Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų psichologija > Daužo galvytę

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2009-04-30 19:03

Mano mažius supykęs ar jei kas nepatinka daužo rankytėm sau per galvytę. Gal kam taip yra buvę? Kaip su tuo kovojote? Gal kreitis i gydytoją?

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-04-30 23:56

Na mums taip nera buve,bet drauges berniukas supykes galva i siena trankydavo,tai daktarai raminamuju buvo prirase,tai padejo,na jei nera taip rimtai palaukit gal savaime praeis.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-05-01 10:30

mums taip nera buve,bet maza as jei kas nepatikdavo tai trepsedavau koja tai aisku padejo dirziukas,bet tikrai nesiulau to daryti.Siaip yra homeopatiniai vaistukai SEDALIA mums juos patare vaistininke jie yra nuo nervu ir juos nerekomenduojama ilgiau nei 10d. girdyti,bet mes pagirdem 5d. ir jau tikrai daugiau nereikejo,mano dukryte netrankydavo galvytes,bet buvo labai nervuota,neimanoma buvo susikalbeti apie tuos vaistukus gali paskaityti cia

Lilypie Pregnancy tickers

2009-05-01 11:16

mano pussbrolio sunus kai buvo mazas tp trankydavo galva i siena, po to sake, kad ranka dauzydavo, bet praejo po kurio laiko, gal ir mes be vaistu issiversim... nes labai jau nenoriu vaistai ji girdyt... bet si men teks eip pas gydytoja skiepytis tai paziuresim ka ji sakys del to...

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-05-01 13:05

Mano dukryte trankydavo galvyte i spinta betpo kiek laiko praejo

2009-05-01 13:23

esteluke, o kiek laiko tai tesesi?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-05-01 13:36

Aš kiek pamenų iš mamos pasakojimų tai namie griūdavau ant žemės ir galvą daužydavau kai mano norų niekas nevykdydavo. Tai kiek pamenu mamos pozicija būdavo nekreipia dėmesio, o tėčiui kantrybė trukdavo tai su tapke biški lepdeldavo į ruriuką. Na jei aš susidurčiau su tokiu dalykų tai pirmiausia bandyčiau nukreipti jos dėmesį į ka nors į domaus. Pvz einu paspalvinti tavo knygute jei norį prisidėti eikš kartu ir panašiai, ir nesureikšminčiau.

2009-05-01 16:36

matai, brazde, jis dauzo neilgai, kartais keliu akimirku reikalas, nebuna taip, kad ima ir dauzo kokias 5 min, padauzo keleta kartu ir nustoja... bet vis tiek kazkaip keista

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-01 18:22

vikte 2009 04 30    

Mano mažius supykęs ar jei kas nepatinka daužo rankytėm sau per galvytę. Gal kam taip yra buvę? Kaip su tuo kovojote? Gal kreitis i gydytoją?

pagal sunelio metukus sakyciau kad 3 metuku krizei truputy per anksti, nes sulig sia krize tai vaikiukai pasele pasidaro, spiegia, krenta ant zemes isterikuoja nu ir t.t. o tu pati stebek savo sunu kuomet jis taip pradeda elgtis, bandyk numatyti del kokiu priezasciu jis taip daro? gal kazko nedavei, gal kazko neleidai, gal jam demesio truksta - reikia ziureti ir sekti jo elgesy. gal pasirodys kad cia jo toks kaip bajaris mama panervint ir ismeginti tavo kantrybe. tai cia butu viena. O kitas dalykas - jeigu jis taip pradeda elgtis ne is sio ne is to, staiga, gal dar kokie elgesio dalykai lydi ta problema? stebeti pirmas patarimas. ir pati jausi jei kazkas ne taip su tavo vaiku - TA PACIA AKIMIRKA PAS GYDYTOJA.

2009-05-01 20:38

pareigune, jis taip elgiasi tuomet, kai ko nors neduodu ar neleidziu kazko

2009-05-01 20:54

tai viskas aisku... nebus cia jokios ligos kokios nors baisios, o cia kaip sakoma OŽLIGĖ turbut tavo vaikiukui... tai dabar turiu viena patarima kai jau jis taip prades elgtis tu pailk kokia neduztancia piestukine su daugybe piestuku rasikliu ir visokiu kitokiu niekuciu. arba kazkoky indely nedustanti su minetais daiktais. ir kai jis pradeda taip elgtis mesk y zeme ta inda su piestukais. kam to reikia? o gi tu privalai savo kazkokiu veiksmu nutraukti jo veiksma. ir stebet, turetu jam buti efektas ir jis gal atkreips demesy. o kai demesys bus nors ir akimirkai sukoncentruotas y piestukus ant zemes graziai paprasyk kad jis tau juos padetu surinkit. pabandyk - paprastai tokio amziaus vaikams sis triukas suveikia. sekmes parasyk kaip seksis

2009-05-01 21:19

xi xi, geras patarimas, reikes pabandyt :) reiks tik paieskot koki indeli neduztanti :) o piestukai jam patinka, jau pradejo spintas sienas terliot :D

2009-05-01 22:08

o tai gal dailininkas bus uzauges? sekmes

2009-05-02 09:45

:D :D :D jam jau daug profesiju "prikabinta" :D ir tas, ir anas, ir kitas  :D

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Deimante