Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Draugės- visai atviros?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-09-03 14:25

As toks zmogus,kad issipasakoti nesu labai linkusi.Nesvarbu,ar tai drauge,ar gera drauge.Esu ne karta nusvilusi,kalbos iseidavo per kitus,tai jau keleta metu tiesiog zinau ka su kuo galima kalbeti,ir ko negalima.Stengiuosi neisnesti savo minciu,nuomoniu,kalbu uz savo duru.O siaip ir tu vadinamu draugiu pas mane sumazejo-laikas parode,su kuo galima bendrauti,o ko geriau pasisaugoti.Turiu keleta ir man pakanka.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-09-03 15:16

as esu plepi,pagal nuotaikas,tai galiu viska nuo a iki z pasakyt. bet taip laikui einant atisrenki, su kuo ir ka kalbeti, kam kazko nesakyti ir patyleti.... turiu pora geriausiu draugiu, o visos kitos tik drauges ar pazistamos.... beto megstu bendrautu, ir tureti ju galeciau visa gleby,bet ne su visomis randi bendra kalba...

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-09-03 15:27

neturiu tokiu draugiu su kuriomis galeciau ivairiomis temomis kalbeti. o ir nesu tokia ciauskute, lengvai galiu savo problemas sau pasilikti. o tos pavirsutiniskos temos kaip ale maistas,grozis, mada ir t.t. tai nelaikau cia tokiu super panekesiu :) turiu viena drauga vyra, kuriam galiu bet kada issipasakoti jei sirdele skauda, ar paprasyti kokios pagalbos - visada padeda, nebuna jokiu issisukinejimu kaip kad is moteriskos lyties.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-09-03 17:31

oj kiek tu draugiu daug buvo rodos i kara eit gali :) bet vabegant laikus visos pasirode, rodos kitas vat paimk ir sutryp :) taciau vienintele drauge ir liko drauge , nuo mazu dieniu kaip sutarem taip iki siol :) zinoma tu draugiu yra bet vat isipasakot rodos gali tik vienai, nors manau turime visos tokiu paslapciu kuriu niekam jau nepapasakosim neatsiras toks zmogus kurio galetu pasitiketi :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-09-04 22:15

as irgi turejau daug draugiu, bet draugu - dar daugiau. man vyrai draugai artimesni sirdziai, pas mane ju iki siol daugiau nei draugiu. jie stabilesni, jais labiau pasitiket galiu. turim taip sakant 'kiemo chebra'. ir ten as vienintele pana. is salies daug akmenu buvo metyta i mano darza, kad as siokia ir tokia, nes vien su bernais vazineju ir bunu. jei vaikinai kur keliaudavo, visada man vieta masinoj palikdavo :) o dabar, kai visi suaugom, su seimom, issilakste po pasauli, vis vien ir susirasom, ir pasikalbam, ir susitinkam, kai galimybe pasitaiko. o draugiu turejau dvi, su kuriuomis galedavom iki isnaktu kalbetis apie viska atvirai. su viena iki siol labai artimai bendraujam, santykiai tokie patys isliko, nors ir esam su vaikais. o su kita, deja, rysys pamazu tolsta, nes skiria didelis atstumas. o siaip, dazniausiai, kai padauginu, galiu viska ispasakot kad ir nepazistamam asmeniui :D siaip ir as ismokau sau pasilikti viska. nors kartais tikrai prireikia islieti viska, kad kitas rytojus sviesesnis butu. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-04 23:52

Pas mane nera labai daug draugiu,tik 3 ,bet su jom nuo a iki z apie viska galiu kalbeti. Visos kitos pazystamos su tom irgi plepu bet jau ne tokiom atvirom temom

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Draugės- visai atviros?

Narys prisijungęs Siųsti asmeninę žinutę Pakviesti draugauti
Ištikimoji

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Ignas