Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Dantys dygsta - vaikas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-26 07:31

oi tikrai manau kad nera taisykles be isimties, skaiciau vienam zurnale kad leliukas jau gime su dantuku, tai kaip cia paaiskinti? gydytojai sake kad yra tokiu tik jie lb reti. tai ysivaizduokite paduoda jums mazutely grazutely kudikely o sis jau dantuka turi, nu nezinau gal truputy pasimensciau pamacius toky vaizda, bet is kitos puses - zavu... tai kad cia apatiniai virsutiniai, koks skirtumas juk vistiek isdigs...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-05-26 10:34

mano pusseserės berniukas gimė su dantuku,niekaip negalėjau atsistebėt,bet pasirodo būna ir tokių atvejų.

2009-05-26 13:07

tikrai nezinau ar taip daznai buna, bet turiu poros draugiu atvejus kuomet dantukai vaikuciams pradejo dygti triju menesiu. o dabar kiek bedu turi vienos sunelis triju metuku, kitos keturiu su puse mergyte ir zinokite baisu pas vaikus nera beveik nei vieno sveiko danties. vienai teko savo vaika vesti Amerikos klinika vilniuje, nes marijampoleje net gydytojai nesieme tvarkyti, sake baisus atvejis... tai sunui dare hipnoze ir ka - dantis tvarke... tai paskui mediku isvada buvo tokia, jog kazkas del paveldimumo buvo ten tipo emelis minkstas lb ir pakankamai anksti isdyge greitai sugedo... nu kazkas tokio... kuomet pagalvoju tai gal kartais nera kuom ir dziaugstis ar girtis kad vaikui triju menesiu dantys dygsta... nereiksia kad ateityje viskas bus ok. zinoma ir normaliu laiku isdyge dantys gali greitai gesti...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-05-26 13:25

as skaiciau "mazylyje", kad genetika cia turi reiksmes, bet labai nedaug. dazniausiai dantukai sugenda del to, kad yra nevalomi nuo pat isdygimo, arba ne pakankamai isvalomi. pas mus kaimynu mergaitei jau1,5m. priekiniai dantukai istrupeje, juodi. mama vis tvirtina, kad ir pas ja dantys silpni, o paklausinejus paaiskejo, kad ji ju gyvenime tai mergaitei nevalius. dukrytei dantukai sunkiai dygsta, su temperatura, viduriavimu ir verksmais, o suneliui kai dygo, tai isvis jokios reakcijos nebudavo, nors vienu metu po 2 lysdavo. ir zinok tu cia nuo ko tas dygimas priklauso...

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-05-26 16:22

Oj kaip būtų man gerai, jei vaikas miegotu o jam dantukai kalas ir tiek, nes su saviškiu tiek prasikankinau, bet jau dabar didelis tai viskas jau praejo :)

2009-05-27 08:40

as manau kad maniskiai tai tyla pries audra bus...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-05-27 09:45

oi manau tu tik dziaukis kad tavo mergyte rami...., uztat as jau pavargau ir pervargau, o dar ju nera...

2009-05-27 18:12

viskas bus matyt, taciau as jau nusipirkau ir vaitku dantenukems patepti nu neprieiks tai neprireiks, bet megstu buti pasiruosusi tokiam extrymui kaip dantu dygimas :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-27 22:11

aš ir turėdavau cvaistukų,bet kartais su medum patepdavau,mano mažajai padėdavo.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-05-27 22:32

esu ir as girdejusi kad su medum pateptos dantenos lengviau dantukus isdaigina,bet juk mazyliam iki 1metu medaus duoti negalima,o del to kad ale anksti isdyge,greiciau sugede iskris,tai tikra nesamone,mano vyras gime jau su dantuku,dar ir dabar po 30meteliu ziba kaip perliniai,man taip pat gan anksti isdygo tai taip pat problemu neturiu,dukrai pirmasis pasirode 4men,manau kad tik reikia priziureti,valyti ryte ir vakare,tuomet ir problemu nebus,na nebent tai palikimas is senesnes kartos

2009-05-27 22:34

tai kiek ten to medaus ,labai nedaug trupučiu patrini ir viskas.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-05-27 22:40

nu juk suprantu kad nesauksta ikisi,bet tiek patepus tai nurimsta mazylis tik trumpam,o po to kas?

2009-05-27 22:49

nu maniškei ti kažkaip pakakdavo to,visada prieš naktį patepdavau.nelabai mes jautėm kaip tie dantys lindo,tik jau seilės bėgo.o sūnui kai dygo,visai seilės nebėgo ir nebuvo irzlus.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2009-05-27 23:47

Mums pirmieji dantukai pasirode 10menesi. Pirmi du virsutiniai,po to keturi apatiniai ir vel du virsutiniai-vat tokia seka. esam pusantru metuku,o dantuku turim tik astuonis. Reiks vel pabandyt duot kalcio,gal prades kaltis toliau. 

2009-05-28 07:01

na o as kantriai lauksiu... ziuresiu, manau kad ir medu ismeginsiu ir kitokias liaudiskas priemones, aisku jeigu prireiks... bet tau manau mamos jau tokios privalo buti ir numatyti simta keliu, budu problemai spresti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-05-28 20:49

Mums ir prasikalė iš smegenėlių dantukų 2 viršūnėlės, tai ir prieš miega pateplioju su medumi, o jei neklystų tai to paties tepaliuko Kamisted į sudėtį taip pat ieina medus. Jei su protu tai viska galima.

2009-05-29 07:08

o man vaistinej patare Dentinox-Gel N be cukraus. tipo vaistininke sako kiti lb saldus tie tepaliukai ir neva vaikiukam nelabai patinka... gal kas is mamyciu yra naudoja sy tepaliuka?kokie atsiliepimai? bet matyt jie visi geri, mazdaug toky pat poveiky duoda, man sake kad sis saldo truputy ir nuima skausma... ziuresiu kaip cia bus

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-05-29 08:12

naudojau abu tepaliukus, jokio skirtumo nepastebejau. bandziau ir ant saves, buvo idomu, kaip jie ten veikia, tai zinokit, toks jausmas, kaip pas stomatologa, kai uzsaldo, ta vieta kur patepta, nejautri pasidaro apie 20 min. na, siaip skonis tai abieju slykstus.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-05-30 09:19

ai, dzin tie skoniai - svarbiausia kad vaikutis neverktu. o man tai juoko buvo, patepiau ana vakara dantenukes dukrytei, tai ji tik nusilaize viskas, liezuvis iskistas akys ispustos, ziuri y mane... tai taip ir nesupratau as vaistuko veikimo esmes... tai kada jis ten speja ka uzsaldyti ar skausmo numalsinti, kai is karto buna nulaizytas? bet aisku, kuris cia kudikis gules penkias minutes nesiseiliojes ir lauks kazkokio veikimo vaisto?

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-31 21:18

iš liaudiškų patarimų dar vienas - sutrinti morkytę ir į merliuką susukus duoti vaikui pačiulpti. bet čia aišku irgi su saiku, kad alergijos nebūtų.

jei skaudžiai kalasi dantukai, tai tepaliukai tik trumpam ir tepadeda... ir deja, tėveliams bei kūdikiui tenka pavargti.

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Dantys dygsta - vaikas...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Linukas