Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Tapetai ar dažyta siena?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2009-05-11 16:03

kas , jusu nuomone, geriau - tapetuota ar dazyta siena? kas pigiau iseina?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-11 22:59

Man asmeniskai graziau tapetai. O kas liecia kainas, tai zinai jei pats nieko nedarai, o samdai meistrus tai ir ten ir ten nemazi pinigai.Geri tapetai-gerus pinigus kainuoja.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-05-13 13:18

Papasakosiu is savo patirties: kai pirma karta darem remonta ,kambari nusprendem dazyti labai grazia geltona spalva,vaikui tada buvo 3 metukai. Nepraejo nei metai kai as pradejau keiktis,nes sienos buvo baisios:murzinos,nubraizytos ir pan.,nes vaikui nepaaiskinsi ir tuo labiau visada nesuziuresi ,kad nelystu prie tu" stebuklingu" sienu. Dazai lyg ir plaunami buvo,bet kazkodel kai pradejau su skuduru sveisti,isdziuvus liko dryziai,zodziu dar baisiau nei istepliotos.Gal nemokejom mes nusipirkti geru,nors pirkom tikrai brangius ir kokybiskus,nezinau...Zodziu, pernai, kai gime dukryte, vel darem remonta,dabar jau sienas tapetavom.Pirkom Senukuose brangius tapetus,ilgai rinkomes,nes norejom dvieju rusiu.Ir zinot,man tikrai labiau patiko,nes sienos ne tokios nuobodzios,ne vienspalves.Kolkas viskas gerai,nes mazoji dar labai sienom nelaipioja,tai ir remontas dar nenukentejo.Del pinigines israiskos tai nieko nepigiau nei dazyti,nei tapetuoti.Manau,cia kiekvieno pasirinkimas,geriausiai tai kaip mums: isbandei abu variantus ir tikrai zinosi kas prie sirdies labiau...

2009-05-13 21:45

Ačiū už nuomones :) Galvojam, gal svetainei padaryt dažytą sieną, miegamajam tapetuotą. o su vaikų kambariu - nežinau, ką daryti :)

Kaip jums tokie tapetai svetainei? http://www.eshop.b-a.lt/item.php?group=808&item=75212〈=lt&type=list  Tik spalvos norėtųsi kokios persikinės :)

2009-05-13 21:51

Siaip neblogi, gal persikine siltesne, bet ir sitieo jei pamaisyti salotine su persikine., gal idomus kontrastas.t.y. dvi sienos viena, dvi kita spalva

2009-05-13 21:54

As asmeniskai kai darysiu vaiko kambari tapetuosiu, nes man ir graziau ir siaip tapetus gali su ivairesniu rastu pasirinkti.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-14 08:09

man taip pat graziau tapetai. paprasciausiai kambarys kazkaip siltesnis atrodo.yra dabar ju visokiu mes pirkome akrilinius tapetus nu jie lyg kaip medziaga tokie, nu sunku man cia dabar nupasakoti... tai va, o prieskambario sienas dazeme, vyras uzdejo dekoratyviny tinka ir jy nudazeme. bet jau dabar greitu laiku keisime butinai prieskambary, nes mergyte auga o tos sienos kaip svitrinis popierius. siaip grazu bet su mazu vaiku ziauriai nepraktiska. prisimenu karta vakare vyras grysta nu is draugo toks "siltas visas" nu beieskodamas jungiklio susibrozdino rankas...tai sakau as jam gerai, kad ne nosy...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-14 09:00

as tai ir uz tapetus.o kainuoja tai viskas:tiek dazai,tiek tapetai.kainos panasios.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-05-14 11:36

Žiūrint, kur gyvenate - ar bute, ar name. Nes butuose dažnai būna pačio namo sienos nekokybiškos ir suskilinėjusios, todėl glaistyk neglaistęs, o vis tiek išlys tokie dalykai kaip skilusios sienos.

Mes pasirinkome dažomus tapetus: kaina šiek tiek gaunasi didesnė, bet labai lengva renovuoti, kad ir kasmet. Perdažai tarkim vieną sieną (kuri tepliota) ir viskas vėl šviežia :)

Svarbiausiai užsirašyti dažų kodą ir kokiais dažais dažai.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-05-14 22:08

geras variantas

2009-05-19 20:34

Aciu visoms labai uz nuomones. mes vis dar apsisprendimo lygmenyje :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-21 12:30

Sveikos, nezinau ar girdejot apie skystus tapetus. pries darant remonta draugai rekomendavo ir siai dienai nieko kito ant sienu nedeciau. tapetavau ne tik buta bet ir vaiko kambari. mat jam sumurzinus suslapini ant sienos esancia bloga vieta ir viskas isdziuvus jokios korekcijos nesimato. plius kaip girdejau tai visiskai naturalus produktas net ir klijai pagaminti is bambuko. mano mazyliui ekologija kaip tik :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-04-21 12:51

as tai uz tapetus,man kambariai atrodo jaukensi nei dazyti :) esu girdejus apie tapetus kuriuos galima sumirzinus nuplauti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-04-21 13:01

skysti tapetai labai patogu tuo atveju jei siena išsitepa,galima nešvarumus pašalinti ir uždėti naują tapeto gabalėlį.nereikia viso kambario iš naujo klijuoti.man tapetai klijuotos sienos atrodo šiltesnės ir jaukesni kambariai

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-21 16:25

alanteja 2009 05 11    

kas , jusu nuomone, geriau - tapetuota ar dazyta siena? kas pigiau iseina?

as uz dazyma.pigiau ateityje bus sienoms susitepus.turesi dazu koda ir galesi bet kada perdazyt uzteptus kampus.jei pradesi tapetuoti-tai jau sunkiau,nes tapetus trim sluoksniais ar pan. neuzlipinsi.gali dazyti kad ir keturias sienas keturiomis skirtingomis spalvomis .

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-05 09:31

as esu uz tapetus,nes visokiu grozybiu yra,ir tie tapetai dazomi,yra praktiskiau turint mazyli

2010-08-06 21:28

Uosviene kaip tik siuo metu darosi remontus didziajame prieskambaryje,virtuveje ir tualete,o kituose kambariuose jau padaryta is anksciau.Nusisamde zmones,kurie atlieka remonta.Ji pirko tapetus prieskambariui ir virtuvei.Tapetams isleido 500lt.Dar plius visokie priedai,tai dar keli simtai.

O kas pigiau-dazai,ar tapetai,tai nezinau.Ziurint uz kokia suma pirksi tapetus,ar dazus.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-06 21:38

Mes irgi kaip tik dabar truputi kosmetini remonteli darom, tai dazai vienam kambariui, ne taip jau ir dideliam-apie 300 lt.manau, kad kokybiskos medziagos, tiek dazai, tiek tapetai- vienodai nepigu, o kas kam geriau- cia jau ksonio reikalas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-05-13 13:43

Sveikos, as tai labai patenkinta dazomais tapetais. Pas mane jie jau 3 metus ir pires metus buvo kaimynai uzpile, tai ta siena graziai nusilumo, uzmaisem skystu tapetu ir kaip nieko nebuta, ir  nereikejo viso koridoriaus remontuoti :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-01 14:04

ikeliu savo mena virtuveje.gamindama pietus savo seimynai-nupiesiau rugiageliu puokste.pats pigiausias budas pagrazinti savo interjera

Tapetai ar dažyta siena?
[/img]

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Tapetai ar dažyta siena?

Šiandien gimtadienius švenčia (146)
Lėja