Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Draugės- visai atviros?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-11 09:34

sveikos mamos. yra pas mane viena draugė, na ne tokia jau suuuper draugė, bet labai seniai bendraujam. aš negaliu su ja ilgai būti, man galvą pradeda skaudėt. ji pastoviai įkritus į savo problemas : svorio metimą,strijas,masažus,dietas, sportą. vaikai ir vyras antram plane. tiesą pasakius, aš ją kartais laikau tūpa. esu sakius, kad tu nebesvaik su tuo svoriu , neik į tuos brangiai kainuojančius masažus ir pan. bet ji kaip kokia ligonis, priklausomybę turi savo kūnui. jai atrodo, kad numetusi svorį bus daug laimingesnė.

man gaila jos vaikų, mamos jie nemato, ne todėl, kad dirbtų, o todėl, kad nuo 8 ryto iki trečios val dienos ji vaikšto po salonus. vaikam nespėja valgyt pagaminti ir pan.

man atrodo, kad neturiu teisės jai sakyti, pažiūrėk, tavo berniukas dar nekalba, jam trūksta tavo dėmesio, kodėl leidi plėšyti tapetus, rašinėti ant sienų, valgyti pirštais lėkštę pasidėjus ant sofos. ir t.t. kažkaip negražu kištis į auklėjimą ir gyvenimo būdą...

o kaip jūs su draugėm bendraujat? pasakot savo pastabas ir pan?

galbūt čia ne ta draugė, kuriai galiu visada sakyti teisybę?

Paskutinį kartą redagavo: Skaij (2009-05-11 09:35)

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-05-11 09:49

jo, sunkus atvejis :)

žinai, visų pirma priklauso daug nuo to, kaip ir kiek jūs bendraujat, kur tos jūsų atvirumo ribos. tarkim, aš su viena drauge kalbu apie viską, su kita- mandagiai ir tik "apie orą".

jei jau bendraujat daugiau, artimiau, tavo vietoj, jei šeima tikrai kenčia (o ar tikrai? ar tik tau taip atrodo?), dėčiau jai viską į akis. kitas variantas- kodėl ji dėl to svorio taip draskos? gal su vyru kas blogai, gal kas kada įžeidė (gal iš paauglystės atėję kokie kreivi supratimai).

o dėl savo draugių. turiu porą panašių. kurios turi daug problemų, jų suvokimu. tik nieko nedaro, kad spręst, sėdi ir dejuoja. tylėdavau, nieko nesakydavau. po to nervai nebeišlaikė ir pradėjau atvirai sakyt- verki, kad pinigų nėr? kodėl tada perki n-tąją porą batų, kurių tau nereik? pyksti, kad darbo neturi? kodėl tada atsisakei to, ką tau prieš porą mėnesių siūlė? bijai, kad vyras "na lieva" nueis? kodėl elgies kaip ragana ir atrodai kaip "baba jaga"? žinoma, supyksta. tegu. aš tik pasakau- "kai nusiraminsi, suprasi, kad teisybę sakau". ačiūdie, dažniausiai supranta...

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

2009-05-11 10:05

mes atvirai bendraujam taip - ji man pasakoja viska, nuo kaip depiliavo bikini zona iki... :) o kad kencia seima, tai ne vien as matau. dabar pagalvojau, o gal visom mum draugem su ja pakalbet o ne atsikrai sakyt ?

o del svorio. as per gimdyma priaugo svorio, o pagimdzius kg neliko, jos pusseserei, kitai draugei irgi taip pat. ir ji jaucia kazkoki diskomforta, kad kitokia nei mes. visada kalba, kad nori sverti tiek kiek svere paauglystej, ant saldytuvo prisegta foto, kaip tada ji atrode. vyras tikrai del svorio nieko nesako.  antra vaika pagimde iskart po pirmojo, jos organizmas nebuvo atsigaves po pirmojo nestumo, o ji dar viena soka dejo.

Paskutinį kartą redagavo: Skaij (2009-05-11 10:05)

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-13 13:11

vaja kaip gerai zinoma man tokia sitaucija  jo turejau ir as panasia podruske, nu padek dieve kaip sakau...pasibaige musu draugystes, nes nu reikia pripazinti nervina mane tokie zmones, neturiu as kantrybes klausytis tu paciu jos bedu, kaip jos Diana (cia dukryte) pasiko, arba kaip trecia diena nepasika...jau budavo didziausias vargas kai ji man sako einam kartu su mergaitem y parka pasivaiksciot. nu einam tai einam - gryztu keturkampa galva. Viskas pasakiau viena diena STOP. nu kodel as ja turiu pakesti ji mane nervina, jau geriau as su mergyte vienos pasivaiksciosim tai ir man bus atsigavimas. Kodel nebenoriu bendrauti taip ir nepasakiau y akis, taciau vengiu as jos, t.y. neturiu laiko, pasivaikscioti einu su vyru, isvaziuoju, negaluoju nu ir t.t. dabar tik per skype pasibendraujam...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-05-13 13:48

As jau seniai atsirinkau drauges.Tos, su  kuriomis man nemalonu bendrauti, jau kaip ir pacios suprato,kas yra,tai tik susitikusios pasilabiname ir tiek.Tiesa pasakius ,as daug ir neturiu draugiu,bet tos kurias turiu, manes neerzina,galiu viska ir bet kada pasakoti,zinau,jog istikus bedai galesiu bet kada paskambinti ir busiu isgirsta.Gaila,kad  yra kelios drauges,kurias skiria didelis atstumas,tai jau savaime atitolsti,bet kai susitinki,tai rodos savaite plepetum ir neuztektu.

2009-05-14 14:22

as ir su ta drauge ar kaip ja pavadinti, retai susitinku, bet ir tas retas bendravimas - kancia. mano vyras juokias, jei kokiu pliotku nori paklausyt, tik vienu zodziu ta tema uzsimink ir ji pliurps nesustodama :)

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-14 17:33

as tai pavydziui esu toks zmogus, kuris vertina vienatve, ramybe. na ta prasme kad bunu su seima be draugu ir draugiu be to surmulio... va tokios drauges nerimtos lb greitai pradeda erzinti... ale pastebiu ir tai, kad jau kartais griezciau ka nors pasakai ir yzeidziu nu to nenoredama, o ji sedi ir ziuri ir dar atsiprasineja manes uz tai kad jai kazka ne taip pasakiau... o jau to bendravimo tiesiog istroskus... nu negaliu tada piktumas ima... nu o dabar per skype bendraujam, tai ka greitai as ja atjungiu... nu bet kai kurie zmones "kiauri" sakyk tu jiems tiesiai sviesiai, ale vistiek jiems nedasunta...

2009-05-15 10:17

butent. nedasunta

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-15 10:49

paskaiciau ir pagalvojau, kiek valandu veltui paaukota vėjams, tiesa???Taip taip klausydavausi ir aš kažkada, bet pasibaigė kaip aš sakau laiko švaistymo laikas. Kodėl aš turiu klausytis bėdų, ar neva problemų dėl svorio ir t.t. Aš pati turiu nnnn rūpesčiu, bet visada pagalvoju ar įdomios mano problemos kitiems?Tikrai ne. Nei aš savo bėdas pasakoju, nei kitų be įdomu klausytis. Teisingai gal kas pasakys egoistiška, bet tą laiką aš geriau skirsiu vaikams, galų gale sau. Kaip pasakiau sau gana klausytis svetimų bėdų, ir gyventi svetimomis problemomis, tai žinokit vadinamų "draugių "labai daug atkrito ir tuo labai džiaugiuosi

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-05-15 11:40

O taip. Turėjau ir vis dar turiu vieną tokią draugę. Sakau "turėjau", nes ji su vyru išsiskyrė ir dabar yra mūsų antrasis, o gal netgi trečiasis bendravimo etapas.

Tai vat kaip tu Skaij ir sakai - tylėdavom, mes su kita drauge bandydavom ratais ratais pasakyti, kad paliks ją vyras, nes jau matėm augančią problemą. O gal reikėjo va taip tiesiai šviesiai dėbtelt? Būtų aišku mus pro duris išgrūdus, bet gal būtų ir pradėjus visą situaciją kitom spalvom matyti?? Nes dabar jai skyrybos kaip perkūnas iš giedro dangaus Tipo, taigi viskas gerai buvo, o kodėl jis pabėgo

O dabar tiesiai šviesiai viena kitai viską dedam į akis. Aišku, man irgi nemalonu būna, kai žmonės nežinodami visos situacijos pradeda tau gyvenimą aiškinti, nors savo nesusitvarkę vis dar.

Bet tokių draugių - kuo mažiau reikia turėti, kurios tik apie savo problemas šneka :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2009-05-21 20:20

Buna, kad drauges ateina ir iseina. buna, kad poziuriai nesutampa :( bet siaip, as visada uz tarpusavio atviruma :) kad ir kaip bebutu ;)

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-18 13:23

pas mane drauges jau senu senovei yra atrinktos,is gausybes rato pasirode kuri tikrai drauge o kuri tik siaip labas pasaki ir kaip sekasi,dabar taip sedziu ir galvoju net ir juokas paciai ima,kai dar gyvenau airijoje turejau tokia drauge na del naudos,vis prasydavo kad ka parvesciau na tipo sumokes,tai kazkada jai parveziau suknele,tai patikekit kokios scenos vyko kai reikejo pinigus atsigrazinti,pasakiau arba suknele grazink arba pinigus,man tas pats,o siaip turiu viena labai gera drauge su ja galiu apie viska pasikalbeti nuo a iki z,ir pora geru druagiu su kuriom gerai sueinu,o kitos kaip sakoma atsibosta kalbeti apie batus ir nuolaidas,bet kaip sakoma keiciasi laikai keiciasi ir draugai,siais laikais yra labai sunku tureti tikrai gera drauga,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2009-06-22 15:45

Apskritai, kuo senesne daraisi, tuo ir draugus naujus susirasti sunku, dazniausiai apskritai ju jau nebeieskai , lieka seni :)

2009-06-23 08:56

atrodo, kad ta mano "draugė" apsiramino su draugystėm :) pagaliau suprato, kad aš nelabai noriu su ja tiek bendrauti, kiek ji :)

daug rečiau rašo ir skambina :)

aš labai džiaugiuosi kad yra žmonių - laiko patikrintų, kur ne vienerius metus bendraujam.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-06-23 09:08

turiu draugę nuo mokyklos suolo laikų,dar ji mano dukros krikštamotė,ji man brangi,artima,sava,myliu ją labiau negu seserį,jos bėdos-mano bėdos ir atvirkščiai.skiria mus atstumas nemažas,bet viena be kitos ilgai negalim,o kai susitinkam...laimės pilnos kelnės...

2009-06-23 10:15

labai faina turėti gyvenimo draugę ;)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-23 10:17

Tikrų draugių ir atstumas neišskirs Mano viena geriausių draugių šiuo metu gyvena Paryžiuje, o kai susitinkam ar plepam telefonu, tai ir valandos neužtenka :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-07-16 16:38

Na manau atstumas savo padaro nebe toks rysys kai drauge salia kiekviena diena kai zinai kiekviena smulkmena,kartais buna ilga laika nesusimatai tai atrodo neber apie ka kalbetis,na bent jau man taip buna.Seip turiu kelias drauges man uztenka ,patviraujam apie viska gal kartais ka ir nutylim.Nemegstu sedet visa diena su draugem ir kalbet apie bet ka pavargstu nes yra begales kitu darbu,atsigeriam kavutes aptariam dienos ivykius ir to pakanka.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2009-07-27 13:39

o man atvirkcsiai lb nepatinka,kad man mano drauge neatvira man taip kaip as jai...is viko daro paslaptys...manau,su tvirumu lygybe turi but,o ne taip,kad tu jai apie viska,o is snipsta gauni.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-21 17:30

aš turiu kelata draugių bet iš jų tik viena yra visai atvira kitos uždaresnės sunkiai išsikalba o jei nenori tai aš ir neverčiu vadinasi ne tas žmogus ar ne tinkamas laikas, ošaip gyvenima neturiu daug draugių... išsiretina su laiku...

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Draugės- visai atviros?

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Redas