Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Tapetai ar dažyta siena?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-07-01 14:49

vaje gytuti lb lb lb grazu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-09-14 14:33

Pigiau išeis nusidažyti sieną, tačiau jokie dažai neatstos gerų tapetų. Nesigailiu remonto metu nepagailėjusi pinigų brangiems tapetams.. Jei turėsiu laisvo laiko, nufotografuosiu sieną ir pasidalinsiu nuotraukomis

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-09-14 15:31

noreciau pamatyti.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2011-09-14 19:20

Na man asmeniskai dazytos sienos saltokos, tapetai man suteikia savita jaukuma , todel pas save namie kambarius tapetuoju :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-09-30 12:39

Visiškai sutinku su paskutiniu pasisakymu - dažytos sienos šaltokos. Aš už tapetus :)

2011-10-02 12:48

ketiname daryti remontus ir kaskaip idomu butu pabandyti fototapeta, bet kaskaip idomu ar jie lengavi klijuojasi ar ne gal kas esate bandziusios 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-10-05 13:33

klijuojasi gal ir lengvai, bet siaip man nepatiko pats vaizdas :) foto atrode grazi, bet ant sienos visada blogiau atrodo. turek omenyje.

virtuvės sienos

2011-10-05 15:47

sunku apsispresti kokio norim ju daug o issirinkt sunku 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2011-12-13 17:50

Sveikos, mamytės. Šiuo metu ir mums ši tema labai aktuali. Įrenginėjame 3 metų mažyliui kambarį, nusprendėme  vis dėl to dažyti jį ir ieškome geriausio varianto, t. y. mums svarbu ne tik kaina, spalvų paletė, bet ir tai, kad dažai būtų nekenksmingi. Gal galite ką nors parekomenduoti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-03 11:52

mūsų šeimai tai pigiau išėjo dažyti. Nusipirkome dažus per akcijas kažkokias, visai pigiau grybo buvo :)

dažai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2012-08-06 13:45

Man irgi dilema - dažyti ar tapetus rinktis...  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-08-06 15:16

mes is vyro kontoros kambario pertvarkem i sunaus kambari. tai irgi galvojom, dazyti ar tapetuoti. pasirinkom dazus, nes dazai cia (Danijoje) pigesni uz tapetus. issirinkom tokia grazia zalia sviesiai spalva. gyvybingai kambarys atrodo. visi kas mane gyre musu darba. aisku, galima ir darysiu dekoracijas ant sienu, laukiu trafaretu kol atkeliaus iki manes. bet as dazniausiai uz tapetus esu :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-06 15:19

aš nesu nusistačius man ir tas ir tas gražu ...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-08-06 22:55

su tapetais ir maziau zaidimo yra, nereikia apsiklijuoti pakrasciu sienu juosta, grindu uzsidengti... :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-08-07 17:38

Aš, kaip remontavusi nemažai kambarių, galiu pasakyti taip: jei sienos yra nesutrūkinėjusios, kas dažnai pasitaiko blokiniuose namuose, tai gal gerai ir dažytos sienos.

Tačiau nereikia apsigauti, kad dažytos sienos yra pigiau ir greičiau. Nes norint idealiai lygių - glaistymo yra daugiau nei tapetuojant. Tapetai padengia visus įtrūkimus, užtenka sieną nuglaistyti 1-2 kartus.

O užglaisčius įtrūkimus, nėra garantijos, kad siena vėl netrukus.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2015-12-03 12:36

Pas mus tai geriausiai atrodo klinkerinės plytos. Jos labiausiai atspindi mūsų namo retro stilių.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-03-07 08:24

O aš dar klausimą turiu. Ar yra skirtumas ar dažysi ar klijuosi sienas tapetais, kaip yra lengviau išvedžioti ir paslėpti elektros instaliaciją? Ar ji eina po siena? Aš gyvenu viena su savo mažyliu, tėčio neturim. Tai tenka vienai kapstytis ir aiškintis tuos vyriškus reikalus. Bent jau pažįstami rekomendavo http://www.viltesa.lt/, elektros prekių parduotuvę, tai bent vienas vargas atkrenta - nereikės pačiai žioplinėti ir ieškoti patikimų elektros instaliacijos tiekėjų. Dabar klausimas man su tuo instaliacijos vedžiojimu. Aišku, galiu paimti ir pasiteirauti bet kokio elektors meistrelio, bet noriu ir pati žinoti, kad neatrodyčiau nė bum bum nesuprantanti, o dar baisiau, kad neapgautų. Sakys čia taip ir taip turi būti, kad tik būtų greičiau jam, o aš nieko nesuprasdama sakysiu : jei taip sakot, tai žinot, dirbkit savo darbą... Tai kaip ten su ta elektros instaliacija?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2016-03-26 01:05

Perskaiciau viena straipsni kad dar tikamai reikia paruost sienas

idedu nuoroda:

http://www.rem.lt/article.php?id=69

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2018-02-24 11:23

Manyčiau, jog kol vaikas mažas geriau tapetai, nes lengviau viską pakeisti, tačiau vėliau gražiau viską išdažyti, nes dažų kainos palyginus nėra didelės: http://duliuksa.lt/produkto-kategorija/vidaus-dazai/

Visų pirma ko norėčiau tai, kad svetainė būtų apkrauta baldais

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2018-12-03 14:40

Vaikų kambarį gali tiek tapetuoti, tiek dažyti.. Šiaip laikais dažų pasirinkimas tai ohohoooo. Pavyzdžiui, plaunami dažai sienoms, kuriuos pirkau iš Dažmetos. Nu tikrai puikūs - dėmės ant sienų labai lengvai valosi. 

2

Viršun ^ | Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Tapetai ar dažyta siena?

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maxas