Forumas > Sveikata > Šeimos ir... > Mūsų baimės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-05-16 19:59

ar turite kokiu nors baimiu.kaip jas iveikiate? pvz. aukscio,visokiu gyviu,padaru baime,mirties baime ir t.t

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-17 08:09

nu apie baimes tai turiu nemazai info... su baimem susitvarkau pakankamai lengvai, o stai del voru - tai jau kuomet lankiausi pas psichologa pries pora metu - nustate kad tai jau ne baime o fobija. su ja nesusitvarkau iki siol...nualpti galiu pamaciusi vora.

2009-05-17 19:54

o tai ka psichologas pasake.jei nustate kad tai fobija,tai kaip su tuom kovot arba kaip prie tos baimes prisitaikyt??? pamokino ko nors,ar jie tik pinigelius pasiima o gyvenk ir tvarkykis pats kaip moki???

2009-05-18 07:41

nu lankiausi gal koky menesy, ir nuejau siaip drauge atsidare kabineta tai galvojau nuleksiu pasiklabeti... nu ka galiu pasakyti, dariau ten visokiu pratimu, piesiau tai ji man pasake is kur atsirasti galejo toks reiskinys kaip voru baime (turiu pripazinti, kad toks yvykis kury jy yvardino kaip galima problemos atsiradimo priezasty) tikrai buvo mano gyvenime. matai baime nuo fobijos ir skiriasi tuom, kad paprastai baime zmogus yveikia ir sugeba save nuraminti, o fobija lydi kaip sakant organizmo kitos gynybines reakcijos (nuaplimas, saltas prakaitas, kraujotakos sutrikimai, sirdele gali sustreikuoti ir t.t.) kovojimas su fobija tai ilgas darbas su savimi. man pvz patare kuo daugiau ziureti laidu apie gamta kuriose rodomi sitie gyviai, bet tuo paciu metu vengti vietu, kur butu galimas tiesioginis kontaktas... nu ir daugiau visokiu patarimu dave. bet zinok patarimai lieka tik paciam galui, o kaip ji minejo svarbiausia atrasti priezasty del ko ta fobija atsirado...

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-05-18 11:19

bijau aukščio. bet dar proto ribose- iš didelio reikalo galiu pabūt aukštai. va prieš savaitėlę kilom apžvalgos ratu. kai tik sugebėjau vėl normaliai kvėpuot, viskas buvo ok

paniškai bijau vandens (ne vonioj- telkiniuose). iki pilvo atsiduriu- jau dūstu. bet irgi sugebu adrenalino pasigamint- sutikau plaukt baidarėm, nors plaukt nemoku.

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

2009-05-18 19:12

aisku .zodziu didelis darbas su savimi,niekas nepades tik pats sau po truputi.

2009-05-18 19:15

pareigune..... o tau pavyko iveikti savaja fobija????ar dar tebevargti su ja????

2009-05-18 19:20

man tai siaubinga aukscio baime,negaliu net ziuret zemyn, .

kunas dreba,oro truksta. ir didele mirties baime (ne savo) bijau labiausiai del artimuju.jau jeigu kur uztruko ar dar kas ,tai vaizduote piesia baisiausius variantus.lyg ir suprantu ,kad esu bejege gyvenime nieko nezinai kas bus?kur bus?ir kaip? bet va nieko negaliu padaryt nors tu ka?????

2009-05-18 19:21

turiu as ja, butbut jau iki gyvenimo pabaigos. nu man proto ribose netelpa kad reiktu imti tuos gyvius ar y juos ziureti su pasimegavimu... nu man taip neiseina. vengiu voru, vengiu problemos tai ne iseitis bet kitaip nemoku nu man nepavyksta taip su savim kovoti... praeita vasara buvau zoologijos sode net nejau prie to pastato kur ropliai, vorai ir dar tie visokie sliauzojantys ir ropojantys

2009-07-28 21:26

na mamytes, o kaip del savo vaiku??? ar nerimaujate del ju.ar jauciate baime itampa.dabar gyvename tokiuose laikuose,kad tik ir mirga straipsniai,tv apie ziaurius ivykius. mano vaikui jau 9 m. bet nerimas taip niekur  ir nedingo .kol laukiaus galvojau pagimdysiu ,gal praeis ta baime.pagimdziau nedingo,paskui metukai suejo nedingo.manau -kad tas nerimas ir isliks visam amzeliui kaip jums mielosios??? pasidalinkit patirtimi???

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-29 12:48

Sveikos aš paniškai bijau varlių, gal tai fobija nežinau, kartą draugė paėmusi varlę kol aš nemačiau sako oi ką aš turiu pažiurėk , aš priėjau prie jos ir ji man staigiai varle išmeta, tai žinokit gerą savaitę košmarus sapnavau.  Kaip pasaku kam , kad bijau varlių dauguma juokiasi ir nesupranta, kad suauges žmogus ir bijo varlių, o man visai nejuokinga būna .

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-06 20:01

kristulka-mano mama labai bijo varliu tai jau zinau kas ten per baime :) bet taciau rupuziu ji nebijo.o kaip tu? o as turiu klaustrofobija..vaikysteje vos neuzdusau tai dar iki siol turiu..tad stengiuosi vengt tokiu vietu.net liftais stengiuosi nekilti :D  nes jeigu sugestu liftas tai as ten su sienom isseiciau :D   :D   :D

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-06 20:04

ir as visai nesigedyju kad turiu fobija ar ko bijau.ir net nenoriu issigydit ju.jau pripratus tai jau cia dalis manes :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-08-06 21:38

as taip pat bijau varliu,visokiu gyviu,vabalu.taip pat ir aukscio privengiu.ir dar siaubingai bijau mirusio zmogaus.

2009-08-08 19:49

vaivorykste, sitas reginys ir man nemalonus. kuomet laukiausi teko vykti y iskvietimus (darbe) kuomet randami mire zmones. jauciau kad negaliu net paziureti, o ka jau kalbeti apie yvykio vietos ir pacio zmogaus apziurejima. lb gerai kad pasitaike supratingi bendradarbiai. tai mano uzduotis budavo pasikalbeti su artimaisiais ir kruva popieriu... bet tuomet kai po sirdimi nesiojau kita sirdele tiesiog negaledavau atrodo kazkas baisaus nutiks.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-08-08 23:31

pareigune, gyvu reikia bijoti, o ne mirusiu. vat dabar sedziu ir galvoju, bijau pvz voru, voratinkliu, bet ne tiek, kad kosmarus sapnuociau. fobiju lyg ir neturiu. yra dar vienas dalykas, kurio bijau. tai sedeti keleivio vietoj. kazkaip su kojom stabdziu pradedu ieskoti

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 225

2009-08-09 07:26

As taip pat labai  bijau sedeti keleivio vietoj.. ziauriai bijau greicio.. jei vyras lenkia kokia masina ar padidina greiti, tai as uzsidengiu akis, o jis dar juokiasi, sako kaip maza mergaite.. bet  as jauciuosi geriau uzsidengus tas akis,as taip nuraminu save. tai gal ir ne fobija,bet didele baime. anksciau man patiko greitis,o dabar kazkas pasidare..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2009-08-10 13:02

o as bijau tamsos,kai bunu kambary viena.kadangi gyvenu 1,tai nakti miegu su staline lempa.pamenu dingo kazkada elektra,tai maniau numirsiu,susivyniojau i kaldra ir nemoku apsakyt tos savo busenos...

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-10 13:17

Man ziauriai nemielos skruzdes,jau ko ko bet ju tai bijau,galiu vorus imti,gyvates,driezus,bet kai skruzdelyna pamatau,tai lenkiu ko greiciau ji

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-11 17:49

O as tai bijau peliu ir ziurkiu, sustingstu kai jas pamatau, fuiiii.Ir dar aukscio, bet kaip sakant jei reiktu tai laaabai pasistengus galeciau kazka nelabai aukstai padaryti pvz., skinti vysnias ar pasiziureti nuo tilto zemyn.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Kalista