Forumas > Mokyklinukas - auga... > Apie mokyklas > Vasaros stovyklos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-04-23 16:30

Sveiki,kadangi gyvenu ne LT tai nelabai isivaizsduoju kokio tipo stovyklos LIETUVOJE?Gal kas vedet savo vaikus per vasaros atostogas?Butu gerai suzynot placiau aciu.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-17 19:30

sveika as ir pati nemazai stovyklu esu organizavusi. mano nuomone tai labai gera veikla vasara vaikams ir manau kad cia tik tevu pareiga pasirupinti, kad ju vaikai vasara neslitinetu gatvemis o veiktu kazka prasmingo ir ydomaus. zinoma siuo metu tai palyginus nepigi pramoga... galiu tau trumpai papasakot apie tai kas pas mus kraste (marijampoles apskritis) yra populiariausia. taigi stovykla prie jurgezeriu ezero, sukarintos stovyklos, stovyklos organizuojamos su Sauliu sajunga... kituose krastuose gal popiuliaru kai kas kita (pajurys vel gi savo specifika turi). man asmeniskai ir mano vyro patinka sukarinta stovykla. kadangi teko prisideti prie ju organizavimo tai ytraukdavau ir savo vyra. jis irgi prijaucia kariuomenes tvarkai, grieztam rezimui, tvarkai. tai zinok po savaite budavom kazlu rudos miskuose su nepilnameciais ir  kariskiais... jeigu tureciau sunu tai kaip berniuka tik y tokia stovykla leisciau. bet dabar dar geriau turim dukryte, kuri manau bus daug labiau paselus uz daugely bernu :)

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-05-19 01:57

Na maniskei kazin ar patiktu su karinta tvarkanors manau neprosali butu ,va auginu du bernus dvynius tai jiems tikrai ateity i tokia stovykla butu gerai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-03 10:05

labai platus Lietuvos ir uzsienio stovyklu pasirinkimas cia http://www.zigzag.lt/index.php/pageid/1048. kokiu tik norite

2010-04-12 13:49

Siaip jau jautresniems vaikams, kurie nelabai nori nakvoti be tevu kitoje vietoje, labiau tiktu dienines stovyklos. Vilniuje yra labai smagi stovyklele anglu kalba :) Maniske ten eis jau 4 karta :)   Mano mergyte gana jautri ir nedrasi, bet mielai lanko sia stovyklele :)   Jau nuo sausio pradeda zyzti - kada bus, kada bus... :D Jeigu kam idomu: http://www.aisv.lt/index.php?id=173

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-14 18:19

Labutis, kai pati buvau mokyklinio amziaus, tai kiekviena vasara vaziuodavau i stovykla prei juros Giruliuose ir Karklej, ypac patiko Karklej prie Klaipedos ,, Zilvine". buvo superOstai mano dukra sugalvojo pries pora meteliu nuvykt i Mazeikiu rajone esancia vaiku vasaros stovykla. tai nusivylem ziauriai: internete reklama baisi, baseinai, pirtys ir t.t. o navaziavom- ir s...........niekoo pinigai tai jau sumoketi.jei dabar noretu vaziuot- tai tik i laiko patikrintas, ir tik prie juros.cia aisku, mano nuomone.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-15 08:18

Buvau ir aš prie jūros stovykloje, super kaip patiko, įdomu ar yra dabar, jei kas žinote gal kokį internetinį adresą įkelkite

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-04-15 08:52

Kristulka,viena mama imetusi adrsa internetini,ten net ir ne Lietuvoje yra,bet nu nezinau,uz 7 dienas moketi 700lt? (cia jeigu prie juros).O Pareigunes mineta stovykla aplamai su kosminem kainom,uz tai,kad vaika pamustruos,dar tokius pinigus moketi?Musu laikais tai nors menesi stovyklos budavo,o ne savaite.Sumokesi didziulius pinigus ir kas is to,vistiek visa vasara bus vel kazkur ant asfalto,nes ta savaite...sori Na yra ir po 10 dienu,tai jau truputi panasiau.

2010-04-15 09:20

Kainos jo kosminės, apseis be stovyklos, be to važiuos stovyklauti su futbolo komanda į sporto stovyklą, tai užteks.

Maniau, kad per pus pigesnės stovyklos, gaila kiek vaikų negali pajusti kas tai yra .

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-04-15 14:21

Ta as ir sakau,kad bent butu nors pusei menesio,o dabar tokiam laikui!..

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-04-23 13:39

tai jau taip net plaukai pasišiaušia kai pamačiau kokios stovyklų kainos, paprastam žmogeliui tiesiog neįkandomos, aš vaikystėje daug apturėjau stovyklų, jei neklystų tai tiesiog iš tėvų darboviečių kompensuodavo tuos kelialapius, o kas šiais laikais....baisu, ir gaila vaikučių nes tikrai geras, ir smagus laiko praleidimas yra stovyklos

2010-05-01 15:10

Sūnus birželio 30d. išvešime stovyklauti su futbolo savo komanda, sporto stovykla, na irgi ne pigi 5 dienos 300 lt. šiuo laiku sakyčiau nemaži pinigai, bet leisime baisiausiai nori  šiais laikas būrelį lankyti jau čiut nesidaro prabanga

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2010-06-03 20:04

Sveiki tėveliai ir mamytės,

Kavinukė-galerija "ART CAFE creperie" ir šokėjų trupė "El Cafe" vasarą kviečia jūsų mažuosius meniškoje "Art Cafe creperie" aplinkoje kartu su savo mokytojais semtis įvairiausių paslapčių - šokio, vaidinimo, prancūziškos virtuvės meno...Nes nuo birželio 8osios startuoja vaikų meninės saviraiškos vasaros projektas pavadinimu "Pirmojo blyno diplomas", kurio metu mažieji herojai patirs daugybė staigmenų ir netikėtų žaidimų! Kad vaikams bus linksma ir įdomu - net neabejojame. Bet kad tuo įsitikintų ir jų svarbieji tėveliai, jiems pateiksime "įrodymus" - projekto pabaigoje mūsų pasakos herojai surengs jiems mini pasirodymą, kurio metu žaisim restoranėlį, vaišinsimės, šoksim, "laistysim" pirmojo blyno diplomus ir daug daug šypsosimės :) )

Vaikučius projekto metu patikėsim linksmiesiems "El cafe" trupės šokėjams. Trupės nariai Giedrė Zaščižinskaitė , Ramunė Balsevičiūtė, Naglis Berancas ir Evaldas Taujanskis, mokėsi M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje, Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, choreografės Anželikos Cholinos kurse. Šoka AlCh, Gyčio Ivanausko teatruose, vaidina Oskaro Koršunovo teatre.

Į projektą galite registruotis jau dabar! Daugiau informacijos telefonu 8 683 08771 ar el.paštu artcafecreperie@gmail.com

Adresas: Aušros Vartų 4, Vilnius.
ART CAFE creperie,

IKI PASIMATYMO! :)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-06-03 20:54

ainyte pamirsai pamineti,kazko atrodo jog ja pamacius nebsinores mazylio ten vesti

2010-06-08 01:47

Vyresniems vaikams (12-17metų) rekomenduočiau kūrybiškumo stovyklą LINK - http://link-stovykla.lt/ Kiekviena diena teminė - mokslas, menas, technologijos, komunikacija, išgyvenimas gamtoje - kviestiniai lektoriai, svečiai bei praktiniai užsiėmimai nuo namelio medyje statymo iki šilkografijos. Šiame ieškojimų amžiuje tikrai padėtų atskleisti save :)  

2010-06-08 09:11

Pažiūrėkite turėtų būti vaikams super

http://www.balsiai.lt/-Virvytes-stovykla/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-06-08 09:16

o tikrai smagu ten!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2010-10-12 20:54

liepos 16 lankem avataro stovykla

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-03-18 21:57

Artėja naujas sezonas, drąsiai galiu rekomenduoti stovyklą Žvalgas  Mano aštuonmetei pernai labai patiko, nors iš pradžių bijojau, kad dar per maža. Užimtumas superinis, daug įdomios veiklos tikrai pasistengė organizatoriai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-04-21 14:30

Na jo, stovyklos brangios, bet pripažinkim, mamytes, kad laikai keiciasi... Kaip mes dabar atsimename savo vaikystes akimirkas, tai norisi, kad ir musu vaikai prisimintu kuo daugiau graziu akimirku. kad atittruktu nuo interneto, susipazintu su naujais draugais ir turetu ispudziu visiems metams...

1

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Austeja