Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Makaronų patiekalai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-30 17:37

nu sveikos mamytes makaronu megejos  tai va, del to mano eksperimento(saldzios) lazanijos. Gavosi tai skaniai zinokit, nu tikrai. as kaip megstu varskes pyraga, varskes apkepa tai cia kazkas panasiai ir gavosi. man  ir mano sveciam tai lb patiko. jei nebijote eksperimentuoti pabandykite ir jus (tik ant virsutinio sluoksnio dekite varske ir truputy surio jis pabai graziai padengia virsu ir skonio nepagadina. sekmes

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-04-30 20:42

o ka dar i varske dejai?

2009-05-01 18:09

nu kas ka megstate. as gaminau is 2 pakeliu liesos varskes, 2 saukstai cukraus, truputy vaniles, persiku marinuotu, kiausiny ir 3 saukstu manu (juos uzpylus pienu trupuciu isbrinkinau). tik peino reikia vos trupucio kad nesigautu paskui skysta mase. ir viskas... sakau kad tas ydaras gavosi kaip varskes apkepo tik jis buvo sluoksniuojamas su lazanijai tinkamais makaronais. o ant virsaus paskutinio sluoksnio uztarkavau surio. tai jis labai graziai issilyde ir sutvirtino viska. tai va taip paprastai, bet is kitos puses kazkas naujo.

2009-05-01 18:24

nu reikes ir man kitoj savaitej isbandyti.lazanijos makaronu turiu,o ko reikes,nusipirksiu dar.

2009-05-01 20:05

vaivorykste 2009 05 01    

nu reikes ir man kitoj savaitej isbandyti.lazanijos makaronu turiu,o ko reikes,nusipirksiu dar.

Sekmes, tikiuosi tau ir patiks

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 143

2009-05-03 19:47

Drugelis 2009 04 24    

Cannelloni (greitasis variantas) (3 porcijos)

200g neriebaus faršo 
1 svogūno
1 kiaušinio
100g fermentinio sūrio
prieskonių, pipirų
12 cannelloni makaronų
Paruošimas:

Svogūną sumalti su mesmalę arba blenderyje, sukrėsti į faršą, įmušti kiaušinį, suberti prieskonius ir tarkuotą sūrį. Viską gerai išmaišyti ir prikimšti makaronus gauta mase. Paruoštus makaronus sudėti į pateptą aliejumi gilią keptuvę, užpilti vandeniu, kad tik apsemtų makaronus, įberi prieskonių ir troškinti ant lietos ugnies apie 20-30 minučių, baigiant troškintis(likus 5 min iki pabaigos) galima dėti grietinę, tomatus, majonezą(kas, ką labiau mėgsta), pabarstyti petražolėm arba bazilikais

Šiap tai nuotrauka turėtų būti tokia

Makaronų patiekalai

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

2009-05-03 20:33

JO,IR PAS MANE LYGIAI TOKIE PAT GAVOSI IDARYTI MAKARONAI,PAGAL TA PATI RECEPTA,BET SKANUS

2009-05-03 21:54

Žinau, nes su šituo receptu patekau į TV ir laimėjau prizą

Makaronų patiekalai

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

2009-05-04 07:16

tai i kokia laida patekai jei ne paslaptis?SVEIKINU

2009-05-04 09:25

Ciuciundra 2009 05 03    

Žinau, nes su šituo receptu patekau į TV ir laimėjau prizą

Makaronų patiekalai

tikrai butu lb ydomu suzinoti. ir as sveikinu

2009-05-04 10:23

Prieš porą metų per TangoTV rodė laidą mamoms, vat ten ir sudalyvavau ;)

2009-05-05 08:56

bet tai jega, ziuredavau ta laida, patiko - gaila kad jau dabar tokiu laidu mazoka...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-05 10:24

Makaronų apkepas su sūriu

500 g makaronų (bet kokiu)
3 kiaušiniai
0.5 stiklinės grietinės
1.5 šaukšto sviesto
100 g olandiško arba naminio džiovinto sūrio; druskos

Prie išvirtų ir nukoštų makaronų pridėti sviesto, išmaišyti. Trynius ištrinti su druska, sumaišyti su grietine, pridėti tarkuoto sūrio ir viską sumaišyti su virtais makaronais. Sudėti išplaktus baltymus ir dar lengvai išmaišyti. Apkepo indą ištepti sviestu, išbarstyti džiūvesėliais, sudėti į jį paruoštą masę, jos paviršių aptepti kiaušiniu, išplaktu su pienu arba grietinėle, apibarstyti džiūvesėliais ir kepti orkaitėje, kol gražiai paraus. Prieš tiekiant į stalą, apkepą užpilti sviestu.
Vietoj grietinės galima vartoti pieną. Tada kiaušinius reikia ištrinti su druska, atskiesti pienu, sudėti tarkuotą sūrį ir, sumaišius su virtais makaronais, kepti.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-05-05 12:25

Gaminau panašią apkepėlė, tik aš dar dėjau pertažolių... bet yra vienas "bet" man labai jautėsi kiaušiniai , kas nelabai patiko

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-05-05 13:27

Sveikutes,

vat siandien dariau ir as makaronus, tik va suplakiau kelis receptus i viena :D  turejau kemsamu makaronu ir varskes :D  tai pagal pareigunes receptuka saldziai lazanijai pasidariau varske, na dar pakoregavau pagal tai ka turejau :D   ir prikisau i makaronus, ir uzpyliau baltu padazu uztarkavau suri. ir katik ragavau, na neblogas skonis :) saldus ir pikantiksas skolinis susimaise tai idomiai gavos bet skanu :)

Makaronų patiekalai

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-05-05 13:55

Kaip gardžiai atrodo

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-07-08 13:44

Nu mamos užvedėt ir mane su tais makaronais,šiandien ką nors gaminsiu būtent iš jų

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-07-08 17:03

skanus reikalas tie makaronai :)

as siandien gaminau, makaronus su mesos ir darzoviu padazu, skaniai pavalgiau :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-24 23:40

Maniskis megsta spageti labiausiai.O man visi patinka.

Man patinka toks patiekaliukas vegetariskas.

Makaronus rinktis spalvotus (pailgus arba apvalius).

Tau reikes:  Makaronu

Raudonojo svoguno galvute

Paprikos

Druskos

Baziliko

Paruosimas: isverdi makaronus pasudytame vandenyje,svoguna pjaustyta griezineliais ir paprika pjaustyta pagaliukais" pakepini alyvuogiu aliejuje.Dedi zalio smulkinto baziliko.Viska sumaisai ir valgai.Galima paruosti ir dedant mesos (desrytes).

3

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Makaronų patiekalai

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Modestas