Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Prieskoniniai augalai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-06-19 08:01

labas-rytas.kaip-auga-jusu-sodintos-prieskonines-zoleles?as-ana-karta-pasisodinau-raudono-baziliko,nes-turejau-tik-zalia...jau-sudygo.dar-pasisodinau-rukomojo-tabako,paklausite-o-kam-sitas-dar?ogi-labai-graziai-zydi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-06-19 08:46

šiuo metu turiu šias prieskonines žoles-kalendrą,melisą,gelsvę,krapus,petražoles.dar noriu peletrūno,salierų.tėtis mano didelis žolių žinovas,neleidžia vaikų nuodyt visokiom vegetom.vaikai ant senelio paburba,sako-jei galėtų-tai   ir į ledus pridėtų žolių...

2009-06-19 21:44

norejau-paklausti,del-gelsves.o-cia-kokia-ta-prieskonine-zole?kur-ja-naudojate,kokiems-patiekalams-dzniausiai?gal-galetumete-apibudinti-skony?y-ka-jis-jums-panasus?tokios-as-neturiu...tik-pavydeti-jums-reikia,kad-seimoje-turite-nusimananty-zmogu,o-vaikai-esu-ysitikinusi-su-laiku-prades-vertinti.nes-juk-daugumai-vegeta-geriausias-prieskonis...o-jus-vaikams-ant-ledu-metos-lapeliu-pabarstykite.labai-geras-skonis.ir-vaikai-bus-neteisus-pamatys-kad-ir-ledai-su-prieskoniais...

2009-07-31 15:44

na ka jau prisiskyviau ana diena levandu (dziovinsiu jas) paskui ziuresiu kur naudosiu, lb gerai y vonia ir gydytoja patare mergytei daryti tokias voneles su ramunelem levandom, ciobreliu ir t.t.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-01 19:57

Gelsve-tipo kazkas panasaus kaip petrazole,siek tiek aitrus kvapas,bet as ji dievinu.Pati neauginu,perku prieskoniu skyriuose jau sudziovintas,dedu beveik visur,nes man labai kvepia,o dar girdejau,kad si zole labai gerai vyrams(gal del potencijos-nezinau).Musu pasodintos petrazoles labai graziai bujoja,niekaip nepavyksta su ciobreliu,vis isdygsta ir nunyksta,nezinau ka ne taip darome,na ir svoguneliai sunkiai pas mus auga,nes labai jau siltai gyvenam,tai jie kaip siltnamyje,tokie vargsiukai-plonyciai.O stai mairunas ir rozmarinas gerai auga,tfu tfu tfu,kad neprisikalbeciau.Dar is tetos sodo parsiveziau metu,tai jos gi gajos,viskas su jomis gerai

2009-08-02 07:46

neturiu istiesu rozmarino. o sis prieskonis ir galbut daugumai patiekalu pagardinti tinkamas? nes kiti tai pakankanai specifiniai, kai kuriuos tikrai ne visur desi...

Mama.lt

Mama.lt

2009-08-03 19:42

Rozmarinas irgi turi rysku specifini kvapa ir skoni,tinka irgi beveik visur, o geriausia marinatams, ypac avienai, antienai, kalakutienai. Pas mane jis kazkaip nenori augt, sudygsta, kiek ugteli, ir nunyksta. O siaip tai savo darziuky irgi turiu paciu ivairiausiu prieskoniu. Beje, cia kazkuri apie gelsve kalbejo, tai man ji skaniausia burokeliu sriuboj, toki grybu skoni priduoda.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-08-03 20:30

pareigune 2009 04 22    

Svaikos  

Aš šiaip esu natūralių prieskonių šalininkė. Mano šeima turime tam tikrus mėgstabus patiekalus, tam tikrus mėgstamus prieskoniu... tačiau aš jų parduotuvėse neperku... auginu namu sąlygomis. Žinokite, visai puikiai pavyksta. Šiuo metu auginu: mėta, rozmariną,krapus, petražolę ir melisą. Keramikiniai vazonėliai su prieskoninėmis žolėmis ir nauda ir puiki virtuvę papuošianti dekoracija. Mielosios, pasidalinkite patirtimi ką jūs auginate namų sąlygomis... (Tiesa šią žiemą raudonėlis "nudvėsė", net nežinau dėl ko :) )Tiesa aš prieskonius dažniausiai gaminuosi pati, Sudžiovinu savo augintus augalus. jeigu noriu kokio nors specifinio skonio ar bkvapo tada jau nusiperku parduotuvejė. Pasidalinkime patirimi kaip jūs ruošiate prieskonius, gal kokiu receptuku parasytumete. Dėkoju.

auginčiau krapus, petražolius, dėl kitų prieskonių neapsimoka nes miemėgejai esam, nebent melisos namie savos tureti

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-08-10 13:02

Jo,rozmarinas nepakeiciamas kai mesyte marinuoji,mes ir i sriubytes kartais dedam,bet labai reikia nepadauginti,nes tikrai skonis ir kvapas nera iprastas.Mano vyras pirko jau paauginta MAXIMOJE,tai   gryzes persodino,dar kyg ir nenyksta,auga.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-19 15:22

V mano prieskoniai

lauro lapai , skirsiasi kaip diena nuo nakties, kvapas šviežių mmmm pasaka

Prieskoniniai augalai namuose

o čia petražolė

Prieskoniniai augalai namuose

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-04-19 16:12

šviežių lauro lapų tai norėčiau paskanauti, tikiu kad kitokio skonio, auginu namie šiuo metu tik krapus

2010-04-19 17:36

O aš vis nepasisėju krapiukų, reikės užsiimti ir salotų pasisodinsiu , balkone galės augti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-20 20:13

pareigune 2009 07 31    

na ka jau prisiskyviau ana diena levandu (dziovinsiu jas) paskui ziuresiu kur naudosiu, lb gerai y vonia ir gydytoja patare mergytei daryti tokias voneles su ramunelem levandom, ciobreliu ir t.t.

levandos lb. gerai nuo kandziu taip pat .

2010-04-21 09:08

kristulka,norėjau paklaust-kur ir kaip įsigijai lauramedį....ir aš tokio noriu...jei ne paslaptis

2010-04-21 09:14

ingule 2010 04 21    

kristulka,norėjau paklaust-kur ir kaip įsigijai lauramedį....ir aš tokio noriu...jei ne paslaptis

tikrai ne paslaptis nusipirkau  bet kvapas mmmmmm, super pirkau mokėjau 4 lt. bet super jei pamatysi įsigyk , galvoju, gal lapiuką nuskynus ir į žemę įsmeigus gal užaugtu kitas.

2010-04-21 09:19

gal ir užaugtų-nepabandžius-nesužinosi to...o į sriubą kokio sudžiuvusio lapelio neįmeti?

2010-04-21 09:21

ingule 2010 04 21    

gal ir užaugtų-nepabandžius-nesužinosi to...o į sriubą kokio sudžiuvusio lapelio neįmeti?

įmetu visada, bet su šviežiu nesulyginsi, kvapas šviežaus koks pasaka, o džiovintas ir yra džiovintas

2010-04-21 09:28

bet tai kaip įdomu-nuskynei-į puodą.

2010-04-21 09:53

ingule 2010 04 21    

bet tai kaip įdomu-nuskynei-į puodą.

na taip, o kaip petražoles nuskynei susmulkinai ir į puodą  irgi kvapas visai kitas daug aromatingesnis nei džiovintų

2010-04-21 09:56

tikrai,pritariu,aš beveik visada rūry turiu puodą,kur auginu petražoles-niekam jos ten nemaišo

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Prieskoniniai augalai namuose

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Modestas