Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2008-06-19 13:11

(Edile @ Jun 18 2008, 08:54 AM) [snapback]603007[/snapback]

Dukrytei jau 10 metų, bet alergija vis dar laikosi, nors tikiuosi kad išaugs. Kaip namuose tau nebus šokolado kurį visi taip mėgstam, gaila jos kai pamatai kad pasislėpusi jį valgo.

o tai gal paieškokite alternatyvos: gal nėra alergijos baltam šokoladui? arba kokių saldainiukų?
Nueikite į ekologiško maisto parduotuves - jie turi pasiūlyti įvairių saldumynų.
Beje, ir internetinių puslapių yra - paieškokite Slėpkite nuo jos tą šokoladą, valgykite, kai ji nemato - naktį, vėlai vakare...

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-09 15:53

gal atsirastų daugiau mamų, kurių vaikai alergiški . mano abi merginos alergiškos daug kam. o apie alergijas yra sakoma taip, kad jos nedingsta su metais tik viena pakeičia kita. taip ir man pačiai yra ir jau ant didžiosios pamačiau. didžioji labai alergiška buvo nuo mažumės pieno baltymui. dabar kiek mažiau, betatsirado aplinkai alergenų... su ja reikia draugauti, o ne kariauti...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 485

2009-03-02 12:26

mes turime tokia problema kaip zanduku berimas,skaiciau kad kitus vaikucius bere ir kuna,o mus tik veidukas,atrodo ka bepavalgytu ziurek ir paraudonuoja zandukai,dabar ziema daviau vitaminu,ir nuo ju bere,- labai norejau kad nenusilptu per ziema tai vistiek daviau tik po puse tos tabletes,nezinau ne puse dezutes nesunaudojom ir nebeduodu,nes vis bere,bijau kad kas rimciau neprasidetu...nebezinau jau ne ka daryti,vis nesuseku nuo ko ja butent bera,tai protas maisosi,atrodo kad nuo visko...pieneli geriam bet jau paskutiniu laiku dazniau i koses dedu,tai gal nuo jo,o gal nuo kiausiniu nors atrodo ju stengiuosi kuo maziau...patarkit mamos ka daryti,kaip isiaiskinti nuo ko,nesinori vaiku badu marinti,jinai pas mane valgi yra tai nori visko ir po daug,ir kaip vaikui neduosi,jau ir taip uzdraudem namuose tokius dalykus kaip apelsinai,mandarinai,nes nuo ju tikrai bere iskart.... - kazin ar isausim mes tai? - nes  vaikas tarkim apelsinus labai megsta o valgyti ne skilteles negalimgal gausiu koki patarima

2009-03-02 14:15

patarimas pagrindinis pradėk viską virti tik ant vandens be pieno: makaronus, kruopas kokias ir pan. kiek galima viską natūralesnio duok. susimažink biški racioną ir po biškį kažką įvedinėk ir matysi kas alergizuoja. pvz. maniškei negalima nei sviesto nei grietinės. tada negalima ir saldainių, šokoladų, kai kurių gėrimų. gali net papraščiausia daržovė kokia alergizuoti:brokolis, paprika, kai ką net morkos alergizuoja.

maniškei tai tuoj pat išberia uodegytę ir pradeda viduriuoti. rašyk kaip seksis. gal tada dalinsimės receptais patiekalų alergiškiems zuikiams.

2009-03-02 14:22

idomu ar cia jau taip ir bus visad tarkim alergiska tiems produktams nuo koriu siuo metu,ar dar galima tiketis kad isaugsim?

2009-03-02 14:25

ir dar beda ta kad ji pas mane valgo daug bet tik tada jei jai skanu,jei neskanu tai gali ir dvi dienas buti nevalgius,-isranki...tai va bijau kad virdama koses be pieno tarkim tik vandenyje bereikalo virsiu,nes ji nevalgys man nieko,lauks kol skanu patiekala paduosiu

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-02 16:49

ervileja 2009 03 02    

idomu ar cia jau taip ir bus visad tarkim alergiska tiems produktams nuo koriu siuo metu,ar dar galima tiketis kad isaugsim?

Gali ir taip būti, gali ir kitaip būti. Gali iš viso dingti, gali ir sustiprėti, jei nesirūpinsi.

Bet faktas vienas - vaikas yra jautrus tam tikroms medžiagoms ir tau reikia išsiaiškinti kokioms: gali rašyti ką kada valgė (yra ir Mama.lt blog'as tam arba gali rašyti kažkokioj užrašų knygelėj). Čia reikia kantrybės ir atkaklumo. Nes kartais užtenka mėnesio kad išsiaiškinti, o kartais ir metų.

Esmė ta, kad čia jau turi tapti tavo ir tavo vaiko gyvenimo būdu. Nes jei tu rūpinsies savo vaiko sveika mityba, sveiku gyvenimu, o jis pats to nesuvoks ir valgys viską, kas pakliūna po ranka - nieko gero nesitikėk.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2009-03-02 17:41

mes esam alergiski karves pienui tai tikiuosi ir laukiu,kad tik is jos isaugtume.Kartais jam parausta zandai bet ne spuogeliais ar tai reiskia alergija ar tiesiog gali but nuo vandenuko kai plauni burnyte?mum 11men.

2009-03-03 09:43

mano merginos abi alergiškos pienui. galim tik kefyrą gerti , jogurtą valgyti ,o iš pieno daugiau nieko. ir dičkiai jau tuoj keturi bus ,bet neišauga. ir apskritai alergijos neišauga, tik viena gali pakeisti kitą. čia iš savo patirties, nes pati turiu alerginų visokių.

2009-03-03 10:16

nu ir mums tik parausta zandukai, siaip spuogeliu nebuna,bet as manau kad cia alergija ne siaip nuo vandenuko...

2009-03-03 12:16

tai kol tokia nedidelė alergija yra tai ir tvarkykit mitybą, žiūrėkit ką duodat ,nes paskui gali būti per vėlų. gali tekti ir ligoninėse pagulėti, nes pradeda ir viduriuoiti ir dusimai gali atsirasti... taip kad nejuokaukit... nes man daržely buvo padarę meškos paslaugą... nors ir sakius buvau vistiek girdydavo ir pieną ir sriubą pienišką kišdavo ir padažus su sviestu bei grietine... tai patikėkit teko vieną dieną iš darbo keturiom lėkti,(o dirbu kitam mieste). nes visą išbėrė ir pradėjo samonės netekinėt vaikas... tai ligoninėj su lašalinėm ilgai gulėjom...

2009-03-03 13:07

zydroji 2009 03 03    

tai kol tokia nedidelė alergija yra tai ir tvarkykit mitybą, žiūrėkit ką duodat ,nes paskui gali būti per vėlų. gali tekti ir ligoninėse pagulėti, nes pradeda ir viduriuoiti ir dusimai gali atsirasti... taip kad nejuokaukit... nes man daržely buvo padarę meškos paslaugą... nors ir sakius buvau vistiek girdydavo ir pieną ir sriubą pienišką kišdavo ir padažus su sviestu bei grietine... tai patikėkit teko vieną dieną iš darbo keturiom lėkti,(o dirbu kitam mieste). nes visą išbėrė ir pradėjo samonės netekinėt vaikas... tai ligoninėj su lašalinėm ilgai gulėjom...

tai ziurim,bet kai ta vaika pastoviai isbere,tai pradedi panikuoti,ir atrodo kad ir nuo to bere ir nuo to,nemanau kad kuri nors mama sau ramiai sedi ir ziuri i savo vaika isberta tarkim as tai esu tokia sikne atsiprasant,kas negerai tuoj pat panikuoti pradedu,tai uztat dabar visai susimakalavau ir atrodo kad apsoliuciai viskas netinka.... nu bet dabar jau susiemiau,seku po biski ramiai kas cia gali netikti....

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-11 11:04

Sveikos, na ką mažasis taip pat alergiškas ir kas baisiausia žiedadulkėm, oi kokios akytės mažučio raudonos, ašaroja, trina jas, alergologė išrašė sirupiuko, kažkiek raudonumas praeina, bet tik išeik į lauką ir vėl tas pats

2009-05-11 15:01

sunku tuomet man pačiai nosis tuoj pat užgula, kosulys prasideda kai žolę kur pjauna, arba kai šienas būna nupjautas... ir nuo mašinų keliamų dulkių... tai lauke irgi nepyragai. yra toks purškalas nuo alerginės slogos, kuris veikia tik nosyje Luffa vadinasi. dar aš ir mano didžioji naudojam Rinitalį čiulpiamas tabletes homeopatines nuo alerginės slogos.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-24 15:10

Laba diena,

Pati alergiška esu vabzdžių įgėjimams (turiu labai saugotis, nes anksčiau dėl to dažnai tekdavo atsidurti ligoninės priėmime), o vyras yra alergiškas paprastam metalui. Visos metalines džinsu detalės, sagos turi buti apsiutos, kad nebutų tiesioginio lietimosi su oda, nes kitaip labai žiauriai išberia, labai niešti, lieka randai net... Pavyzdžiui jis gali nešioti tik auksa ir sidarba. Pamenu buvo karta net kuriozinis nutikas. Draugas gimtadienio proga jam padovanojo sidabrine grandinele, nu ir pažiūros tikrai graži... nu ir ką jūs manot, po dienos paaiškėjo, jog tai ne sidabras, nes mano vyras vaikščiojo raudonu, išbertu kaklu. oi tada tas draugas kiek gėdos apturėjo...

Tačiau šioje temoje norisi diskutuoti ne apie mūsų suaugusiųjų alergijas, o apie mūsų mažųjų... Gal jums teko girdėti ar alergija vienam ar kitam dalykui yra paveldimas dalykas? Kaip jusm atrodo - alergija įgyjama ar įgimta problema? Gal jūsų vaikai turi neyprastas alergijas, na turiu omenyje ne tik tam tikrus maisto produktus... Kaip kovojate su vaikų alergijomis?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-24 18:20

Idomi ir reikalinga tema, bet kolkas neturėjom alergijos niekam. Kai atėjo laikas pradėjom valgyti kiaušynius, mažajai patinka, alergijos nėra. Aplamai maistą, gerimus, skalbimo milteliai ir t,t neturim alergijos, vaistam irgi kolkas neturim alergijos. :)  

oj ne mluoju, prisimeniau, per mamos diena išgere mažoji giros ir spraito o kita diena kūna išbere labai, tai vat ka nežinau ar čia tikrai alergija šitiem produktam, bet pediatras išraše tepalą ir viskas praėjo.. 

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2009-05-24 18:21)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-24 21:23

Mano šeimynelė taip pat niekam bent jau kolkas nėra alergiška.Nuo maisto nė vieno neberia,nuo vaistų taip pat ne.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-24 21:58

O mes alergiski tik kol kas neaisku kam, nes netyre.Turejom dilgeline. Be to kartais uzeina ir dabar kaisti zandukai, nors laikomes hipoalergines dietos. Jau geriau netureti reikalu su alergija.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-24 23:25

mano mazoji alergiska tik tiksliai nera istirta - per maza.

mano puseserei buvo taip kaip tavo vyrui, bet ji issaugo. o drauge vargsta iki siol - ji net plauku palaidu negali nesioti - visas kaklas buna isbertas. mano mama kiausiniu negali valgyti.  baisus dalykas alergija. yra sakoma, jei seimoj nors vienas alergiskas - didele tikimybe kad vaikas irgi bus jautresnis.

o ar paveldima alergija galima issiaiskinti atliekant genetinius tyrimus.

2009-05-25 08:22

jau ne kartą rašiau , kad jeigu nors vienas iš giminės yra alergiškas, tikimybė jog jūsų vaikas bus kažkam alergiškas padidėja... tai kaip ir yra tas paveldimumas. aš pati taip pat esu alergiška metalams išskyrus auksą... tai juokauju, jog esu brangi mergina be galo... mat ir laikrodis turi būti bentjau paauksuotas, nekalbant apie papuošalus. dar esu alergiška pieno produktams bei šienligę turiu... va šeštadienį pabuvom per krikštyna sodyboje ir viskas aš jau lavonas. galvą skauda, sloga, akis peršti ,gerklė irgi... na ne kas ir tiek... merginos mano irgi abi alergiškos pieno produktams ir bet kam, kur nors kiek yra pieno likučių. dičkė dabar gal kiek aprmsta su šiuo elergenu, betaplinkoj kažkam tampa alergiška, o ypač darželyje... tai įtariu jog chlorkei alergiška arba kažkokiems dažams... taip mums bent jau sakė alergologė-homeopatė... o alergijos niekas neišauga... ji gali dingti kaip niekur nieko, o paskui ir vėl atsirasti, arba vieną pakeičia kita...

3

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Linute