Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2007-10-18 14:00

o man jokie tepaliukai nepadeda :( tenka jau naudot hormonini, kad bent jau odyte nepradetu slapiuoti ir kokia pasaline infekcija neisinestu
gulejom ligoninej, dare kraujo tyrima, taciau kadangi mazylis matyt, kad teks tiesiog laukti....

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-06 10:09

(besyte @ Nov 5 2007, 06:03 PM) [snapback]554766[/snapback]

kazi, o gal geriau but nutraukti MP, vien tik del to, kad lelius gali but alergiskas mamos pienui?arba mamos valgomiems dalykeliams?

na, kaip man alergologe sake, vaikas laaaaaabai laaabai retai buna alergiskas MP ir net uzdraude nutraukt MP, nes per ji vaikas gauna svarbiu medziagu, plius stipreja imuninetas...
sutinku, kad mano valgomas maistas gali alergizuot, tik va- beda, kad niekaip nerandu, kas
(ilgai laikiausi hipoalergines dietos - tai tokia dieta, kai praktiskai nieko negalima - nei saldumynu, nei riesutu, nei zuvies, nei grybu, nei vistienos, nei pomidoru ir t.t.)

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-07 15:37

(Lina-S @ Nov 6 2007, 10:09 AM) [snapback]554866[/snapback]

na, kaip man alergologe sake, vaikas laaaaaabai laaabai retai buna alergiskas MP ir net uzdraude nutraukt MP, nes per ji vaikas gauna svarbiu medziagu, plius stipreja imuninetas...
sutinku, kad mano valgomas maistas gali alergizuot, tik va- beda, kad niekaip nerandu, kas
(ilgai laikiausi hipoalergines dietos - tai tokia dieta, kai praktiskai nieko negalima - nei saldumynu, nei riesutu, nei zuvies, nei grybu, nei vistienos, nei pomidoru ir t.t.)

Nenustebciau jei paaisketu jog esi alergiska kazkuriam visai nekaltam produktui.
Mano sunu bere. Prasidejo viskas beveik metu sulaukus. Paskyre griezta dieta - koses vandenyje virtos, paskui sojos misinuku paskanintos, sviestas lydytas, mesa - triusiena. Jokiu saldumynu, kvieciu, tuo labiau karves pieno. BERE. Ir toliau sekmingai bere.
Neapsikentus alergologu is valdisku istaigu siuntinejimo nusiveziau sunuka i privacia klinika ir atliko testus, ugningiausiai sureagavo soja ir visi ankstiniai. Kvieciai kad ir reagavo, tai cia nieko nuostabaus, tai ir pagal sarasa vengtinas produktas. Bet nereagavo daugiau niekas, nei karves pieno baltymai nei pomidorai, nei citrusai. Reagavo soja....

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-07 18:45

(Lina-S @ Nov 7 2007, 05:56 PM) [snapback]555497[/snapback]

atvirai pasakius, mane jau neviltis tuoj pribaigs o aplinkoje negali buti pelesiu, dulkeliu, tie dalykai kiek teko skaityti irgi labai jau stipriai veikia?

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-07 21:54

(ingutevi @ Nov 7 2007, 06:45 PM) [snapback]555511[/snapback]

o aplinkoje negali buti pelesiu, dulkeliu, tie dalykai kiek teko skaityti irgi labai jau stipriai veikia?

pelesiu- tai ne pro kur, dulkeliu stengiuos, kad nebutu
drabuzeliai (ir musu taip pat) skalbiami- tik vaikisku muiliuku arba Ringuvos drozlem, sunu, kaciu ir kitokiu gyvuneliu- ner
tik nz, kaip su tom erkutem..idomu, kaip butu galima patikrint, yra ju ar ner?

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-10 13:46

Mes jau metai vargstam,ir lig gulejom,kiek kremu isbandem....
galiausiai issigydem tik ligoninej,is vidaus reikejo jau gydyti

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-21 13:04

Taip,sunku kaip matai maziuliai alergiski,nezinau ka duoti valgyti,ir kokiu kremu naudoti...
buna praeina ir vel ziurek nuo ko vel alergija.apsidziaugiesi,kad praejo,bet tai trumpam vel ka uzvalgo..tikimes isaugs tai su laiku.
ir linkiu visiems vaikuciams.labai reikia ziuret ka duodi valgyti,tyreliu,kosyciu sudeti,maziau priedu tuo geriau.aisku dar namu aplinka,tai kambariai,jei senas butas.kaip ir minejo viena mamyte buna namu erkes,dulkes.ir sunku kada suprasti tikraja priezasti alergijos...

Mama.lt

Mama.lt

2007-11-22 16:43

as labai gerai zinau kaip yra sunku kai negali padeti savo maziukui kai jis draskosi.,mano maziukui elergija pasireiske kai jam buvo 2savaites.,labai kaltindavau save.,kad gal ka nors valgau kas kenkia.,uztai ir baigiau savo maziuka maitinti be veik 11men.,nors elergija dar paastrejo.,musu tai elergija yra letine.,tai reiskia ka jis pries savaite suvalge gali tik po geros savaites tik pasireiksti.,labai yra sunku.,buvom ir klinikose ir privacioj poliklinikoje.,tai klinikose liepe dietas laikytis.,o privacioj poliklinikoje sake.,kad cia nebutinai gali buti nuo maisto.,liepe ju nesilaikyti,nes vaikas dauk ka gali prarasti.,nes kiekvienas produktas kazkokiu juk turi vitaminu.mes tepames bazalio kremuku.,prausemes uriage prausikliu.,tai mums kazkiek padeda.

Mama.lt

Mama.lt

2007-12-11 10:00

mano emilis turi alergiska sloga, dare LOR tyrima ir tai nustate. pasiunte pas alergologus, kad issiaiskintume del ko ta alergija, tai gavos vel viskas is pradziu. pasedejom su lasiukais ant rankos, nieko gero neparode, niekas neparaudo. tai nusiunte krauja daryt, o is kraujo tyrimo - patvirtino, kad jis tikrai alergiskas (ka jau mes zinojom), bet vel neaisku kam. dabar parekomendavo mokama tyrima daryt. gal kas gali man papasakot, kaip tas mokamas tyrimas atrodo, o gal vel mums pasakys, taip jis yra alergiskas, bet kam ir vel nepaaiskes.

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-23 12:09

(Cypla @ Mar 12 2006, 01:07 PM) [snapback]175935[/snapback]

Sveikos mamytes, mano maziuka irgi labai beria, taigi noreciau paklausti, ka jus savo maziukams pradejote duoti papildomai valgyti??? Nes mums jau greit 6 men., taigi reiks pratinti prie kieto maisto, o man labai baisu kas bus, jei jis bus viskam alergiskas??? Mano dukryte irgi alergiska- nuo kai kuriu maisto produktu jai beria nugaryte ir pilviuka. Kai tik gydytoja liepe maisto raciona papildyti mesyte, prasidejo musu dar didesnes bedos. Dukryte vis ragaudavo mesyte, o ja vis berdavo. Viena diena su vyru per pietus valgeme "Nemateko" desreles "Jokiu E" ir daviau jai gabaliuka. Galvojau paziuresiu, ar vel bers. Labai maloniai buvau nustebinta, kad jos neisbere. Isstudijavau siu desreliu etikete ir suzinojau, kad siu desreliu galima duoti ir alergiskiems vaikas.

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-29 11:19

(Giedre40 @ Jan 23 2008, 12:09 PM) [snapback]571771[/snapback]

Mano dukryte irgi alergiska- nuo kai kuriu maisto produktu jai beria nugaryte ir pilviuka. Kai tik gydytoja liepe maisto raciona papildyti mesyte, prasidejo musu dar didesnes bedos. Dukryte vis ragaudavo mesyte, o ja vis berdavo. Viena diena su vyru per pietus valgeme "Nemateko" desreles "Jokiu E" ir daviau jai gabaliuka. Galvojau paziuresiu, ar vel bers. Labai maloniai buvau nustebinta, kad jos neisbere. Isstudijavau siu desreliu etikete ir suzinojau, kad siu desreliu galima duoti ir alergiskiems vaikas.

As irgi perku desreles "Jokiu E". Mano vyras alergiskas, sunus- alergiskas ir jie abu sias desreles toleruoja gerai- nuo ju ju neberia.

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-29 11:36

(Giedre40 @ Jan 23 2008, 12:09 PM) [snapback]571771[/snapback]

Mano dukryte irgi alergiska- nuo kai kuriu maisto produktu jai beria nugaryte ir pilviuka. Kai tik gydytoja liepe maisto raciona papildyti mesyte, prasidejo musu dar didesnes bedos. Dukryte vis ragaudavo mesyte, o ja vis berdavo. Viena diena su vyru per pietus valgeme "Nemateko" desreles "Jokiu E" ir daviau jai gabaliuka. Galvojau paziuresiu, ar vel bers. Labai maloniai buvau nustebinta, kad jos neisbere. Isstudijavau siu desreliu etikete ir suzinojau, kad siu desreliu galima duoti ir alergiskiems vaikas.

labas visoms, mano mazyliui 6 men. ir is po nakties atsirado raudonos demes ant kojyciu zemiau keliu :(
kas tai? baisu ir isivaizduoti. sian eisim pas gyd., gal nustatys... nesinoretu gultis i ligonine :(
valgom yogurta, varskyte, beveik visas tyreles skirtas vaikams nuo 4 - 6 men. Gerem Hipp 1iki 6 men., paskui perejom ant Hipp 2, bet kai atsirado mazyciaia paberimai ant rankyciu, parodzius gyd., liepe pereit ant priesalerginiu misinuku. Nupirkau viena pabandymui is Hipp serijos, ir ka jus manot_mano vaikis truputi itraukes jo, visa lauk isveme :( ( Tada pabandem pereit prie kt.misinuko. Siuo metu geriam NAN 2.
beje, ar ne viena nesusidure su tom raudonom demelem?

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-04 13:18

aš rytoj einu daryt mokamus kraujo tyrimus, nes gult į ligoninę (tada tyrimai už dyka) labai bijau dėl siautėjančio gripo
sako, kad iki metų tie tyrimai rodo klaidingai, arba neparodo visų alergenų...na, bet vistiek tikiuosi, kad gal nors ant kelio užves...prieš tris mėnesius, kai maitinau MP, tai tyrimai rodė, jog vaikas nealergiškas, nors jam nustatytas difuzinis atopinis dermatitas- sunki forma..

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-04 20:33

mes jau padarem tuos mokamus skiepus, jau yra atsakymas, bet negliu nuvykti pasiimti as ir girdejus, kad ne visada jie pasako, kad vaikas alergiskas, o tik daugmaz, bet as ir noriu, kad bent ant kelio uzvestu!

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-07 20:34

mes darem tuos tyrimus 8 men., parode neigiamus rezultatus, bet dukryte karts nuo karto vis isberia, daug maz jau zinau nuo ko, man baisu kad tik i astma nepereitu

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-11 20:45

as ir pagaliau is savo bedu isbridau, jegu atgavau ir nusikabarojaus pas emilio daktare, tai vat mums irgi nieko gero nepasake, tik erkes. nu bet jau kelis menesius labiau priziuriu patalyne, zaislus, dulkes valau, tai sloga sumazejo, pasirodo ne veltui perdetai tvarkausi. bet vat irgi dave laiko iki geguzes, stebet slogas, kosulius ir tada suvesim rezultatus, jei bus negeri tada pries asminis gydimas mums teks. oi tfiu tfiu tfiu.....

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-22 12:37

zinok net nezinau, kaldryte pakeiciau savaitgali, nuo to laiko, viena nakti labai kosijo, teko duoti vaituku bet nekankino jokiais tyrimais, apziurejus daktare pasake. nes sake, tokiems maziams dar krojuje nera alergenu ir nieko gero neparodys. kaip supratau, jums taip ir nutiko, kad kraujas nieko neparode.

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-14 20:15

Mes irgi alergiski citrusiniams vaisiams, ir deja deja ne visus vaistukus gerti galim. Kai tik susergam, tai dar ir alergija is paskos...

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-17 13:41

Mes kankinamės jau aštuoni metai su ta alergija citrusiniams vaisiaims, šokoladui, fermentiniui sūriui. Kojos išbertos šiurkščiom pleiskanotom raudonom dėmėm, tepam visokius tepaliukus, bet niekaip nepraeina, nes taip ir nepavyksta išsaugoti, kad nevalgytu tokių skanėstų

Mama.lt

Mama.lt

2008-06-18 08:54

Dukrytei jau 10 metų, bet alergija vis dar laikosi, nors tikiuosi kad išaugs. Kaip namuose tau nebus šokolado kurį visi taip mėgstam, gaila jos kai pamatai kad pasislėpusi jį valgo.

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Mano vaikas alergiškas!

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
sniege