Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar anyta velnio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 33

2012-10-21 18:22

Nekenčiu savo anytos. Ir jei ne nelemti mano mokslai ir nuolatinis dukrelės sirgimas jos kojos nebūtų mano namuose.

Pirmiausia ji aplinkui mato tik šlykštybes. Kuo didesne šlykštybė tuo jai smagiau jas aptarinėti. „Žiūrėk, žiūrėk girtas eina...“ „Žinai, moterėlė gyvenanti kitame kaime pasikorė.“ „O šitas Pranas savo žmona profilaktiškai primuša kartą per mėn. mėnesį.“ t.t. panašiu stiliumi.

Kai paklausiau apie jos sūnaus (savo vyro) seborėjinį dermatitą, ji tik akis išpūtė: „Prisigalvoji, mano sūnus tokiomis ligomis neserga“. Tuo tarpu, kai ieškojome tinkamiausių vaistų ir būdo šiai ligai užkirsti, ne sykį vyras minėjo, kad liga prasidėjo dar gyvenant pas tėvus namuose. Nežinau kaip galima nematyti raudonais plėmais išmušto veido.

Nevala. Iš lauko parėjus nusiauti batų nereikia, ramiai žingsniuoja su lauko batais per visus kambarius. O pas mus daug kur kiliminės dangos. Jei tenka kokį puoduką praplauti tai pakišk dviem pirštais laikydama po šaltų vandeniu ir padės kur papuola. Per dieną indai riebalais apauga.

Vyras norėdamas, pagalbos, kad egzaminus laiku išlaikyčiau, o jam nedarbingumo lapelio imti nereikėtu pasikvietė ją į namus, kad Mažąją pažiūrėtų, kol serga ir negali eiti į lopšį. Kad vaikui reikia paduoti atsigerti, pavalgyti net į galvą nešauną. „Aš iš ryto mažai valgau“- tepasakė ir prasėdėjo virtuvėje, kol vyras pusryčius pagamino sau, Mažei ir jai. Per pietus buvau parlėkusi namo.

-Ką Mažoji valgė? –paklausiau.

-Nieko. – abejingu balsu teatsakė ir toliau žiūrėjo televizorių, kažkokią laidą, kur rodo visokius asocialus ir garsiai man komentavo.

Žiūriu mano Mažė prisikakinus, prisisisinus, užpakalis raustelėjęs. Sakyčiau nemalonu ta dubcią vaikui plauti, bet dukrytė puikiai padaro reikalus ant tualeto, uždėjus vaikišką dangti. Tik reikia su ja pabūti. Nemėgsta viena tualeto reikalų atlikinėti. Turbūt labai svarbu buvo TV spoksoti, nebuvo kada vaiko iki tualeto nuvesti.

Sutvarkiau vaiką. Pamaitinau ir dukrytę ir ponią. O ji man:

-Svečiuose niekada nebūna skanu.

Nebūna tai nebūna. O ko tada  sriubos dar prašei įpilti, o antrą patiekalą du kartus kartojai.

Šiandien užsiprašė, kad nuvežčiau pas sesę. Nuvežiau. Varteliai užrakinti. Į jos skambučius neatsiliepia. Paklausiau ar tarėsi su sese šiandien susitikti.

-          Ne. Mes apie tai su sese nekalbėjome.

Neištvėriau. Pradėjau putotis, kad reikia gerbti savo ir kitų laiką, ir kuras be kitą ko kainuoja. Sakau, važiuojam namo. Tai ji visa rajoną sukėlė ant kojų, kad sesei neliko ką daryti, kaip tik ją į namus įsileisti. Stoviu, žiūriu jos sesei į akis, o mane iš vidaus tokia gėda virina. Jaučiuosi įsibrovusi.

-                      Gal žmogui netrukdome, gal darbus nori nuveikti.- kalbinu važiuoti atgal. O poniutė lyg nieko negirdėjusi, nukiūtino pas sesę į namus ir klestelėjo salone ant sofos. Pasiėmiau dukrytę ir palikau poniutes pasiplepėti. Grižus namo užsidariau vonioje ir nublioviau vieną posmą visą gerkle. Ne pagalbą, o dar vieną mažą vaiką įsigijau.

Meldžiu, kad tik sesija greičiau praeitu ir galėčiau ja pirmu autobusu namo parsiųsti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 33

2012-10-21 19:02

Atrodo radau atsakymą savo neapykantai.

http://www.tobulamama.lt/index.php?aid=444

Anyta augo be tėvo. Jis žuvo, kai ji buvo dar mažytė. Jos gyvenime svarbiausias asmuo yra vyras, kur kas svarbesnis nei sūnus ar duktė (duktė su ja nebendrauja jau 5 metus).

Tad kokio velnio aš dar atsitempiau ją į savo namus.

Gyveni, žmogau. Mokais. Ir durnas numiršti.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2012-10-23 14:35

Nu cia tai bent ,Pela....skaiciau ir  negalejau patiket....nu kokiu brudu yra.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-10-23 15:50

kokiu tik nebuna dieve dieve.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 34

2012-10-23 16:08

Pela 2012 10 21    

Nekenčiu savo anytos. Ir jei ne nelemti mano mokslai ir nuolatinis dukrelės sirgimas jos kojos nebūtų mano namuose.

Pirmiausia ji aplinkui mato tik šlykštybes. Kuo didesne šlykštybė tuo jai smagiau jas aptarinėti. „Žiūrėk, žiūrėk girtas eina...“ „Žinai, moterėlė gyvenanti kitame kaime pasikorė.“ „O šitas Pranas savo žmona profilaktiškai primuša kartą per mėn. mėnesį.“ t.t. panašiu stiliumi.

Kai paklausiau apie jos sūnaus (savo vyro) seborėjinį dermatitą, ji tik akis išpūtė: „Prisigalvoji, mano sūnus tokiomis ligomis neserga“. Tuo tarpu, kai ieškojome tinkamiausių vaistų ir būdo šiai ligai užkirsti, ne sykį vyras minėjo, kad liga prasidėjo dar gyvenant pas tėvus namuose. Nežinau kaip galima nematyti raudonais plėmais išmušto veido.

Nevala. Iš lauko parėjus nusiauti batų nereikia, ramiai žingsniuoja su lauko batais per visus kambarius. O pas mus daug kur kiliminės dangos. Jei tenka kokį puoduką praplauti tai pakišk dviem pirštais laikydama po šaltų vandeniu ir padės kur papuola. Per dieną indai riebalais apauga.

Vyras norėdamas, pagalbos, kad egzaminus laiku išlaikyčiau, o jam nedarbingumo lapelio imti nereikėtu pasikvietė ją į namus, kad Mažąją pažiūrėtų, kol serga ir negali eiti į lopšį. Kad vaikui reikia paduoti atsigerti, pavalgyti net į galvą nešauną. „Aš iš ryto mažai valgau“- tepasakė ir prasėdėjo virtuvėje, kol vyras pusryčius pagamino sau, Mažei ir jai. Per pietus buvau parlėkusi namo.

-Ką Mažoji valgė? –paklausiau.

-Nieko. – abejingu balsu teatsakė ir toliau žiūrėjo televizorių, kažkokią laidą, kur rodo visokius asocialus ir garsiai man komentavo.

Žiūriu mano Mažė prisikakinus, prisisisinus, užpakalis raustelėjęs. Sakyčiau nemalonu ta dubcią vaikui plauti, bet dukrytė puikiai padaro reikalus ant tualeto, uždėjus vaikišką dangti. Tik reikia su ja pabūti. Nemėgsta viena tualeto reikalų atlikinėti. Turbūt labai svarbu buvo TV spoksoti, nebuvo kada vaiko iki tualeto nuvesti.

Sutvarkiau vaiką. Pamaitinau ir dukrytę ir ponią. O ji man:

-Svečiuose niekada nebūna skanu.

Nebūna tai nebūna. O ko tada  sriubos dar prašei įpilti, o antrą patiekalą du kartus kartojai.

Šiandien užsiprašė, kad nuvežčiau pas sesę. Nuvežiau. Varteliai užrakinti. Į jos skambučius neatsiliepia. Paklausiau ar tarėsi su sese šiandien susitikti.

-          Ne. Mes apie tai su sese nekalbėjome.

Neištvėriau. Pradėjau putotis, kad reikia gerbti savo ir kitų laiką, ir kuras be kitą ko kainuoja. Sakau, važiuojam namo. Tai ji visa rajoną sukėlė ant kojų, kad sesei neliko ką daryti, kaip tik ją į namus įsileisti. Stoviu, žiūriu jos sesei į akis, o mane iš vidaus tokia gėda virina. Jaučiuosi įsibrovusi.

-                      Gal žmogui netrukdome, gal darbus nori nuveikti.- kalbinu važiuoti atgal. O poniutė lyg nieko negirdėjusi, nukiūtino pas sesę į namus ir klestelėjo salone ant sofos. Pasiėmiau dukrytę ir palikau poniutes pasiplepėti. Grižus namo užsidariau vonioje ir nublioviau vieną posmą visą gerkle. Ne pagalbą, o dar vieną mažą vaiką įsigijau.

Meldžiu, kad tik sesija greičiau praeitu ir galėčiau ja pirmu autobusu namo parsiųsti.

Vaje, tikrai labai uzjauciu tave... o as dar galvojau, kad man nepyragai su anyta.. 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 34

2012-10-23 17:52

ziuriu tikrai vienom pasiseke su anytom, o kitom nelabai... As irgi neisimtis... Man tenka su savo vyru ir maziuku gyventi pas anyta namuose.. kadangi dabar tik mano vyras dirba, o as vaikeli priziuriu, tai negalime gyventi savo bute.. nors jauciu gyventi atskyrai butu mano kuo didziausia svajone, bet kur butu gerai, kad tik butu mano nuosavas kampas... :(  
Mano anyta visa laika netiesiogiai, bet primena, kad butas jos, daiktai yra jos, duona jos, net skalbimo milteliai jos.. o kad as viska perku nesiskaito, tai yra visu.. negerbia visiskai mano daiktu... nusipirkau as sau naujas tefalio keptuves, skarda ir ka manot, ji jau spejo visas subraizyti... Is saves daro didziausia poniute, savo pacius namus niekada netvarko, o apie virtuve geriau ir nekalbet, tiktai indus suplauna ir viskas... turbut mano, kad suplovus indus visa virtuve yra svari, o kad reikia stalciuose pravalyti, vyrykle sutvarkyti, tai nea.. kiek gyvenu pas ja, nekarto nera saldytuvo sutvarkius.. visa laika laukia, kad as sutvarkysiu apsoliuciai viska.. taip pyktis ima, lyg kokia valytoja esu.. :(  
Jauciu as su vyru ir vaikeliu gyventumem atskirai, tai visai kitas reikalas butu.. nes seip sutariu su ja neblogai, tik kad tie buitiniai reikalai mane is proto veda... :)

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar anyta velnio pramanyta?

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
rokas