Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Dantys dygsta - vaikas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-24 14:04

Pries pora dienu buvom nuvyke pas pediatre, nieko ypatingo - eiliniam pasisverimui. ji apziurejusi dukryte patvirtino, jog jau kalasi dantukai. procesas prasidejes viskas einasi taip kaip reikia. dar aptarem kokias priemones naudoti, t.y. kuom tepti dantenukes, kaip jas pamasazuoti ir t.t. sake kad gali buti padideti skysciu poreikis, del gerimo taip tikrai, pastebejau jog mergyte daug daugiau geria... liepe sekti vakarais temperatura, nuramino kad iki 38 tai dar nera kritinis atvejis, taciau pasiruosti viburkol, eferalgan  zvakuciu ir t.t. visa sita as suprtau... tik va kad mergytes tai visai nesuprantu. Nakty miega gerai, valgo truputy maziau, taciau daug geria, zaidzia yra zvali linksma tik tas zvalumas tesiasi valanda, o paskui jy pradeda verkti ir taip kad jau niekas negelbsti ir uzmiega po keliu minuciu. stai dabar jau antra val po pietu, o ji atsikelusi nuo 8 ryto jau trecia karta luzus miega... nu nejaugi ji tuos dantis taip ir pramiegos??? ar yra kam buve kad dantukai be jokio vargo isdygsta?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 136

2009-05-24 14:09

Laba.taip mums yra taip buve net nepajutome kaip isdyko dantukai o ju jau 16 :) o gal jau ir daugiau :) nei temperatura kito nei reke ,nei seilytes labai bego :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-24 15:10

Zinok mano pirmajai mergickai be jokiu problemu isdygo dantukai.tiesa,patys pirmieji jai isdygo metu proga.

2009-05-24 15:13

dabar kuomet jums rasau, mano mazoji jau trecia valanda miega... nu neramu zinokite darosi... gal man ja zadint ar ka?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-24 16:10

Kiekvienam dantukai skirtingai kalas, digsta, o miega gal kad nuovargis ir dantukų  pasirodimas savo daro, :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-05-24 16:14

mum pirmiieji dantukai isdygo 4men,tai jokiu problemu,net nejutom kaip per 3menesius isdygo 4dantukai,o septintam menesi per savaite pasirode dar 4,va tada tai buvo vargo,ir temperatura 38-39,ir zirzimas,ir nemiga,ir asaros,tada tai pajutau ka reiskia kai vaikui dantukai dygsta,o jei jums jokiu problemu nekyla tai tik dziaukites,juk kiekvienas si perioda pergyvena savaip

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-24 16:54

Smagu mamytem kuriu vaikuciam dantukai be temperaturu dygsta, pirmi du dygo su 38-39 temperatura, paskui lyg ir viskas ok, ziuri vienas, ziuri kitas.O dabar vel dygsta iltys tai kai uzkilo temp 39-40 patikekit ne kas. O kas del didelio miegelio, zvilgtelk ar teperaturos nera, nes gali ir nuo to miegoti, o gali ir del to kad vaikui sunku yra.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-24 21:42

Mano panele iš karto dygo 3iltiniai,tai seilės bėgo,siaubas.Temperatūros tikrai neturėjo,kai dygo dantukai,nei miegojo daugiau,gal irzlesnė buvo.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-24 21:56

Zinai pareigune maniskis ir miega daugiau ismiega pietu tris valandas po pusantros vel miegoti ir vel 1.5 miega, bet cia taip pasidare, kai oras apniuko, sakyciau vaikai gal jautriau reaguoja i oro kaita, o ypac kai buna apsiniauke.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-24 21:58

mano panelė ir šiandien ilgai miegojo,tris val išmiegojo.pritariu kad ir oras kartais turi įtakos.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 232

2009-05-25 02:42

sveikos mamytes,matau jus jau cia senai bendraujat viena kita jau pazystat,as irgi noriu pasisakyti,kad mano suneliui 6men.ir turim du dantukus dar penkiu nebuvo kai islindo,bet buvo asaru ir temperatura pakilus ,nuo ranku nenuejo apie dvi dienas.tai as isivaizduoju kad visi taip dantukai lys?jau ir trecias baltuoja bet sesele sake kad islys po poros menesiu,vel turejo temperaturos ,slogavo

2009-05-25 08:15

nu reikia cia man tiketis lengvu dantuku, o gal cia tyla pries audra?manau gali buti ir taip...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-05-25 11:55

Mano visiems vaikams dantys isdygo be vargo ir jokio skausmo,net nepajutau.Tik dziaukis,kad tavo vaikutis ramus

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-05-25 13:42

pirmų dantukų sulaukėm palygint lengvai prieš porą mėn.Bet jau dabar su antrais(viršutiniais)vargelis.Nemiegam nei dieną nei naktį.vakare keletui valandų numinga,o naktį atsistoja lovytėj ir verkšlena,tipo paimkit mane pas save,man blogai.pas mus lovoj užsimerkus blaškosi,ieško tinkamos padėties-pakyla,krenta visu svoriu-gaunam ir mes su tėvu su jos galva į akį ir plaukus man nupešioja...lyg užmiega,perneši į jos lovą ir vėl dainelė iš naujo.Stojasi,verkia.Visi kaip zombiai vaikštom.Pavydžiu toms,kurių vaikučiai miega ir dantukai dygsta.Raminam tik save,jog tai tęsis ne amžinai.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-05-25 15:39

Del tos temperaturos tai baisu!!!tai mamytes ir duodat vaistukus kaskart?as nzn ar tai sutapimas,bet buvau skiepuku(4men.) ir po to,jau penkta diena temperatura sukilusi,naudoju zvakutes,bet tai jas kasdien kisti irgi gal nekas?seiles tysta,labai irzli pasidare,mazai valgo,o taip kosytes kirto,net mano pienuko diena nebevalge,o dabar atvirksciai nieko nebevalgo,tik mano pienuka,net vandens negeria,bet nelabai ir matosi,kad kas kalasi,gal virsuje balciau.Ar gali buti,kad virsutiniai pirma islys?

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-05-25 16:04

kiek žinau,tai apačioj pirmiausiai išdygsta.perbrauk savo pirštu apatinius(centrinius)gal jau pajausi aštrumą.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-05-25 16:31

nieko nejauciu,tik ji liezuvi keistai kaicioja kelias dienas,lyk kasytusi apcia...o turi labai jaustis,gal dar nedyksta,bet tai kas tada???

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-05-25 16:57

o tu nebandei savo vaikuciui vibrocilio zvakutes duoti,siektiek jos ramina ir skausma mazina,cia man atrodo priklauso nuo vaiko vieniems dygsta pirmi apatiniai kitiems virsutiniai dantukai

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-25 22:17

juodakate, kai mazyle bus irzli, pabandyk pamasazuoti jai smegeneles. ir matysi ar nurimsta :) dantukai gali kaltis puse metu, taip pat ir seiles gausiai teketi.

mes laukiam pirmu dantuku, bet niekaip nesulaukiam :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-25 22:28

vieniem vaikuciams pirmiau isdygsta virsutinis dantukas.kitiems-apatinis.ir tai nereiskia kad visiems turi buti vienodai.

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Vystymasis > Dantys dygsta - vaikas...

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
sniege