Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Sriubos sriubytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 145

2009-04-25 20:27

Nezinau kaip jum bet man kartais taip uzsinori sriubos netas zodis. o kaip jum ? Gal turit kokiu firminiu receptuku? pasidalinkit su visom mamytem

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-27 11:20

as esu be galo didele megeja yvairiu srubu sriubyciu ir troskiniu. nu man tai begalo patinka. beveik kiekviena diena verdu kokios nors sriubytes. dazniausiai verdu darzoviu, burokeliu o taip pat megstu taip vadinama saldzia sriuba(nezinau,gal kur nors kitur ji kitaip vadinama) o tiesa taip pat atejus siltam metu sezonui dievinu saltibarscius niam niam niam

2009-04-29 08:28

mamytes, pasidalinkite receptukais kaip jus darote slatibarscius. arteja vasara norisi ismeginti ir kitokiu receptuku. gal atrodys o ka cia gali rasyti juk visi vienodai daro, bet tikrai ne. esu girdejusi, kad pzv zemaitijoj saltibarsciai balti, nu jie nededa burokeliu. kaip ten yra is tikruju?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-29 08:33

Mes beveik visada darome baltus šaltibarčius. Jiems reikia: sudytų rukštynių, kiaušinio, šviežio agurko, kefyro, pieno, šiek tiek druskytės, svogūno laikškų. Na kaip ir viskas tas pats tik vietoj marinuotų burokėlių dedame rugštynes. Labai skanu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-04-29 08:35

tai kokie ten saltibarsciai jeigu be barsteliu??? tada jau manau pavadinimas kitoks turetu but.... na as tai paprastai darau- kefyras, barsteliai, agurkas,  pipirai, druska, praskiedziu virintu vandeniu, kad nebutu labai tirsta ipylus i dubeneli ant virsaus uzdedu virtu pjaustytu kiausiniu, ir svogunu laisku, galima ir krapu... na ir aisku salia visada virtu arba keptu bulviu

2009-04-29 08:38

O kas čia per barsteliai? Nelabai suprantu

2009-04-29 08:39

brazde, va va apie ka ir kalbejau. esu tik girdejusi bet niekuomet neragavau. uztai ir noriu kuo daugiau yvairoves. aciu tau lb uz receptuka, as tikrai ismeginsiu, nes megstu eksperimentuoti. va ir siandien nepatikesit darysiu saldzia lazanija su varske ir persikais. cia vietoj mesos bus saldus ydaras, zinoma saldzios lazanijos nera bet as pabandysiu, cia gausis panasiai kaip varskes apkepas.

2009-04-29 08:41

brazde 2009 04 29    

O kas čia per barsteliai? Nelabai suprantu

nu cia tai suskeliai...

2009-04-29 08:43

Čia tipo burokėliai? Galva gal dar nedirba iš ryto

2009-04-29 08:53

tu teisi, cia pas mus taip tarmiskai kaime vadina burokelius... bet tai tavo reakcija tai

2009-05-01 18:35

Sveikos, siandien viriau svieziu ruskyniu sriubyte. niam niam niam. mus ji lb patinka

2009-05-01 21:32

ir mums liuks tokia sriubytė

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-01 21:55

saindien ejau i turgu rugstyniu pirkt bet neradau,tai salotu ir ridikeliu nusipirkau.o tos konservotos is parduotuves tai man neskanios.o taip norejau rugstyniu sriubytes.o saltibarsciai pas mus turbut kaip ir pas dauguma;kefyras,pienas,burokeliai,sviezus agurkas,kiausiniai.siaip deciau dar krapu bet vyras nemegsta, o svogunu laisku abu nevalgome.

2009-05-01 22:02

o matai kaip cia ydomiai. nu jo pastebiu kad daug kas nemegsta svoguno. nu o as zinokite dedu ir svogunu laisku (nieko pries juos neturiu ir y bulviu kose ypjaustau) ir krapus dedu bet tik vos vos ir tai dar vyrui kartais pasakau kad cia is kefyro tie krapai, juk yra toks, nes irgi negali pakesti tu krapu, o man skanu, tai as atskirai trupuciuka ysidedu

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-01 22:16

AS JOKIO ZALIO SVOGUNO NEGALIU VALGYT;NEI LAISKU,NES MANE ISKART PYKINA.KAZKADA PAS MAMA TEKO RAVETI SVOGUNU VAGA,TAI NET TOJ LYSVEJ SUPYKINO.BANDZIAU IR AS APGAUTI VIENAKART KAD KEFYRA PIRKAU SU KRAPAIS SALTIBARSCIAM.NU VALGE,BET NELABAI PATIKEJO.TAI DAR PASAKE KAD KEFYRO YRA IR BE KRAPU PIRKTI.TAI DABAR TOKI IR PERKU.BEJE JIS TINKA SALOTOM,SALTIBARSCIAM IR BE KRAPU,BET LABAI SKANUS

2009-05-02 08:50

mes siandie nalgysim sita

Agurkienė su krapais

Sudėtingumas: 2
Ingridientai:
1kg agurkų
1 šaukštelis šviežių rozmarinų
0,5 l daržovių sultinio
2 šaukšteliai citrinos sulčių
druskos, baltųjų pipirų
150 g grietinės
6 šaukštai smulkintų krapų
Gaminimas:
Du agurkus atidedame į šalį. Visi kiti agurkai plonai nulupami, perpjaunami išilgai pusiau, šaukšteliu išskobiamos sėklos ir tada susmulkinami maždaug 2 cm dydžio kubeliais. Kubeliai apibarstomi rozmarinais, tada suberiami į puodą su daržovių sultiniu ir uždengus 20 min. paverdami ant mažos ugnies. Atidėti agurkai nuplaunami, nušluostomi, nulupami ir stambiai sutarkuojami. Tarkuoti agurkai apšlakstomi citrinos sultimis, pabarstomi druska, pipirais ir sukrečiami į bebaigiančią virti sriubą. Sudedama grietinė ir gerai išmaišoma. Sriuba paduodama apibarsčius smulkintais krapais

2009-05-02 14:45

o sakykite ar jus valdote taip vadinama saldzia sriuba. na mums tai mociute vaikyste jos virdavo - skanu man budavo. o pavyzdziui mano vyras jos nevaldo. parasysiu kaip as ja gaminu, gal kas nors irgi gaminate? dziovintus vaisius nuplaunu ir sudedu y verdanty vandeny truputy paverdu po to galima ydeti ryziu, o as kartais is miltu kiausinio ir vandens padariau tokius" kleckiukus" ir sudedu. o dar kartais ir kokiu nestambiu makaroniuku ydedu. (bet dazniausiai darau su ryziais) nu dar paverda ir viskas. kiekvienas pagal skony cukraus. lb skanu tokia sriuba karsta diena atsalusi...

2009-05-03 15:25

as taip pat megstu saldzia sriuba. karta jos isviriau tai mano brangiauses sake, kad toke sriuba valge pirma karta ir jem ji labai patiko

2009-05-03 18:19

as tai visai nedaug cukraus dedu nes man kazkaip saldu buna nuo vaisiu ir labai skanu salta... o gintu parasyk ar tu ja darai taip kaip as parasiau? ar kazkaip kitaip?

2009-05-11 16:57

parasykit kaip verdat svieziu rugstyniu sriuba

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Sriubos sriubytės

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
egidijus