Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 350

2010-03-24 22:46

vabalai 2010 03 24    

taip, su bet kokia alergija reikia susitaikyti, nes teks gyventi taip visa laika.

nesamone, niekada nesutiksiu su nuomone, kad jei alergiskas, tai visam gyvenimui.

www.wioleta.projektas.lt

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-03-25 13:13

wioleta patikėk iš patirtie ssakau. pati nuo mažumė sesu alergiška... taip nuo maisto enbeberia be tturiu šienligę ir ir tiap vadinamą kontaktinį dermatitą. ne tneseniai straipsnį apie tia skaičiau ... ot gaila ka dneišsisaugojau... 100procentų kad vieną alergiją keičia kitą. jei ne iškarto pastebėsi tia po kurio laiko tikria pasireikš. aš irig jau galvojau kaip fainai laisva nuo vaistų ir viso kito , bnet praėjo kažkur 6metai ir pasireiškė šienligė... nuo balandžio mėnesio be purškalų nebegaliu iki pat rugsėjo. o nuvykus į didmiesti iš vis pravalas būna...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-25 18:24

na kaip cia pasakius del alergijos,nesutinku,kad lieka visam gyvenimui.va as maza kai buvau buvau alergiska baldu perstatymui ir dulkems,kiek mama pasakojo tai mane net guzais isberdavo,bet dabar nieko nera,net nepamenu.o atopinis dermatitas tai nera alergija,tai yra egzema...na man gydytoja taip aiskino...tai isaugama,,,na gal iki metu,kitiems iki penkiu metuku.bet praeina.zydroji as bandziau maudyti su soda,nu kad pagerejimu nematau,gal po kelinto karto ???kazkaip net pastebejau,kad veidukas labiau isbertas.

2010-03-25 22:55

o aš ir nesakiau ka dbėrima spraeis... tas maudyma smažina tik nežėjimą... o kas liečia kontaktinį dermatit ątai ir yr aalergijų pasekmės... ka kam išnykst akai kam ne. nu reiks man vėl to straipsnio paieškot... gi neišsigalvoju. pati skaičiau...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-25 23:45

gytutis 2010 03 25    

na kaip cia pasakius del alergijos,nesutinku,kad lieka visam gyvenimui.va as maza kai buvau buvau alergiska baldu perstatymui ir dulkems,kiek mama pasakojo tai mane net guzais isberdavo,bet dabar nieko nera,net nepamenu.o atopinis dermatitas tai nera alergija,tai yra egzema...na man gydytoja taip aiskino...tai isaugama,,,na gal iki metu,kitiems iki penkiu metuku.bet praeina.zydroji as bandziau maudyti su soda,nu kad pagerejimu nematau,gal po kelinto karto ???kazkaip net pastebejau,kad veidukas labiau isbertas.

alergija yra neisgydoma liga, ji lieka visam gvenimui. tai ne mano nuomone - tai medicininis faktas.  tik ji gali buti uzslopinta. ji gali nepasireiksti 1 metus ar net 40 metu, bet vel islysti bet kada, kai jai atsiranda salygos.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-28 10:55

kai braskiu persivalgau man visada alergija islenda....

2010-04-06 21:21

sienlige tai 100% yra pagydoma, tik reikia rasti gera daktara, kuris dirba is pasaukimo ir jam svarbu pagydyti zmogu. o ne del to, kad koki kysiuka kas atnestu.

o kai kurios alergijos yra isaugamos su metais. ypac tokios, kurias nescios mamos pridaro, o ne paveldetos. o mamos pridaro taip: uzsiciklina ant kokio nors produkto, gimes vaikas labai daznai buna butent tam produktui alergiskas.

sakau, kad alergijos yra pagydamos ne is lempos, o del to, kad radau fantastiska gydytoja. kuri mano nuomone pakeite. gydimas labai ilgas ir labai svarbu nesuklupti ir nepasiduoti silpnybem [jei pvz esi kazkokiam maisto produktui alergikas].  kaip jau pasakojau gimineje turiu daug daktaru ir vienas yra odos daktaras,kuris man buvo ikales i galva, kad jei alergiskas, tai visam gyvenimui.  dabar as jau taip nemanau.

Paskutinį kartą redagavo: wioleta (2010-04-06 21:22)

www.wioleta.projektas.lt

2010-04-06 23:39

na wioleta nežinau... aš taip nemanau... kaži kokiais būdais tai įmnaoma. o kaip šienligę išgydyti... nebent į drėgną vietą važiuoti gyventi... sakyk ką nori praeis koks laiko tarpasir vėl pasikartos viskas... tik daba rtiap atrodo... kad pasveikot...

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-07 01:15

As del to "vieno produkto uzsiciklinimo" noreciau pasisakyt- as besilaukdama be proto valgiau apelsinus, kilogramais...drebejau, kaip ju norejau... Bet sunus, tfu tfu tfu, nieko, nealergiskas citrusams... tikiuosi, kad ir neislys kada ateityje...

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-07 09:37

mamytes,musu mazyliui rado vaistuku nuo dermatito..skubu su jumis pasidalinti receptukais,nes zinau kaip reikia ....juk kaip baisu kai vaikutis neramus ir jam visada niezti....gydytoja man patare maudyti tokioje voneleje:pasidaryti tirpaliuka i vonia....puodelis piena ir alyvuogiu aliejus,ir i vonele visa turini supilti....po maudyniu leisti vaikiukui paciam nudziuti(neprausti jokiais muilais ir nenupilti svariu vandeniu,kad liktu viskas ant odeles)po to vaistineje mums pagamino tokios sudeties tepaliuka :( nezinau kaip lietuviskai....unguentum emulsificats..bet galvoju cia lotyniskai...rezultatas jau matesi is karto kai patepiau....

2010-04-07 12:33

jau aš kai maudau niekad anešluostau merginų savo tik nudžiūti leidžiu čia jau senas monas žinomas o ta sgaminams tepaliuka stikria geras me sjį irgi naudojam. jau antrą kartą pasidarėm. ir tikria efekta siš karto amtosi.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 90

2010-04-07 18:49

o šiam tepaliukui reikia recepto ar tiesiog paprašai vaistineje, kad pagamintu

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-08 08:57

eitulis 2010 04 07    

o šiam tepaliukui reikia recepto ar tiesiog paprašai vaistineje, kad pagamintu

na mums tai gydytoja israse...as galvoju,kad turi tik su receptuku....o tavo vaikeliui taip pat dermatitas?

2010-04-08 13:55

na taip , sako kad atopinis dermatitas. tai irgi tepam visokiais tepaliukais

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-08 19:16

eitulis 2010 04 08    

na taip , sako kad atopinis dermatitas. tai irgi tepam visokiais tepaliukais

zinok as irgi vargau ilgai....nezinau ar pades tavo vaikeliui,visgi nevienodai tinka tie tepaliukai....bet pabandyk daryti,kaip rasiau.du kartus savaiteje numaudyk pieno ir alyvuogiu aliejuje,ir su tuo tepaliuku....o po to parasyk ar tavo mazyliui padejo...sekmes jums

2010-04-08 20:00

o alyvuogiu aliejaus irgi puodeli pilti

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-08 20:57

nea...alyvuogiu aliejaus pilti tik sauksteli...

2010-04-13 00:00

zydroji 2010 04 06    

na wioleta nežinau... aš taip nemanau... kaži kokiais būdais tai įmnaoma. o kaip šienligę išgydyti... nebent į drėgną vietą važiuoti gyventi... sakyk ką nori praeis koks laiko tarpasir vėl pasikartos viskas... tik daba rtiap atrodo... kad pasveikot...

as niekada ir nesakiau, kad sirgau sienlige, nes as ja nesirgau. tik pazistu zmoniu, kurie pasveiko ir jokiu bedu su ja nebeturi.

www.wioleta.projektas.lt

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 09:56

wioleta

norejau paklausti ar tavo vaikeliui padejo tas tepaliukas ir tokios voneles???maniskis galima sakyti pasveiko....dar truputi matosi,bet isgis..

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-13 09:57

oi atsiprasau wioleta ...sis klausimas buvo skirtas eitulis

6

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Kevin