Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar anyta velnio...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-05 15:00

turbut dauguma is musu turi anytas.kaip jus sutariate su jom?ir ar tikrai anyta velnio pramanyta?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-05 15:02

Vat as ir neturiu anytos, gaila, nes kiek girdejau labai geras zmogus buvo.Bet uz tai anyta atstoja vyro sesute, vadovauja kaip tikra anyta, nuo tokios bek ir rek. Jei turint tokia anyta gali numirt. O vat mano vyrui , nesigirant, pasiseke, mano mama ji myli kaip savo sunu, dar labiau rupinasi nei manim. Nu aisku vyrai juk kaip mazi vaikai

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-05-05 15:07

na zinai doriuks pas mane lygiai tas pats beveik kaip ir pas tave,anyta gyva bet jos nepazystu ir nenoriu pazinot,paliko jinai savo visus vaikus savo mamai uzauginti.,tai vyras isvis nebendrauja su ja,mociute myli kaip savo mama jai jau 98 metai ,na o vyro sesuo viena tai jo jo geriau jau nieko nesakysiu velnio pramanytao mano mama taip pat zenta uzstoja tolka tak

2009-05-05 15:17

Kodel vyrams taip sekais dazniausiai, o moterim reik kesti jei ne anytas, tai brolienes. Kartais pagalvoju kad net sapne nesapnavau, jog papulsiu i tokia seima. Kraupu

2009-05-05 15:18

Pas mane tai visa laime kad uosviene beveik uz 200km gyvena.tai nelabai taip jau sekasi pavadovauti.nors mes ir neapsileidziame su ja.vyras ne karta yra pasakes kad maziau kistusi ne i savo reikalus.tik siaip susiskambiname kasdien,retkarciais nuvaziuojame.yra ir apie mane pasakius negeru zodziu,bet as nemoku ilgai pykti.ji nera is tu paciu blogiausiu,yra ir blogesniu kiek teko girdeti.bet ir nera ta svajoniu anyta

2009-05-05 15:21

DORIUKS,nezinau tavo vyro seimos,bet kol nepazinau savo vyro seimos istorijos,kazin ar buciau patikejusi kad seimose taip buna

2009-05-05 15:24

Mes labai didele klaida padarem kad nejom atskirai gyvent, namas 200 kv. 100 mum, simtas vyro seseriai, neissitenka ponia, ir del to mane eda.Uosve butu, butu ir tvarka, nes savo laiku pastatydavo musu ponia i vieta. Vienu zodziu nenoriu apie toki zmogu nei galvot nei kalbet, o pedagoge dirba. Tokias mokytojas pirmiau pasitikrint i viena vieta reik siust.

2009-05-05 15:32

Vat cia tai klaida.as tai visada sakau,jau geriau prasciau gyventi nei su uosviene ar su mama.nera geriau nei atskirai.o mano uosviene tai tik ziuri kad viskas jai butu.gryzo velykom dukra is danijos,visiem apdalijo lauktuviu,tai paskui dejavo kad jai mazai dave,vis musu klausineja kiek jum dave.vaiku laukia kad ko parveztu.o gyvena kaip ponia,nieko netruksta.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-05-05 15:34

Mano anyta jau dešimt metų,kai mirusi.tik geru žodžiu ją miniu,tikrai kaip mama buvo...nes savają mamytę palaidojau priaš aštuoniolika metų...liūdna paliko kažkaip...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-05-05 15:38

Joooooo,uošvienytės...tikrai velnio pramanytos.Pragyvenau santuokoj beveik 10 metelių , ,tai tik  prieš kokius pora metelių apsišlifavom.Nu nei ji man , nei aš jai patinkam,tik tiek kad ji laaabai jau apsimest ir šypsotis moka, ko aš padaryt negaliu per prievartą. Tai vat,dabar jau  geriau,nors vengiu draugysčių su ja , jei jau reikia ,tada bendrauju,bet ji nėra ir nebus man draugė.

2009-05-05 15:53

NELIUDEK INGULE.TOKS JAU TAS GYVENIMAS.AS MOCIUTE PRIES MEN PALAIDOJAU,KURI KOL NESIRGO BUVO KAIP ANTROJI MAMA.TIK DABAR SUGEBEJAU TAI IVERTINTI,KAI JOS NEBERA.NA KEICIAM TEMA,NESIGRAUDINKIM

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-05-05 16:25

Džiaugiuosi labai savo anyta, nuostabus žmogus, begalo šiltas, supratingas, einu kaip pas savo mamą ir vis norisi ir norisi ją aplankyti, į savaitę keletą kartų būtinai nueiname.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-05-05 16:38

Labai gera,kai yra pas ką nueiti,mylėti,pasiguosti,kai žinai,kad supras,padės,atjaus.kad tai ir atrama,ir parama...

2009-05-05 16:47

pritariu ingulei, smagu kai tave gali suprasti, turi su kuo pasikalbeti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-05-05 17:34

kristulka26 2009 05 05    

Džiaugiuosi labai savo anyta, nuostabus žmogus, begalo šiltas, supratingas, einu kaip pas savo mamą ir vis norisi ir norisi ją aplankyti, į savaitę keletą kartų būtinai nueiname.

zinok kad mano irgi labai gera, kristulka, mums pasiseke

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-05 17:40

oj pas mane anyta žmogus pasaka, labai gerai, šilta ir rupiestinga. Sakau dar tokiem žmonem kol gyvi reikia paminklus statyti.  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-05-07 21:59

Mano istorija tai į vover panaši. Šypsos į akis- gerutė, o nespėji nusisukt ir prasideda. Stengiuos kuo rečiau su ja susitikt.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-05-07 22:20

Kol draugavau su savo vyru, tai bijodavau taip savo būsimos anytos, kad gatava būdavau po stalu palįsti. Paskui perpratau, kad tik šiaip bambeklis žmogus (kaip ir maniškis :D ) ir daugiau tas bambėjimas vyksta dėl to, kad žmogus yra gan baikštus ir atsiribojantis nuo kitų žmonių - tartum kokia apsauginė siena tas bambėjimas.

Dabar sutariam kuo puikiausiai, ir  "juodai" pasižodžiaujam ir viena kitą per dantį patraukiam. Žodžiu - viskas super! O jei reikėtų kartu gyventi, tikriausiai būtų sunkiau, tačiau jei jau su vienu išgyvenu, tai manau ir su kitu sutarčiau :D Nes kai vyras su savo mama kažkur važiuoja kartu, tai griūk negyvas - vien bambėjimas ir nepasitenkinimas viskuo Tai mes su vyro seserim lūžtam iš dvynukų :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-05-08 11:16

Mano anyta gyvena Londone, tai nelabai ir pazystam viena kita matemes tik viena karta kokias tris dienas po kelias valandas, kai buvo grizusi, atsiuncia vaikui drabuzeliu  daug, man naktiniu, linkejimus perduoda, nieko tokia faina moteris. Man labiau kaip anyta vyro mociute, nes mes pas ja gyvenam, tai ji irgi tokia maloni, daug padeda, bet vistiek jauciasi tas kisimasis kur reikia ir kur nereikia, vis nori pamokyti, pavadovauti, ir kaip vaika auginti, ir kaip valgyti gaminti, kaip tvarkytis ir kaip su vyru elgtis, uzknisa, bet ka padarysi ji vaidina malonia ir as vaidinu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-05-08 11:24

Manoji tai visur kiša trigražtuką. Pamenu kai po kokių metų ji man skambina (vyras turėjo grįžt iš reiso) ir prasideda: Ar išvirei jam sriubytės, vaikeli nubėk laiptus druska pabarstyk, kad nepaslystų prie durų..... mirk iš juoko . Kažkaip perpratau ją, ji visiems įtikt nori ir kiekvienai marčiai porina, kad ta jos pati geriausia... Ot kelia šypseną, kai visos 3 susirenkam (džiaugiuos, kad gan nedažnai)

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Ar anyta velnio pramanyta?

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukutis