Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Sriubos sriubytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-11 17:08

taigi Ruskyniu sriubyte niam niam niam

as darau taip: sudedu y puoda bulves ir morkytes (nu kaip y bet kuria kita sriuba); kol bulves verda atskiram inde uzsikaiciu kokius du tris kiausinius, priklauso nuo to koky kieky sriubos verdi; ydedu dar koky sultinio kubely; dar ydedu saldytu darzoviu (turiu saldytuve prisisaldzius zirneliu, kalafijoru, sparagu) nu bet cia jau nebutina; va viskas dar paverda ir tada sudedu nuplautas supjaustytas ruskynes. ir iskas uz kokiu triju min puoda isjungiu ir palieku - ruskynem paciom beveik nereikia kad jos ten sustu, lb greitai jos suverda. kai jau tokia sriuba paruosta supjaustau smilkiau kiausinius. nu ir ka druskytes pagal skony,as pavyzdziui jau nieko nesidedu jokiu pagardu, nes man uztenka nuo sultinio to skonio, o mano vyras valgo su sauksteliu grietines... cia jau kaip kam patinka. Jeigu nedesi sultinio, tai sriubai isvirus gali ydeti gabaliuka maziuka sviesto. dar y lekstes jau gali papuosimui papjaustyti krapu sakele ir svoguno laisku. ir papuosia lekste ir skanu (cia vel gi kam kakios prieskonines zoleles patinka)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 145

2009-05-11 17:15

aciu, palepinsiu savo vyra

Paskutinį kartą redagavo: GINTU (2009-05-11 17:17)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-11 19:31

as truputi kitaip verdu rugstyniu sriuba.i verdanti vandeni sudedu supjaustytas bulves,morkas,sultinio kubeliu[o dar skaniau i sultini kur vire mesyte].kai viskas isverdu sudedu supjaustytas rugstynes.nukeliu nuo ugnies.atskirai indeli idedu grietine ir ipilu truputi pieno kad grietine paskystetu,gerai issuku ir is leto maisant supilu i isvirta sriuba.

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-18 12:42

Galiu pasiulyti savo seimos megstamos sriubytes receptuka.greita ir skanu (bent jau mums)

reikia indelio pievagrybiu ,morkos,svoguniuko (kas megsta ji)ir keleto bulvyciu.grybukus nuvalyli ir suojaustyti ,morka sutarkuoti,svoguna supjaustyti ir viska apkepinti,supilti i verdanti vandeni sudeti bulves ir visrti kol bulves minkstos bus ,prieskoniu pagal skoni. tikiuosi patiks.

2009-05-18 12:52

Gal kas verdate lasisos sriuba?pasaka koks skonis.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-05-18 12:54

norėčiau pabandyti lašišos sriubos gal receptuka?

2009-05-18 12:56

vaivorykste 2009 05 18    

Gal kas verdate lasisos sriuba?pasaka koks skonis.

man teko tik picerijoj uzsisakyti tai lb patiko... as skubu prasyti receptuko pas vaivorykste :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-05-18 12:57

Taip,mano vyras kartais palepina lasisos sriuba.Labai skanu,tik recepto tai nezinau,nes cia jo firminis patiekalas,si sriuba ir dar viena-guliaso sriuba.LABAI skanu

2009-05-18 13:15

tada taip.as nusiperku lasisa[buna nuolaidu prekybos centruose ir daznokai].aisku ja nusivalau,cia ir taip aisku.as is jos issipjaunu file,o lieka tik pagrindinis stuburo kaulas ir aisku lieka ten tos zuvies mesytes.ta kaula issiverdu ir nurenku nuo jo virta zuvies mesyte.sultinuka kur vire tas kaulas perkosiu ir dedu virti.ipjaustau bulviu,morkyciu,ryziu,i pabaiga konservuotu zirneliu,krapu.kai isverda tada sudedu ta nuo kaulo nurinkta virta zuvi.na atrodo kaip ir viskas.musu seimai tai tikrai patinka si sriuba.dar valgant truputi grietines isidedame,tai niam niam.nezinau ar tokia kavinese parduoda,nes nesu kavineje valgiusi.kazkaip vienakart sugalvojau taip paeksperimentuoti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-18 13:21

as kai verdu rugstyniu sriubyte visada dedu ar tai ryziu,ar perliniu kruopu,kartais mieziniu,man daug skaniau

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-05-18 13:24

na ryt eisiu i parduotuve reiks išsivirti sriubos

2009-05-19 09:19

aciu uz lasisos sriubytes receptuka. o y ruskyniu sriubyte as taip pat kartais ydedu ziupsnely ryziu ar kokiu kitokiu kruopu. kai noriu ysidedu daugiau darzoviu, o kita karta tik bulve morka ir ruskynes ir taip ir kitaip man skanu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-05-19 11:38

as rugstyniene verdu taip: gabaleli salto rukymo lasinuku pavirti apie pusvalandi, tada deti bulviu, morku, kam skanu-kepinto svoguno, druskytes, lauro lapa, krapu. kai darzoves buna isvire, sudedu pjaustytas rugstynes, uzverda ir uzgesinu. mes ja valgom su grietine ar be jos. o saltibarsciai pas mus daromi taip: kefyras, marinuoti burokeliai, agurkas, svogunas arba svogunu laiskai, krapai, virtas kiausinis ir druska. viska sumaisau, patiekiu su virtomis bulvemis. dar vyras skaniu sriubyciu isverda, bet naudoja vegeta ir sultinio kubelius, man tai netinka, todel ir nerasysiu

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-05-19 12:08

as vegetos nenaudoju o va sultinio kubelius naudoju, nors kai pagalvoju tai juose ten nieko gero, zinoma skaniau kuomet mesyte arba zuvyte nuverda ir tokiame sultinyje verdi sriubytes. bet turbut cia esu lb didele tingine, nu man greiciau. sast kubely ir viskas, bet zinoma ju naudoju su saiku, jeigu verdu puoduka sriubos na mazdaug du litrai vandenuko tai dedu puse kubelio sultinio. o tokios zoleles kaip krapai, petrazoles, svogunu laiskai, bazilikas tai yra super skanu y bet kokia sriubyte, skonio nepagadina...

2009-05-19 17:13

nera uz ka ,kad tik patiktu.jei kada ismeginsite lasisos sriuba,parasykit ar patiko

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-13 10:20

Na,jau galiu pasakyti,kad Vaivorykstes lasisos sriuba labai skani,mano mazoji valge,net ausytes linko.

As galiu pasidalinti vienu sriubos receptu,tai lyg ir Ukrainietiski barsciai: Kaip ir visoms sriuboms reikia tureti issivirus mesos sultinio arba sultinio kubeliu,uzvirus sultiniui deti bulvytes ir morkytes  bei raugintus kopustus,nes jie kaip zinia ilgai verda(atradau buda trumpesni-tai pries dedant i puoda pakepinti keptuveje),kol visa tai burbuliuoja puode, keptuveje pasikepiname viena ar daugiau papriku, pjaustytu siaudeliais ,bei svoguna( skaniausia ant sviestuko),sias darzoves desime i puoda sriubai baigiant virti. Taigi,turime beveik viska,baigiant virti bulvytems,morkoms bei kopustams,suberiame i puoda likusias darzoves: paprika su svogunu ir virtus burokelius(gali buti marinuoti,bet man skaniau paprastai virti). Burokeliu skaniausia deti tiek ,kiek ir raugintu kopustu.Stai ir viskas.Kartais vietoj svoguno as dedu cesnaka arba netgi bandziau salieru stiebu ipjaustyti,tada labai geras kvapas ir skonis.Zodziu ,kaip sako didieji virtuviu virtuuozai-niekada nereikia aklai laikytis recepto. Pabandykit,mums tai labai skanu.

2009-08-13 10:26

tai smagu,kad patiko lasisos sriubyte.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-13 11:53

Oho kiek rugštynių sriubytės receptukų įvairių, na aš ją verdu taip :

bulvytės morkytės sudedu virti, kol verda 300 g kalakutienos faršą pasiruošiu, dedu į jį kiaušinį, druskytės, smulkiai pusę svogūno ir išmaišau, pavirus bulvėms ir morkoms 15 min, sudedu rutuliukias kalakutienos paruoštą faršą, po 5 min. sudedu rugštynes nuplautas ir supjaustytas, ir dar po 5 min. išjugus jau sriubą, supilu išpaktus 2 kiaušinius, pildama po lengva sriubą suku su samčiu , viskas  

Dabar lašišos sriubytė  

kartais pataikau ant šviežaus rinkinio sriubos lašišų tai būtinai perku, o jei ne nes labai retai užtaikau nuperku pjautų porą gabaliukų,įpilį  taigi bulytes smulkiai supjaustau, morkas per burokinę tarka sutarkuoju ir verdu kokias 10 min. tada sudedu gabaliukus lašišos , susipjaustau krapus , sudedu į verdančią sriubą ir ant galo įberiu džiovintų čiobrelių , jie duoda gerą kvapą ir skonį lašišos sriubai

arba verdu viska taip pat tik vietoi bulvių dedu ryžius

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-08-31 12:44

kristulka, išduok pomidorų sriubytės receptuką

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-31 17:11

kabuke 2009 08 31    

kristulka, išduok pomidorų sriubytės receptuką

oi kad jokio receptuko nėra, mes labai mėgstame pomidorus ir pagalvojau, kad visai skanu turėtu būti ir sriuba, tai vieną dieną ir išviriau, o dabar dažnai verdu .Paverdu šonkauliukus, suberiu bulvikes, morkas sutarkuotas ir sudedu supjaustytus pomidorus(tik skurytę nulupu) ir labai skanu, krapiukų pabarstau

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Sriubos sriubytės

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
egidijus