Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Mobilieji operatoriai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2009-06-22 15:40

Va tokios naujienos, ka domina pigus operatoriai 

http://www.alfa.lt/komentarai/straipsnis/?id=10278469 

Taip iseina, kad Tele2, Telemaxima ir Eurocom :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2009-06-25 09:58

Jo, as irgi sita straipsni skaiciau, tai patvirtinti mano speliojimai, kad Telemaxima pigiausia arba viena is pigiausiu :)

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-03 13:42

nablaop 2009 06 01    

O kokie jusu tele2 ir bites planai? kaip tele2 rysio kokybe? man tai su telemaxima geras rysys, gal delto , kad bites tinklas :)

tai kad telemaxima Eurocom   ar Eurocom Bitei priklauso?

Omnitelis abonentas ir telemaxima pas mus :)

2009-07-07 13:33

Kiek zinau, tiek Telemaxima, tiek Eurocom , nuomojasi Bites tinkla, bet jiems nepriklauso :)

2009-07-07 14:12

Telemaxima priklauso Eurocom tinklapy parašyta, kad abonentas gali kreiptis i Eurocom plius :) kiek suprantu, kaip Omnitel'io yra ežys, extra, taip Eurocom'o - telemaxima

2009-07-09 17:15

Jo, Eurocom su Telemaxima tam paciam priklauso :)

2010-12-07 13:38

Jau kelintą mėnesį iš eilės pastebiu, kad mano omnitel sąskaita ateina vis didesnė. Vieną mėnesį 11lt, kitą mėnesį 6lt.. Tai būtų nė į galvą šovę kažkuo labiau domėtis, bet "užkliuvo" už akių, kad aš naudojuosi mobiliuoju internetu telefone :) Juokas, juoku, bet aš net nežinau, kaip į jį įeit iš savo telefono :D

Pasirodo gudrusis omnitel'is vėl sugalvojo akciją, neva naudingą klientams.. Vos tik vyksta jungimasis prie interneto, automatiškai Jums priskaičiuojama 3lt, ir tą visą dieną dieną, galite naudotis internetu neribotai. Gal kam ir naudinga? Būkite atidūs, nes vyro motina jau nesvilo su tuo gavus sąskaitą vietoj 16lt, 46litus.. Ypač nokia telefonuose labai lengva pasiekti internetą, ilgėliau palaikius 0. Apsisaugojimas: Ištrinam visus interneto nustatymus, kad nebūtų galimas jungimąsis..

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-12-07 17:57

as tai kazkaip nepasitikiu tais visais operatoriais, kur su sutartimis.. man geriau nueiti i parduotuve,pasipildyti sask uz kokia noriu suma ir viskas  :D  jaau kelinti metai naudoju teleč rysi, man jis priimtiniausias..o ir kazkaip tos akcijos mane tenkina.nusiskundimu neturiu..na nebent kada ateis laikas kad kokiais darbo reikalais daug skambinti reikes,tai gal ka kita pasirinksiu,bet dabar mano poreikiams ir tiek uztenka kiek siulo :D

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-12-07 18:07

ir as nesu turejusi tel su sutartimi. ir man neptikima kazkaip. visada naudojau ir naudoju tele 2 pildyk. man i men labai mazai reikia. nes skambini nemokamai, sms ir nemokami. tad daug neisleidziu tikrai.. 10lt menesiui man.

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Mobilieji operatoriai

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Nikolė