Forumas > Sveikata > Šeimos ir... > Mūsų baimės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-11 18:59

simona26 2009 08 06    

kristulka-mano mama labai bijo varliu tai jau zinau kas ten per baime :) bet taciau rupuziu ji nebijo.o kaip tu?

aš bijau ir rupūžiu  tiesa pasakius aš jų neskiriu, kadangi aš jų labai bijau aš nežiūriu į jas lekiu kuo toliau

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-08-16 17:38

dar viena baime.bijau netekt darbo

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-16 17:51

anaidat 2009 08 16    

dar viena baime.bijau netekt darbo

tikrai tik dabar susimasciau apie baimes, kad musu cia tos baimes ((vorai, varles, aukstis, vanduo ir t.t.) tai galime su jomis tvarkytis ir jos neytakoja kitu musu gyvenimo sriciu... o baime del darbo, del gyvybes, del vaiku del ateities gali tikrai rimtas ligas yvaryti

2009-08-16 18:07

klysti pareigūne su jom ne visiems galima susitvarkyti, man paauglei buvo labai didelis šokas nuo varlės, viena yra baimė ir visai kas kita yra paniška baimė , vienai merginai dėl baimės vorams yra kvietę ir greitają , vadinasi taip nieko nebijai jei gali susitvarkyti ir labai už tave džiaugiuosi dėl to.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-08-16 18:18

ne tame esme... tik susimasciau kad zmones bijo ir rimtesniu dalyku uz varles ar vorus. bijau as tu voru, gydytis teko nu ir ka, bet as neprabundu ryte su ta baime galvoj (o gal tu kiekviena akimirka galvoji apie varles) tai tada jau rimta... as tikrai supanikuoju tik tuomet kai pamatau ta baimes objekta... bet vat zmogus bijo prarasti darba, bijo susirgti, bijo tokiu dalyku kuriuo nenuvysi arba nesutrypsi, kalbant apie gyviu baime gali ju isvengti ir ne;lysti ten kur ju yra... o kaip del tokiu neapciuopiamu baimes sukelcius objektu? stai ka turejau galvoje

2009-08-16 18:27

Atsiprašau ne taip supratau, jo dėl to sutinku, baisu labai net baisu, kas liečia darbus. ligas ir t.t. ir vis daugėja pastebėjau tokių žmonių panikuojančiu ir vis galvojančius , o kas bus rytoi , eis į darbą ar jau neis. Baisu .

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-16 21:00

Na žinoma,tų baimių visokių daug,ir dėl vaikų ateities,ir dėl artimųjų sveikatos ir dėl daug daug ko,ko negali kontroliuoti ir pats nieko negali nulemt. Bet va yra pas mane tokia baimė,kurią galėčiau kontroliuot,bet...nu negaliu ir viskas,tai vandens baimė.Jau man plaukimas su valtim ,tai jokio malonumo neteikia,nors aš ir neplaukiu.Nu negaliu sakyt,kad  maudytis neinu į ežerą,upę ar jūra,bet plaukt tai kaip ir nemoku.Makaluoju kojas rankas,ale jei tik kojos dugno nebesiekia,tada amen,apsisuku ir visu greičiu į krantą,kad net kvėpuot užmirštu

2009-08-16 21:15

ir man taip būna kaip dugno nebepasiekiu, aš dar labai bijau jei plaukdama žolę kokią pajuntu amen akys išsprogsta ir į krantą fuiiiiiiiiiiiiiii čia gal greičiau baimė su šleikštuliu susilieja

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-16 21:15

na as tai jau irgi nesu didele vandens drauge.maudantis ir as turiu jausti zeme po kojom.ir dar jeigu yra koks zemas tiltelis ant vandens telkinio,tai irgi nesiverziu eiti,nes kazkaip lyg galva noretu suktis.

dar prisiminiau ko labai labai bijodavau ir dabar bijociau,bet nezinau ar dar yra kur-tai judanciu ir linguojanciu tiltu[bedziones,ar kaip ten jie vadinasi?]pries daug metu teko pora zingsniu ant jo uzlipti,tai kaip dabar atsimenu klykiau is baimes ne savo balsu.o kitoj to tilto pusej buvo sunu paroda.tai pasakiau eina si.. tie visi sunys,niekur as neisiu.tai siaip ne taip gryzau as tuos pora zingsneliu,bet buvau visa baltesne net uz popieriu.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-17 17:45

kristulka26 2009 08 16    

ir man taip būna kaip dugno nebepasiekiu, aš dar labai bijau jei plaukdama žolę kokią pajuntu amen akys išsprogsta ir į krantą fuiiiiiiiiiiiiiii čia gal greičiau baimė su šleikštuliu susilieja

nu prajuokinai su tom zolem,zinok man panasiai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-18 08:51

as paniskai bijau vabalu, ypac voru, vandens telkiniu, kai nebejauciu dugno, aukscio,  mirties-mirusiu zmoniu, tamsos, vaiduokliu ir tt,

2009-08-18 18:50

Tigre 2009 08 18    

as paniskai bijau vabalu, ypac voru, vandens telkiniu, kai nebejauciu dugno, aukscio,  mirties-mirusiu zmoniu, tamsos, vaiduokliu ir tt,

Oho kiek pas tave baimių tigre, turėtu būti tau sunku .Mirusių žmonių ir aš bijojau, bet su šia baime susitvarkiau ir nuo to laiko nebebijau kaip tėtis mirė, išgaravo momentaliai ji man.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-08-18 18:56

sako reikiabijoti gyvų o ne mirusių žmonių, aš tuo ir vadovaujuosi

2009-08-18 21:36

brazde 2009 08 18    

sako reikiabijoti gyvų o ne mirusių žmonių, aš tuo ir vadovaujuosi

o man niekaip nepavyksta vadovautis siuo pasakymu

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-19 11:27

o as bijau tik peliu... negaleciau i ranka gyvenime paimti.. ir ziurkenu,nekenciu tokiu mazu padaru su kailiais.. juru kiaulyte, na va tikiu..... fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-08-19 11:36

nera taip sunku kaip atrodo, nes kai maudausi stengiuosi neiti per giliai, plaukioti valtimi visai nebijau, o juroje maudaus net po 2val iseit is vandens negaliu, aukstai kilti netenka,  o ant apzvalgos rato, ar lunaparkuose aukstis man patinka, lektuvu skristi sutikciau,tik kopeciom lipti baisu, prie mirusiu viena neinu, bunu su kitais zmonemis, kai bunu su kitais, ar su vyru nebijau nei tamsos, nei nieko, net siaubo filmus megstu, daugiausia problemu kelia vabzdziu baime ,ypac voru. o siaip visi turi manau daug baimiu, tik jos ne tokios trukdancios kaip pvz voru ar varliu.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-08-19 12:56

Jau ko ko,bet tų vabalėlių nebijau.Voriukai ką ten....o varlikės irgi man nemaišo,tegul šokuoja,imt į rankas juk nebūtina.

2009-08-19 13:08

vover 2009 08 19    

Jau ko ko,bet tų vabalėlių nebijau.Voriukai ką ten....o varlikės irgi man nemaišo,tegul šokuoja,imt į rankas juk nebūtina.

imti tai nebutina,o jei ant kojos uzsoka,ka daryti?.nori nenori,tenka arba sucypti,arba klykti.fui kaip nemalonu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-19 13:14

nebijau nei peliu, nei varliu, vorai tik slykstus, kai namie apsigyvena, as juos su siurbliu issiurbiu. o mano mamai tai vis atrodo, kad ji kuo nors mirtinu serga. tai jai augliai visokie, tai dar kas nors. viena diena vieni 18 veziu ja eda, kita diena kiti18... ir taip be galo.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-08-19 13:53

na jo teisingai pareigune sako... tokios baimes kaip varles,peles ir pns.jas ne kiekviena diena sutinki,o pamates gali ir pasprukti jei reikia.(aisku tai taip pat apkartina gyvenima)na o baimes del vaiku,artimuju sveikatos,gyvybes,darbo netekimas -kada gali nesugebet isaugint ir ismaitinta vaiku jos niekada nedingsta gali kovot kiek nori...nes vistiek nezinai kaip ir kas taves laukia ryt...ir ka belieka kazkaip susitaikyt su tuo neapibreztinumu ir tempi diena po dienos...su viltimi kad viskas bus gerai

2

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Rokas