Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Pliušku,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-02 12:46

Oi kiek gražių mažuliukų mačiau konkurse, gaila, kad tik vieną taškelį turėjau...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-06-02 13:26

aš jau irgi balsavau. gal vistik reikėjo riboti to pačio mažylio nuotraukyčių skaičių, būtų susidarę mažiau peržiūros puslapių, lengviau būtų prisimint, kuri nuotrauka labiausiai patiko. o mamyčių, neminėsiu kurių - pačios žinot, įpročiai nekinta - vis mėgina įrodyt savo (tikrai ne mažylio!!!) "išskirtinumą". negera nuo tokių daros 

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-02 16:26

Na va ir vel nesvarus zaidimai. Gaunu nuo vienos mamytes :-gal prabalsuosite?jums tai pat atiduociau balsa jei parasytumete anketos nuoroda, aciu :) .Na kam to reikia nuo vieno balso nieks nepasikeis, nejau gi negalime saziningai. Ko gero mane kai kurios kavile palaikys.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 51

2009-06-02 16:50

man tai irgi nemalonu tokie zaidimai,per 10mi sian gavau nuo triju mamu prasima prabalsuoti.nesamone ir jokio saziningumo.

Paskutinį kartą redagavo: luvik (2009-06-02 16:53)

Nesuprantu dviejų dalykų: kur dingsta pinigai ir iš kur atsiranda dulkės?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-06-02 18:03

"savaitės mažylis"konkursas be prizų,o sąžiningumo nėra jame,tai ką kalbėti apie tokius,kuriuose "prizais kvepia"???

Nuotraukų daug išrinkti sunku,dar neapsisprendžiau kam tą savo taškelį dovanoti...

tik vistiek nesupratau-mano nuotrauką pašalino,atseit kažkas nepadoraus matėsi(nors tikrai nieko ten nesimatė)Tiek jau to, įkėliau kitą...dabar verčiu puslapius ir negaliu atsistebėti,kiek daug vaikučių su nuogais lyt.organais pvz.5psl.3 ir 4nuotraukos.Galėčiau įvardyti ir daugiau,bet manau kad daug kas matėte.Ir niekas jų net nebandė šalinti.Tai kaip čia suprasti?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-06-02 18:04

ir as gavau tokia zinute,tai po ta nuotraukyte komentaruose parasiau SUKCIAI,BALSU PRASINETOJAI

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-02 19:15

saunuole laurike, kodel man tokia mintis nekilo

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-06-02 19:31

laurike 2009 06 02    

ir as gavau tokia zinute,tai po ta nuotraukyte komentaruose parasiau SUKCIAI,BALSU PRASINETOJAI

gal tai ir geras būdas paviešinti tokias "gudrias mamytes"

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-02 20:07

Gavau ir aš tokią žinutę, bet turiu savo favoritą ir jau seniausiai prabalsavau.. o tą žinute paprasčiausiai ignoruota buvo.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-06-02 20:21

oi parejo man pylos nuo tos PRASINETOJOS balsu,bet nereikia taip nesaziningai zaisti,man atrodo visos norim kad musu vaikuciai turetu bent menkas galimybes laimeti,patariu visom ta pati daryti,gal tada baigsis tie nesaziningi zaidimai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-06-02 20:33

Žinot, mamytės, tų balsų prašinėjimas mane net psichiškai veikia.Kaip galima kažko prašinėti,kad gautum kažką.Mums visoms mūsų vaikučiai patys gražiausi ir visokie -ausi,bet nereiškia,kad jis ir kitai mamytei privalo patikti.Jei aš už kažką balsuoju,tai tik tuomet,jei man iš tiesų patinka...Dalyvauju įvairiuose konkursuose,bet nereiškia,kad privalau laimėti.Kažkada viena mamytė rašė,kad kažkoks konkursas nuvylė jos vaiką,jis verkė,nemiegojo ir pan...Ką tai reiškia????Jei nelaimėjo,tai pasaulio pabaiga?Ar visuomet mes visur viską turim laimėti?Jau nuo mažens vaikui diegia,kad jis Dievaitis? Aš už laimėtojus tuos,kurie verti.Nesvarbu ar nominacijos,ar prizelio.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-06-02 20:50

Juka 2009 06 02    

aš jau irgi balsavau. gal vistik reikėjo riboti to pačio mažylio nuotraukyčių skaičių, būtų susidarę mažiau peržiūros puslapių, lengviau būtų prisimint, kuri nuotrauka labiausiai patiko. o mamyčių, neminėsiu kurių - pačios žinot, įpročiai nekinta - vis mėgina įrodyt savo (tikrai ne mažylio!!!) "išskirtinumą". negera nuo tokių daros 

Tai turbūt mes nelabai ir balsuojam už tą "išskirtinį" vaikutį. Visos mes įsidedam po vieną savo vaikiuko nuotraukytę ir balsuojam už mums patikusio.Idealios konkurso sąlygos,kad už savo vaikiuko nuotraukytę negalim balsuoti.Dar man atrodytų,kad būtų idealiau,jei nematytume,kiek konkreti nuotrauka jau yra surinkusi balselių,o tik vėliau būtų paskelbta...nors organizatoriams geriau žinoti, kaip yra geriau. Jie šioje srityje labiau patyrę. Ačiū už tokius nuostabius konkursėlius.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-06-02 21:00

nu žinokit ir aš gavau prašymą prabalsuot...atrašiau , kad jokiu būdų,tai atrašė-ačiū

Nu vaikų žaidimas,kuris veikia nerviškai.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 50

2009-06-03 11:11

nesuprantu,negi mamos visai sazines neturi,man tai taip prasyti zemas lygis butu,saunuole su tuo paviesinimu forume laurike sugalvojai,ir mes taip darysim,ir kitos taip darykit,o organizatoriai tegul atsizvelgia i tai ir jei tik bus toksai irasas prie vaikucio foto,tuomet galetu diskvalifikuoti be jokio perspejimo

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-06-03 11:18

Mes ir atidavėm balsą o gražumas tų nuogalių

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2009-06-03 14:11

gal moderatoriai galėtų pakoreguot, kad prie nuotraukyčių matytųsi komentarai, nes atidarinėt kiekvieną nuotraukytę atskirai atima nemažai laiko. beje, man labai patinka "savaitės mažylio" nuotraukų peržiūra - pasididinai vieną ir gali visas toliau žiūrėt, nereikia kiekvienos atskirai didint. ir labai pritariu laurike ir laurikee pasiūlymui rašyt į komentarus prie nuotraukų, kurios taip negražiai "užsidirba" balsus. manau, toks paviešinimas apramintų kaikurias mūsų forumo neklaužadas

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-03 15:10

Taip, įdiegsime ir konkursuose nuotraukų demonstraciją.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-06-03 18:44

nešvarūs visi tie konkursai ir gana.Ojei dar prizai pažadėti,tai per galvas perlips kai kurios masmytės(tėveliai).Akivaizdžiai matosi kurios nuotraukos balsus "gaminasi pačios"Nėra į ką žiūrėti,o balai rodo ką kitą...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-06-03 18:57

Sveikos, na ką niekas nesikeičia???Kaip konkursas taip ir purvai pasipila, liūdna žinoma, bet jau manau niekas ir nepasikeis, na tegul jos drąskosi, aš asmeniškai žinučių negavau ir tikiuosi negausiu, nes tikrai už prašančiuosius nebalsuočiau, taip, kad nesivarginkite mamos, kiekvienas turi savo nuomonę ir lysti į akis prašinėti tikrai ne etiška.  Na jau tikrai nebejuokinga suaugę žmonės ir taip išsidirbinėja

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-06-03 20:01

Prasymu ir as negavau prabalsuoti,lekiu savo balsiuka atiduot.nepamenu ar mes dalyvaujam siam konkurse

4

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Konkursas: Pliušku, pliušku!

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Augustė