta tepaliuka butinai isbandyk...patariu is visos sirdies...dieve kaip man sirdis skaudejo,kai vaikutis visas nusidraskydavo iki krauju,ir buvo baisu i veiduka ziureti - visas raudonas nuo tu isberimu...tai isivaizduoju,kaip tau dabar...o ar ilgai jau turit ta alergija?mums apie 4 menesius buvo,nesakau ir dabar ant krutines truputis yra,bet jau baigiasi...

2010-04-13 12:58

gytutis 2010 04 13     nestuole 2010 04 13    

as irgi galvojau ,kad gali buti blogiau...bet zinok labai padejo...ir ta tepaliuka butinai isbandyk...patariu is visos sirdies...dieve kaip man sirdis skaudejo,kai vaikutis visas nusidraskydavo iki krauju,ir buvo baisu i veiduka ziureti - visas raudonas nuo tu isberimu...tai isivaizduoju,kaip tau dabar...o ar ilgai jau turit ta alergija?mums apie 4 menesius buvo,nesakau ir dabar ant krutines truputis yra,bet jau baigiasi...

Mano mazajai pasireiske visa tai,kai jai buvo 6 men.,o dabar 4 metukai,o dar neissigydem ,pagrinde yra ant koju pedu,rankyciu  virsutine dalis ir per koju,ranku sulenkimus,daugiau niekur .Nei kunelis,nei veidukas.Isbande daug kremu,geriamu vaistuku,pristabdo,bet neisnyksta visiskai.Atvaziuojant i UK atsiveziau jos vaistukus,o kai pasirodem cia daktarams,tai liepe visus juos mesti isiuksline,nes per stiprus atsieit,o gydomes su ju paskirtais vaistais.Vieni netiko-buvo blogiau,israse kitus-bandom dabar,nu vnz. eksperimentinis triusis kol surasim mums tinkamus kremukus .O to kremuko kur tu siulai,cia niekas nepadarys .Ir cia visaikitas gydymas,nei LT,kazkaip keistai,juk liga ta pati visam pasaulyje,mokomi daktarai kaip tai gydyti,bet GYDO SKIRTINGAI ,ir nesuprasi kas teisus .

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 13:13

dabar tik perskaiciau tavo dukrytes varda,koks fainas,as kai laukiausi irgi norejau mergytes,buciau davusi varda-Vesta...bet tema ne ta....gal turi kas galetu ta tepaliuka atsiusti tau...tas dermatitas ir yra egzema,kiti alergija vadina....o jai niezti tuos paberimus?

2010-04-13 13:31

gytutis 2010 04 13    

dabar tik perskaiciau tavo dukrytes varda,koks fainas,as kai laukiausi irgi norejau mergytes,buciau davusi varda-Vesta...bet tema ne ta....gal turi kas galetu ta tepaliuka atsiusti tau...tas dermatitas ir yra egzema,kiti alergija vadina....o jai niezti tuos paberimus?

Aciu uz pagyrimus ,ji norejom duoti pirmai dukrytei,bet idejom Goda,antras sunus,o kai gime vel mergyte,tai ne nedvejodami idejom Vestute .Atsiustitaiyra kam,bet raset ,kad reikalingas receptas,pagal kuri tik pagamina,o kas ji duos,pvz. mano tevams?Taigi lieka gydytis cia siulomais vaistais .Niezti jai visada,nes odele sausa,norsdrekinu ryte,pietums ir vakare,bet vistiek kasosi,o jei uzvalgo to,ko negalima,tai palieka kaip leopardas,tokiom demem tuoj ismusa ir kasosi be proto.Labai sunku,kad darne visada supranta kai sakau,jog negalima,nes bus blogai,kasysis,ji tikriausiai mano,kad mama ragana,gailisi ir neduoda,kaiprades pat labiau suprasti,kad TIKRAI NUOSITO BLOGAI,va tadabus lengviau.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 13:35

nu nezinau kaip padeti tau....pabandyk prasyti daktares tokiu butent vaistu

2010-04-13 15:22

gytutis 2010 04 13    

nu nezinau kaip padeti tau....pabandyk prasyti daktares tokiu butent vaistu

Nieko nebus,cia jie net nesupras kas cia tokie,o ir kazi ar jie cia ka nors is vis gamina .Gryzom is laukelio,ejom uz interneta susimoketi,saltoka,nors ir sviecia saulyte.Mes pries menesiuka net ligoninej pabuvojom,nes per pazeistas vieteles ant ranku pasigavo kazkokia zaraza,tai tokiais pulinukais ismete,besikasydama uzkrete ir kojeles,tai gulde i ligonine,laselines,antibijotikai .Paeme tuos spuogelius i laboratorija istyrimui,bet atsakymo dar negavom ,laukiam,gal paaiskes nuo ko ji cia uzsikrete.Eina i darzeli,tai zinot,visokiu ir ten vaikuciu yra,taigi nezinia is kur ji .O jus duodat vaikuciams ka nors pries nakt isgerti,kad nesikasytu esant reikalui?

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 16:41

nea neduodu jokiu vaistu,kad nesikasytu....o tu pasidomek ar galima tavo mergytei ,,tavegil,,duoti,nes ji jau didele,man atrodo galima...

2010-04-13 17:00

gytutis 2010 04 13    

nea neduodu jokiu vaistu,kad nesikasytu....o tu pasidomek ar galima tavo mergytei ,,tavegil,,duoti,nes ji jau didele,man atrodo galima...

TAVEGIL mes jau senokai vartojam prireikus,trecdaligalima jai,bet velgi,cia jo neleido naudoti,israse geriama skysti,kuris padeda ir ismiega ramiai,nesikaso.Norejau tik jusu pasiteirauti,ar tik mes vienos cia taip toli pazengusios,kad geriam raminancius vaistukus.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 17:12

va apie raminanciuosius tai as zalia,nieko neismanau...o kokius vaistukus geriat pries miega???ir nuo kada tavegili geriat

2010-04-13 18:40

gytutis 2010 04 13    

va apie raminanciuosius tai as zalia,nieko neismanau...o kokius vaistukus geriat pries miega???ir nuo kada tavegili geriat

TAVEGILI mes pradejom gerti jau budami LT,gal kai Vestute buvo kokiu 2 metuku ,net nepamenu tiksliai,bet tik tada,kai labai suaktyvedavo ir labai kasydavosi,nes jos pacios naudai,nes ji per miegus draskydavosi,tai daktare leido duot gabaleli tavegilio,o cia,UK,geriam toki syrupeli priesmiega,jis angliskas.Bet geras.Isgerusi ketvirti tavegilio ji man nubusdavo i antra nakties puse,o su situosyrupeliu ismiega visa naktele nenubudusi,betvelgi pasikartosiu,tik esant suaktyvejimui.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 20:29

parasyk to syrupelio pavadininma...as pasikonsultuosiu su savo dermatologe.

2010-04-13 21:17

gytutis 2010 04 13    

parasyk to syrupelio pavadininma...as pasikonsultuosiu su savo dermatologe.

UCERAX taip vadinasi

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-04-16 13:37

tavegil5 jau galima nuo metų jau galima duoti tik po pusę tabletės ir tik prieš nakties miegą ne skitaip miegos visą dieną vaikas...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2010-04-16 18:04

zydroji 2010 04 16    

tavegil5 jau galima nuo metų jau galima duoti tik po pusę tabletės ir tik prieš nakties miegą ne skitaip miegos visą dieną vaikas...

Man rodos,kad metuku vaikui galima tik ketvirtadali tavegilio

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-04-16 23:46

n avos prieš mėnesęį buvom pas odos ir sakė gert po pusę...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2010-04-17 00:51

zydroji 2010 04 16    

n avos prieš mėnesęį buvom pas odos ir sakė gert po pusę...

Kiek daktaru-tiek nuomoniu ,jei sako,tai tikriausiai zino

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-04-17 12:54

nestuole 2010 04 16     zydroji 2010 04 16    

Man rodos,kad metuku vaikui galima tik ketvirtadali tavegilio

Mum ir metuku liepdavo duoti ketvirti tavegilio, dabar kai geriam zirteka tai duodu puse.

7

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Karolina