Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Pliušku,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-06-05 10:43

Na ir aš šį kartą pasisakysiu, vis stebiu iš šono, vis tyliai dedu ir dalyvauju , bet mūsų mažius vis kažkaip nelaimi kaip  ir kiti vaikučiai , na kur tau laimesi , kai po 100 ir daugiau taškų turima, kas daugiau draugu pazystamu turi tas ir isidalina sau prizelius ek nesąžininga , geriau jau komisija , visus vaikučius išrinktu, tada nors  būtų įdomu ir dalyvauti konkursuose,nes mano mažylis ne ka neprastesnis už kitus tad linkiu sėkmės, ir dėkojame, kas sąžinigai pabalsavo už mus :-)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-06-05 13:44

man atrodo,jau laikas būtų administracijai,organizatoriams visų šių konkursų pasirūpinti,kad balsuoti galima būtų iš vieno kompo, tik vieną kartą,arba prizininkus rinktų nešališka komisija.Na tikrai būtų daugiau tiesos ir nebūtų visokių bereikalingų pasipiktinimų.Kažkokia čia nesąmonė,ir kuo toliau,tuo labiau pikta darosi.arba neorganizuokit tų "širšalų"visai..Vaikai visų gražūs,bet nuotraukas įdomesnes ne visiems pavyksta padaryti>Laimėti turi,to vertos nuotraukytės.Ačiū už dėmesį.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 112

2009-06-05 14:03

As taip pat manau, jei vyksta konkursas tai ir komisija turi vertinti. Mamytes vis tiek nerimsta ir siuntineja prasymus balsuoti uz ju vaikucius. Ir dar noreciau paklausti, ar konkursas skirtas megejiskoms nuotraukoms ar darytoms foto studijose. Kaip gali konkuruoti >mamos< ir fotografo profesionalo daryta nuotrauka? Ar tai teisinga?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-05 14:17

ziuriu,kad cia nei vienam konkurse nera patenkintu zmoniu, visi tik riejasi,pykstasi. Visos tokios piktos tos mamos kad vaje vaje..kad ir laimetu nuotrauka ,,ledine,, vistiek butu minia nepatenkintu. Todel as stengiuosi nuo tokiu konkursu laikytis atokiau O uztad kai prasideda koks naujas konkurselis, kiek epasas susilaukia nauju besiregistruojanciu tai ojojoi

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-05 14:23

o man tai jau juokas ima is visko,dabar atsisedusi saziningai perziurejau visas nuotraukeles,nu va ir ka galiu pasakyti,tos kurios dalyvauja forume mama.lt diskusijose nuotraukytes surinko vos po kelius balselius arba visai nesurinko,tos mamos kuriosnei karto nesu maciusi kad butu pasisakymas forume arba as jau ant tiek akla bet dar akiniu nenesioja ispudingi balsai nuo 40 iki virs 100,na ir kam cia teisybes beieskoti ir taip jau viskas aisku,tik ka norejau pasakyti bereikalo mes cia barames visteik nemanau kad tos mamos kurios gamina balselius narso po foruma ir nemaciau nei vieno pasisakymo

2009-06-05 14:30

būtent, Atėja,ką ir norėjau pasakyti,kad kur vaikai tiek melo ir apgaulės neturėtų būti.Sąžiningiausia būtų,jei rinktų ne pačios mamos,tėčiai,bet pačių organizatorių komisija.Ateina kiti tik prizų pasiimti ir išnyksta  iš čia.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-05 14:42

teisingai sakai Alinga,baigsis konkursas pliusku pliusku,prasides kito konkurso balsavimas,o ten ta pati melodija bus,kaip aukime kartu su aventus,ten lygiai tas pats laukia kai sito konkurso,paskui konkursos su rama ir pomidorais,tai ka nueis i darza issiraus pomido pasisodins indeli ir vel ta pati melodija ,manau vienintelis saziningas konkursas bus siuo metu kurys vyksta sukurti lopsine,dalyvauja tos mamytes kurios pasisako daugybe kartu forume,nemaciau nei vienos mamytes kuri dalyvauti kad uzsiregistravau idejau foto ir laimejau

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-05 15:10

ateja 2009 06 05    

o man tai jau juokas ima is visko,dabar atsisedusi saziningai perziurejau visas nuotraukeles,nu va ir ka galiu pasakyti,tos kurios dalyvauja forume mama.lt diskusijose nuotraukytes surinko vos po kelius balselius arba visai nesurinko,tos mamos kuriosnei karto nesu maciusi kad butu pasisakymas forume arba as jau ant tiek akla bet dar akiniu nenesioja ispudingi balsai nuo 40 iki virs 100,na ir kam cia teisybes beieskoti ir taip jau viskas aisku,tik ka norejau pasakyti bereikalo mes cia barames visteik nemanau kad tos mamos kurios gamina balselius narso po foruma ir nemaciau nei vieno pasisakymo

Na pilnai sutinku su pasakytu, nes tikrai tie balsiukai kur daug, ,mamyčių forume nemačiusi,  bet mes surinkom 20 balsu, ir galiu tikrai ranką ant širdies prideti kad nei agitavau nei ka.. vat už tai ir didžiuojus ir savo vaiku ir savim

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-05 15:40

Nesiširšinkite ;)

Pirmas tris vietas išrinks komisija, antrosios vietos tris vietas irgi išrinks komisija. O visa kita - pagal balsus.

"iš vieno kompo, tik vieną kartą"

Šiaip galima balsuoti tik nuo vieno epaso ir tik vieną kartą. Taigi, čia kompas ir visokios gudrybės nelabai padės - reikia arba surinkti tiek žmonių, kurie balsuotų už tavo vaiką arba pačiai kurti 101 elektroninį paštą.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-06-05 15:58

cia greiciausiai antras variantas pacios kuria atsisedusios  nu KVANKOS negaliu

2009-06-05 17:39

Bet ar jus isivaizduojat atsisesti ir prigalvoti 80.40 e-mailo dežučių.. jug čia nesveika.. 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-06-05 18:21

nu man tai labai juokinga, ir tikrai net labai nesveikai skamba nu bet jei jos nuo to sotesnės tegul ir toliau sotinasi

2009-06-05 20:22

Drugelis 2009 06 05    

Bet ar jus isivaizduojat atsisesti ir prigalvoti 80.40 e-mailo dežučių.. jug čia nesveika.. 

ech,ko nepadarysi kai muilą dykai dalina...

2009-06-05 20:32

Alinga.. auksiniai žodžiai, aš kai banda isivaizduoti situaciją sedi mama kuria emailus ir kažkur aie 80,60 vnt na čia kiek laiko reikia.. jug registruotis ir t.t vargšas vaikas jau dėl to kad demesio negauna iš mamos :) gerai jei miega :) nu ir balsuoji už save.. o paskui džiaugiesi kad laimėjai, bet žinai kad balsai tik tavo ir nieks kitas nebalsavo. :)

Man labai patiko konkursas Mano didisis šaukštas ar apanašiai, idejau savo mažiukes nuotrauka butent kai jinai pirma karta išmoko pati valgyti, užmus balsavo minimum nariu, bet pačios remejai mus išrinko ir apdovanojo, vat čia tai malonu tada tikrai yra kuom didižiotis. 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 37

2009-06-06 00:56

na mes turime 26 balsus.. turbut ir mane laikote agitatore...  nors tikrai to nedarau...  geriausia butu jei patys remejai rinktu visus nugaletojus...  tai butu saziningiausia...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-06-06 11:14

Parasiau tam kur daugiausiai balsu turi savo nuomone, kaip pult pradejo su skirtingais nickais, bet tuo paciu kompu, net IP sutampa, ir kur cia teisybe? prigamino balsu, ir akis drasko!

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-06 11:23

tiesa kaip ant delno,einu ir aš pasižvalgyt į ,,laimėtojus"

2009-06-06 11:36

Raganiukste 2009 06 06    

na mes turime 26 balsus.. turbut ir mane laikote agitatore...  nors tikrai to nedarau...  geriausia butu jei patys remejai rinktu visus nugaletojus...  tai butu saziningiausia...

Atvirai,tai panašu jog pati balsuoji...Ir sav.mažylyje lb.jau į priekį pasistūmei staiga.Mergytė simpatiška,bet yra įdomesnių nuotraukyčių.Sorry.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-06-06 13:16

Einu ir aš apžiūra padarysiu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-06-06 13:17

Mes tai tupim ant vietos

6

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Konkursas: Pliušku, pliušku!

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Mindaugas