Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Makaronų patiekalai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-27 11:11

tai tikriausiai kad nera, nes man asmeniskai irgi neteko ju matyti. taciau pameginsiu su tokiais prieskoniukais kuriuos turiu. kaip sakiau tikrai nesigaus ta tikroji lazanija, bet manau bus skanu...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-04-27 11:23

Aš vakar makaronus tuos dariau idaritus, na labai skaniai išejo :) apsivalgem visi dar padažiuką padariau tai super..  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 143

2009-04-27 11:45

Kadaise jau rašiau, kad lazanijai tinka tokie makaronai:

Makaronų patiekalai

Juos dažniausiai ir naudoju, jie dvigubai pigesni ir nė ką prastesni.

O dėl prieskonių lazanijai, tai tiksliai nežinau kokie naudojami, bet pasiųlyčiau pabandyti pagardinti baziliku, tik nepersistenkit, jų savitas skonis ne visiem gali patikti ;)

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

2009-04-27 11:55

Šiek tiek pagooglinau italų saituose...

Tai vat lazaniajai dažniausiai naudojami prieskoniai: bazilikas, oreganas, česnakas, špinatai, druska ir pipirai

Sūriai: rikota, parmezanas, mocarela

Visus šiuos produktus nesunku rasti mūsų parduotuvėse.... na, gal tik oregano tektų pėdinti iki artimiausios prieskonių parduotuvėlės :)

Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalnigą daiktą. Šerlokas Holmsas

2009-04-27 12:00

ale kaip cia sutapimas, as ir galvojau deti baziliko nu dekui uz informacija, jau lekiu gaminti. o tiesa dar priminkite kiek laiko makaronus virti, nes kaip supratau reikia nepervirti

2009-04-27 12:05

Užtenka 5 minučių ;)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-04-27 16:49

Čiučiundra tu super, bandysiu ir aš kokia diena padaryti.  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-04-27 17:49

nu zinokit, tik dabar galiu rasyti... gavosi super skaniai, aciu uz receptuka. nu dabar suprantu ta katina garfilda, kaip jam budavo varksui sunku po tos lazanijos. man taip pat nelengva, gal net biskiuka persivalgiau... nu dabar isbandysiu kita karta tuos makaronu kriaukliukus su kokiu nors ydariuku. mamytes, as bevelgydama laanija pagalvojau, o kazin nebutu skanu su varske pasidaryti toky ydariuka. gautusi toks saldus karstas patiekalas? as paeksperimentuosiu nesigaus tai nesigaus... bet kadangi man asmeniskai lb skanu pyragas su karsta varske tai gal cia gausis panasiai. nu visoms mums sekmes virtuveje.

2009-04-27 18:12

Manau galima, tik dar įdėčiau vanilės, razinų arba konservuotų persikų\abrikosų ir vitšutinis sluoksnis turėtų būti varškės, nes kitaip gausis nevalgoma akmeninė plutelė ;)

kalbu iš patirties

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-04-27 18:56

lazanija ir su varske yra daroma.bet nesaldus idaras daromas.kiek pamenu dedama varske,cesnakai,prieskoniai,spinatai.viskas sumaisoma o toliau viskas daroma taip lyg butu su mesos idaru.o apie saldu idara neteko girdeti.nors pabandyk,o gal visai ir neblogai gausis.parasyk jei isbandysi kada.

2009-04-27 18:58

butent taip ir padarysiu galvojau apie varske su persikais ir taip taip taip butinai truputy vaniles. tikrai reiks kada pabandyti, cia jau gausis kaip toks desertas...

2009-04-28 21:20

Ciuciundra 2009 04 27    

Kadaise jau rašiau, kad lazanijai tinka tokie makaronai:

Makaronų patiekalai

Juos dažniausiai ir naudoju, jie dvigubai pigesni ir nė ką prastesni.

O dėl prieskonių lazanijai, tai tiksliai nežinau kokie naudojami, bet pasiųlyčiau pabandyti pagardinti baziliku, tik nepersistenkit, jų savitas skonis ne visiem gali patikti ;)

o kokiam prekybos centre galima nusipirkti tokiu makaronu, nes pvz iki tokiu nera. tai va , siandien susipirkau visus proguktus o ryt eksperimentuosiu. darysiu su varske ir persikais tipo tokia kaip lazanija... nes ryt turesiu vyro broli su seima ant svecio kaip sakoma, o ju du berniukui didziuliai smalidziai tai paziuresiu kas gausis. paskui parasysiu ir jums

2009-04-28 22:10

Aš perku Norfoj ;)

2009-04-29 08:23

o tai lb puiku, nes kaip tik norfoj ir neziurejau, pagalvojau gal cia kokie specialus tai nebus sitam prekybos centre. bet jei ju yra tai liux, as tai siaip nemazai produktu perku norfoj ir visai man patinkas, nes turiu keleta draugiu tai cia joms ne lygis apsipirkinet norfoj, o man tai lb patinka...zinoma pasirinkimas gal mezesnis nei kokioj xxx maximoj, bet ir cia galima rasti kokybisku ir pigesniu prekiu, o dar ir nuolaidu nemazai buna.

2009-04-29 08:25

vaivorykste 2009 04 27    

lazanija ir su varske yra daroma.bet nesaldus idaras daromas.kiek pamenu dedama varske,cesnakai,prieskoniai,spinatai.viskas sumaisoma o toliau viskas daroma taip lyg butu su mesos idaru.o apie saldu idara neteko girdeti.nors pabandyk,o gal visai ir neblogai gausis.parasyk jei isbandysi kada.

taip tokios kaip saldzios lazanijos ir nera, bet as pabandysiu, o ir pavadinti galima visai ne lazanija, o kaip nors kitaip - nu dar nesugalvojau, bet smaliziukam tai turetu patikti, nes cia gausis kazkas panasaus y varskes apkepa

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-29 08:29

Na sugundėte mane su ta lazanija, šiandien bandysiu padaryti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-04-29 09:16

As vakar dariau idarytus makaronus, labai skanu ir greitai pasigamina  .

2009-04-29 09:22

pareigune 2009 04 29    

nes turiu keleta draugiu tai cia joms ne lygis apsipirkinet norfoj

Tai-taip, tokioms geriau pieną pirkti už 2 litus Rimi arba Iki parduotuvėse, nei Norfoj už 89ct nesuprantu tokių žmonių.... 

Be to kai išbandysi tuos makaronus jie tau tikrai patiks, o ir tie garbanoti kraštai papuošia patiekalą :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-04-29 12:45

kai isbandysi saldziaja lazanija parasyk.jei skanu bus,taireikes itraukti nauja patiekala i receptu knyga

2009-04-29 14:13

brazde 2009 04 29    

Na sugundėte mane su ta lazanija, šiandien bandysiu padaryti.

zinok tikrai verta... as galvojau kad tai lb brangus patiekalas, bet tikrai ne taip ir brangu paemus...ir galima bet kaip eksperimentuoti. valgiau mano sesuo y mesyte ydejusi buvo visokiausiu darzoviu (pomidoro, agurko, papriku yvairiausiu, pekino salotos net) ir zinokite skanu. zinoma ikiej maciau yra specialus kazkoks padazas baltas. tai tik nebijokime aksperimentuoti.

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Makaronų patiekalai

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Linas