Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Pliušku,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-06-06 16:38

Raganiukste 2009 06 06    

Alingai, pamiršau pacituoti... suprantu, kad jei vir 20 balsų turi, tai pats ir balsuoji.. neblogai.. geriau nebūtų nei prizų nei ką, arba išvis nebūtų balsavimų, o rinktų tik organiztoriai.. 

Atsiprašau,bet man taip Savaites mazylio rinkimuose pasirode,juk vakar balsu visai neturejot,o poto staiga virs 20.O gal klystu>Įžeisti tikrai nenorėjau...Nes čia po šito konkurso,tai visiška velniava gavosi.

Pasiskaitykit Lėjos internetiniuose namučiuose kas darosi.Vaikas gražus,bet mama tikra velnių motina(to kur taip ardosi iš 4psl)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 50

2009-06-06 18:24

Labutis mamytes,as labiau is tu kurios tik paskaitineja straipsnius ir ivairius atsiliepimus,nors ir senokai cia sitame forume lankausi,bet vis nera kada parasyti,(kai trys vaikai,tai ir laiko nelabai laisvo yra parasymui,dziaugiuosi kad galiu paskaityti)ir dabar prisedusi prie kompo paskaitinejau,paskaitinejau ir BAISU,dar beskaitant kazkaip nukrypo akis i Prisijunge nariai,oi kiek ten visokiu nhu,nnnnnn,hhhhhhh ir pan atsirado,cia tikrai manau tos mamytes kur  jau rasete kad susikuria ne po viena el pasta kad prabalsuotu uz savo lialiuka

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 37

2009-06-06 22:29

Alinga 2009 06 06     Raganiukste 2009 06 06    

Alingai, pamiršau pacituoti... suprantu, kad jei vir 20 balsų turi, tai pats ir balsuoji.. neblogai.. geriau nebūtų nei prizų nei ką, arba išvis nebūtų balsavimų, o rinktų tik organiztoriai.. 

Atsiprašau,bet man taip Savaites mazylio rinkimuose pasirode,juk vakar balsu visai neturejot,o poto staiga virs 20.O gal klystu>Įžeisti tikrai nenorėjau...Nes čia po šito konkurso,tai visiška velniava gavosi.

Pasiskaitykit Lėjos internetiniuose namučiuose kas darosi.Vaikas gražus,bet mama tikra velnių motina(to kur taip ardosi iš 4psl)

Na, v akar jau turėjom virš 15 kos balsų.. tad ir pikta, kad taip apie mane pasakėt..  

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-06 22:39

Baisiu ziuret nei gedos, nei tolerancijos, absoliuciai didelis absurdas ir taip elgiasi suauge zmones, mamos turincios mokinti vaikus pakantumo, pagarbos, supratingumo kitam.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-06-06 22:46

kažkaip jau nelabai gražu,jau tie komentarai.šitaip negražiai vieni ant kitų.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-06-07 22:07

laurike 2009 06 06    

beje,o tuose kmentaruose tai tikrai jau laaaaaaaabai negraziai rasoma,juk virsui vaikucio nuotraukyte,tai gal taip nesikeikit mamos

na,mes čia tarpusavy paskaitinėsim,padūsausim kaip negražu...o kas įnešė tą visą vėją,juk neskaito,nenaršo forume.Atbėga į konkursus ir išbėga,tame tarpe dar pasikolioja.O jei ir paskaitytų,tai iš gėdos tikrai nemirtu.Taip kad,tiek ir naudos iš mūsų tų sanprotavimų apie tolerancijas ir etikas.Turėtų pasikeisti balsavimo sistema,nes tai kas dabar vyksta,tai tikrai panašu į karo lauką(kaip kuri čia gerai išsireiškė)Ačiū Dievui vienas iš mūšių baigėsi.Valio.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 37

2009-06-08 09:03

bet ne paskutinis, Alinga

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-08 11:03

As tik noreciau paklausti, kaip ir kada bus pranseta apie laimetojus, nes labai idomu pamatyti laimetas nuotraukas vaikuciu :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-06-08 11:22

sweikos, buvo mamu kurios labai negrazei rase i mano komentarus, taip tiesa, as prasiau balsu bet neverciau uz mano vaikuti balsuoti, nei vienos neverciau, o man kai pradejo pilti visokias zinutes ir labai negraziai rasyti net su blogais linkejimais, baisu kai tokiu mamu yra, man nei vienai nebuvo gaila atiduoti balso, ...nes cia vaikuciai tik..ir aplamai gyvenimas yra per trumpas kitus mokyti kai pacios i save nepasiziuri....TIKRAI REIKETU KEISTI KONKURSU TAISYKLES, KAD TIK ORGANIZATORIAI GALETU ISRINKTI GRAZIAUSIA NUOTRAUKA  NE CIA PRISIREGISTRAVUSIOS MAMOS. be to, konkurso metu pastebejau kaip atsirado daugybe nauju anketu su visokiais belekokiais pavadinimais ir iskart supratau kad tos anketos buvo sukurtos tam kad prabalsuotu uz savo nuotraukas.. :) TAIP KAD ORGANIZATOAIAI-KEISKIT KONKURSO TAISYKLES IR PATYS RINKIT GRAZIAUSIAS NUOTRAUKAS TADA NIEKAM NEBUS PROBLEMU IR MAMOS SITAIP NESIBARS IR VISI GYVENS DRAUGISKAI. Daugiau sypsokites visos :)

http://zivile1984.blogas.lt/

2009-06-08 11:39

zivile24 2009 06 08    

sweikos, buvo mamu kurios labai negrazei rase i mano komentarus, taip tiesa, as prasiau balsu bet neverciau uz mano vaikuti balsuoti, nei vienos neverciau, o man kai pradejo pilti visokias zinutes ir labai negraziai rasyti net su blogais linkejimais, baisu kai tokiu mamu yra, man nei vienai nebuvo gaila atiduoti balso, ...nes cia vaikuciai tik..ir aplamai gyvenimas yra per trumpas kitus mokyti kai pacios i save nepasiziuri....TIKRAI REIKETU KEISTI KONKURSU TAISYKLES, KAD TIK ORGANIZATORIAI GALETU ISRINKTI GRAZIAUSIA NUOTRAUKA  NE CIA PRISIREGISTRAVUSIOS MAMOS. be to, konkurso metu pastebejau kaip atsirado daugybe nauju anketu su visokiais belekokiais pavadinimais ir iskart supratau kad tos anketos buvo sukurtos tam kad prabalsuotu uz savo nuotraukas.. :) TAIP KAD ORGANIZATOAIAI-KEISKIT KONKURSO TAISYKLES IR PATYS RINKIT GRAZIAUSIAS NUOTRAUKAS TADA NIEKAM NEBUS PROBLEMU IR MAMOS SITAIP NESIBARS IR VISI GYVENS DRAUGISKAI. Daugiau sypsokites visos :)

Tiesa uz mano vaikutis surinko setynis balsus ir ne 100 ir ne 50, ir tikrai nereikejo manes uzsipulti :D net juokas ima :D man juokingiausia is tu kurios atranda laiko susikurineti naujas anketas.....geriau savo vaikuciams demesi skirtu o ne zaistu su tokiom nesamonem :D

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-08 11:53

Maziau nervuokimes, konkursas baigesi.Sveikinam visus nugaletojus

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-08 11:55

tikras kosmaras na ir komentarai geriau jau niekur nedalyvauti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-08 11:55

Smagios žinios  - konkursas pasibaigė ir skelbiami nugalėtojai

Mama.lt Baba Coccole išrinko I vietos nugalėtojus ir tris II vietos nugalėtojus. Visi kiti nugalėtojai skelbiami pagal surinktų balų skaičių.

Visas nuotraukas galite išvysti straipsnio fotogalerijoje.

Su laimėtojais Mama.lt redakcija susisieks asmeniškai.

I vieta

Konkursas: Pliušku, pliušku!

II vieta

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2009-06-08 11:55)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-08 12:02

Dabar nelabai malonios žinios:

Leja gauna vieną papeikimą už įžeidžiančius komentarus. Suprantu, kad piktina kai kurie dalyvių dalyvavimo konkursuose ypatumai, bet dėl to nereikia įžeidinėti jų, juolab kad kai kurie komentarai skirti ir vaikams.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-06-08 12:04

kuo nuosirdziausiai sveikinam nugaletojus, tikrai grazios nuotraukytes :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-06-08 12:08

ir musu sveikinimai nugaletojams

2009-06-08 12:10

Sveikinam

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-08 12:16

Nuoširdžiai sveikinu visus laimėtusius :)  

o vaikučius pirma eile.. :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-06-08 12:25

O aš asmeniškai ir esu pasipiktinusi, nes kaip amtu už mano vaikuti yra tikri balsiukai pačiū žmogeliuku atiduoti, tai pagal balsvimus bes butumem pakliuve į 25 , o dabar mat pagal mamyčių patarimus ėmė ir nusprendė dar komisija isirinkti savo grazuoliukus tipo , vaikai kurie net po taško nepelnė, na tai pasakykite , kur teisybe , mes dalyvavuti pradėjome pagal kitokias salygas, o dabar likome tipo nieko ....na aš pikta pikta ir tolaiu nebedalyvausme, vat kažkas kompiuteriu pagalba sugebejo 128 taskus  pasidaryti  zinome mes tas sistemas kaip jos apeinamos, tad gaila man visu dalyviu , kurios liko už vonelės krašto

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-06-08 12:33

na mamos,ko jus tokios piktos.o ka jus praradote kad nelaimejote?parodete kokius grazius vaikucius turite,visi paziurejo,pasidziauge.argi to maza?tai nejau jums tie prizai tokie jau svarbus?o kad taisykles pakeite tai gerai.juk yra mamu kurios jau senai forumuose pasisako-virs 1000 ir net 2 kartu.ir jos taip pat nelaimi,nes svariai zaidzia.o naujosios ateina,uzsiregistruoja,pridaro balsu ir laimi.tai jau geriau buna pakeistos taisykles ir visi svariai dalyvaus.

8

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Konkursas: Pliušku, pliušku!

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
EMA